"ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-09-2018 18:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК" Оряхово" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 1 - 3
19-09-2018 19:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - Червена чета "Радецки" 4 - 4
19-09-2018 20:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ 3 - 3
19-09-2018 21:00 "Парк Щурците" Оряхово Атомик - ФК"КНЕЖА" 4 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-09-2018 18:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - Атомик 3 - 1
26-09-2018 19:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ ФК" Оряхово" - ФК"Мизия" 2 - 1
26-09-2018 20:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КНЕЖА" 2 - 3
26-09-2018 21:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ Червена чета "Радецки" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2018 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй Атомик - Червена чета "Радецки" 3 - 3
03-10-2018 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК" Оряхово" 7 - 5
03-10-2018 20:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КНЕЖА" - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ 4 - 1
03-10-2018 21:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 4 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2018 18:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК" Оряхово" - Атомик 0 - 5
10-10-2018 19:00 "Парк Щурците" Оряхово Червена чета "Радецки" - ФК"КНЕЖА" 3 - 2
10-10-2018 20:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 1
10-10-2018 21:00 "Парк Щурците" Оряхово "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ 6 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2018 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - Червена чета "Радецки" 4 - 5
17-10-2018 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй Атомик - ФК"Мизия" 1 - 7
17-10-2018 20:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 2 - 6
17-10-2018 21:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КНЕЖА" - ФК" Оряхово" 10 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2018 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК" Оряхово" - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ 4 - 8
24-10-2018 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Червена чета "Радецки" 2 - 0
24-10-2018 20:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - ФК"КНЕЖА" 9 - 1
24-10-2018 21:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - Атомик 1 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2018 18:00 "Парк Щурците" Оряхово Червена чета "Радецки" - ФК" Оряхово" 9 - 2
31-10-2018 19:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"КНЕЖА" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 4 - 3
31-10-2018 20:00 "Парк Щурците" Оряхово Атомик - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 3 - 3
КР "Парк Щурците" Оряхово ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - ФК"Мизия" 2 - 6

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК" Оряхово"
не е избран Червена чета "Радецки" - ФК"Мизия"
не е избран ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - ФК"КРИСТА" ЛОМ
не е избран ФК"КНЕЖА" - Атомик

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"Мизия"
не е избран ФК" Оряхово" - ФК"КРИСТА" ЛОМ
не е избран Червена чета "Радецки" - Атомик
не е избран ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - ФК"КНЕЖА"

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй
не е избран ФК"КНЕЖА" - Червена чета "Радецки"
не е избран Атомик - ФК" Оряхово"
не е избран ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"Мизия"

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КРИСТА" ЛОМ
не е избран ФК"Мизия" - Атомик
не е избран ФК" Оряхово" - ФК"КНЕЖА"
не е избран Червена чета "Радецки" - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Червена чета "Радецки" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй
не е избран ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - ФК" Оряхово"
не е избран ФК"КНЕЖА" - ФК"Мизия"
не е избран Атомик - ФК"КРИСТА" ЛОМ