ЛПТ ЧИЛИНГИРА КЪП, Елиминации - програма

1/32 финал

Начален часТеренМачРезултат
19-08-2018 18:45 не е избран Лозен Сити - IBM 5 - 0
19-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - ВМРО 0 - 5
19-08-2018 22:30 не е избран Milky Group Bio - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
19-08-2018 22:30 не е избран ПСЖ София - Accedia 5 - 0
20-08-2018 18:45 не е избран Тики-Така - DATECS 3 - 2
20-08-2018 18:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Кобра 5 - 2
20-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - IPSOS 5 - 0
20-08-2018 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - FootballScout 4 - 0
20-08-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Опаковка БГ 2 - 3
20-08-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - MAHARANI 5 - 0
20-08-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Гробарите Технополис Надежда 11 - 4
20-08-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Профи Спорт 8 - 4
20-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - A.C.A.B. 6 - 2
20-08-2018 22:30 не е избран Сердика - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 3
21-08-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Glaz Trading Troyan - Loko Vakarel 6 - 2
21-08-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Витоша Бистрица - ГОЛ 9 - 4

1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
24-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сердика 10 - 0
24-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - БНС РЕД БУЛС 7 - 2
24-08-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ПСЖ София 5 - 1
24-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ВМРО 8 - 2
24-08-2018 20:45 не е избран Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 7
24-08-2018 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Лозен Сити 7 - 1
24-08-2018 21:45 не е избран Тики-Така - ФК ИХТИМАН 1 - 3
27-08-2018 20:45 не е избран DXC.technology - Glaz Trading Troyan 7 - 3

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
27-08-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ФК ИХТИМАН 3 - 1
27-08-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 3 - 5
27-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 7
28-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 1 - 3

1/2 финал

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1
30-08-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 3

Финал

Начален часТеренМачРезултат
03-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2

класиране

не се изчислява класиране за тази група