ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 4 - 6
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 2 - 2
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 0 - 5
18-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3
19-09-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2
20-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Лаос 1 - 3
20-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - FC FIGHTERS 2 - 7
25-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - UEFALONA 3 - 4
25-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 2
25-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - AFC Cvet Junior 4 - 0
25-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Имхотеп - Балканска Гозба 9 - 1
25-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бирен Спортист 6 - 5
27-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 11

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4
02-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 4 - 11
02-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Имхотеп 3 - 9
02-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 2 - 3
02-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Любекс 6 - 5
02-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 2 - 4
07-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 5 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 1
09-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - FC FIGHTERS 5 - 3
09-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Даяна 1 - 2
09-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - UEFALONA 3 - 8
09-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3
09-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бирен Спортист 5 - 2
21-10-2018 20:30 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0
16-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 4 - 5
16-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Имхотеп 2 - 3
16-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - Любекс 7 - 3
16-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 3 - 8
16-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Тарос Трейд 3 - 2
16-10-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 6 - 9

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - СИНИ ОРЛИ 9 - 3
30-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - FC FIGHTERS 5 - 3
30-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5
30-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 2
30-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Бирен Спортист 5 - 3
30-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - AFC Cvet Junior 7 - 5
30-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ФК Даяна 5 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 3 - 7
07-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 15 - 2
07-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 3 - 6
07-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - UEFALONA 1 - 7
07-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 5 - 0
07-11-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Имхотеп 1 - 6
07-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - TNN Gold 4 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Балканска Гозба 7 - 2
13-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 0
13-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - FC FIGHTERS 0 - 5
13-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 6
13-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 4 - 6
13-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Бирен Спортист 5 - 7
13-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Имхотеп 2 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-11-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Любекс 5 - 1
20-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 7 - 3
20-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - TNN Gold 1 - 1
20-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 6 - 8
20-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 2 - 3
20-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0
23-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - UEFALONA 4 - 6

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 7 - 6
27-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Балканска Гозба 5 - 4
27-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Имхотеп 1 - 2
27-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 7
27-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бирен Спортист 3 - 2
29-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2
07-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - FC FIGHTERS 7 - 4
04-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - UEFALONA 2 - 4
04-12-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Лаос 4 - 1
08-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 3 - 0
09-12-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Любекс 6 - 4
11-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - AFC Cvet Junior 12 - 0
18-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - TNN Gold 3 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 9 - 3
26-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 13
26-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - Бирен Спортист 8 - 2
01-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 7
01-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Тарос Трейд 1 - 1
01-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2
18-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ФК Даяна 10 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Хулигани 7 - 0
05-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 2 - 2
05-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 6 - 2
05-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 2 - 5
05-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - TNN Gold 5 - 2
05-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Любекс 5 - 4
05-03-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - UEFALONA 1 - 8

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 7
12-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Лаос 4 - 4
12-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 12
12-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2
12-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 0 - 2
13-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 6 - 7
25-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Имхотеп 1 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Любекс 4 - 2
19-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бирен Спортист 2 - 1
19-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - TNN Gold 3 - 0
19-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - AFC Cvet Junior 2 - 1
20-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 5
20-03-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - UEFALONA 2 - 6
24-03-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Хулигани 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 7 - 3
02-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 2 - 3
02-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 5 - 0
02-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 6 - 2
02-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 2 - 2
08-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бирен Спортист 5 - 0
19-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Хулигани 3 - 4
15-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 9 - 11
16-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FC FIGHTERS 8 - 5
16-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 2 - 3
16-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - TNN Gold 8 - 1
16-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Бирен Спортист 8 - 7
16-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 4

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Хулигани 1 - 6
23-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 6 - 6
23-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 10
23-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2
23-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 5 - 1
23-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - UEFALONA 3 - 6
23-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 3 - 7

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ФК Даяна 6 - 7
30-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 4
30-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5
07-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Любекс 6 - 3
07-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - UEFALONA 1 - 3
07-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Имхотеп 1 - 4
09-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 8 - 2

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 7 - 5
14-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Хулигани 5 - 8
14-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 5 - 1
14-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Ф.К. ОАЗИС 3 - 1
14-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 8 - 3
14-05-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Имхотеп 0 - 5
20-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 6 - 4

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 5 - 1
21-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - AFC Cvet Junior 5 - 4
22-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA 3 - 4
22-05-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 3 - 2
26-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Лаос 4 - 11
27-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Хулигани 4 - 7
27-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 12 - 1

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - TNN Gold 0 - 8
28-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 7 - 6
28-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 2 - 8
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 2 - 4
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Хулигани 5 - 0
29-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Бирен Спортист - AFC Cvet Junior 5 - 0
29-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 0 - 5

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 5 - 1
04-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Хулигани 1 - 10
04-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 3
04-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 4 - 5
04-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 6 - 3
04-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 6
05-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 6 - 5

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA 2 - 7
11-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 11 - 0
11-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 10 - 2
11-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 10 - 5
11-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - Имхотеп 3 - 5
12-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 2 - 5
12-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 4 - 5

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 3 - 1
16-06-2019 12:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 4 - 2
16-06-2019 14:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 5
16-06-2019 20:00 не е избран Бирен Спортист - СИНИ ОРЛИ 6 - 6
16-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 1
18-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Хулигани 2 - 8
26-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 5 - 2

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 4 - 5
19-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 6 - 9
19-06-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 3 - 6
19-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бирен Спортист 5 - 3
19-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Хулигани 0 - 4
20-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 6 - 2
22-06-2019 10:30 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Лаос 6 - 2

27 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 2 - 6
25-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - TNN Gold 5 - 5
25-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - AFC Cvet Junior 2 - 1
25-06-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 3
25-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 8
25-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 4 - 4
25-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Хулигани - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 6

28 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Имхотеп 3 - 10
27-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 1 - 0
29-06-2019 14:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Хулигани 3 - 3
30-06-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Бирен Спортист 6 - 2
30-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 4 - 4
30-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 6
01-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 11 - 14

29 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-07-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Лаос 4 - 2
02-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 19
02-07-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Хулигани - UEFALONA 2 - 6
02-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 4 - 2
03-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 4 - 1
04-07-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 5 - 4
04-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 2 - 7

класиране

отборМГТ
1.Имхотеп28125:5676
2.UEFALONA28150:6874
3.КЦМ 2000 ГРУП28192:7462
4.ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ28122:12044
5.Тарос Трейд2885:7540
6.Хулигани17124:12236
7.TNN Gold2799:11034
8.Ф.К. ОАЗИС26105:10831
9.FC FIGHTERS2899:13430
10.СИНИ ОРЛИ26127:14426
11.Лаос2887:15526
12.Бирен Спортист 2695:12626
13.ФК Даяна26102:14422
14.Любекс 2685:11118
15.AFC Cvet Junior2679:12913
16.Пълдин Атлетик00:0-1
17.Балканска Гозба1039:58-1