IT CHAMPIONSHIP, LEAGUE ONE - LIVERPOOL - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-02-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Scalefocus 5 - 2
23-02-2015 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - SUTHERLAND 2 - 10
24-02-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 9
24-02-2015 21:45 Palmsbet stadium CSC - Musala 2 - 4
25-02-2015 21:45 не е избран DREAMIX - BULPROS 7 - 2
26-02-2015 19:45 не е избран e-Novator - Netage 8 - 0
26-02-2015 20:45 не е избран Techhuddle - Enetpulse 3 - 5
26-02-2015 21:45 не е избран eCommera - Sirma 5 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Nemetschek Bulgaria - e-Novator 4 - 5
12-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM BULPROS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 5
13-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Musala - DREAMIX 3 - 3*
13-03-2015 18:45 Palmsbet stadium Sirma - CSC *2 - 2
13-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - eCommera 9 - 2
13-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Netage - Techhuddle 3 - 4
13-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Visteon 5 - 1
13-03-2015 20:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - Scalefocus 9 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM DREAMIX - Sirma 7 - 2
19-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Nemetschek Bulgaria 4 - 6
19-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - SUTHERLAND 3 - 6
19-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Musala 2 - 2
19-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Scalefocus - BULPROS 8 - 0
19-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM CSC - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 8
19-03-2015 21:45 Palmsbet stadium eCommera - Enetpulse 1 - 4
19-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Visteon - Netage 7 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Netage - eCommera 5 - 7
23-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Nemetschek Bulgaria - Visteon 3 - 11
23-03-2015 19:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DREAMIX 8 - 3
23-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Enetpulse - CSC 2 - 4
23-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Sirma - Ingram Micro Master Cloud 1 - 5
23-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Musala - Scalefocus 1 - 6
23-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - BULPROS 3 - 0
26-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM e-Novator - Techhuddle 1 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - SUTHERLAND 2 - 5
30-03-2015 21:45 Palmsbet stadium Scalefocus - Sirma 2 - 0
30-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM eCommera - Nemetschek Bulgaria 6 - 0
31-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2
02-04-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - e-Novator 3 - 3*
02-04-2015 18:45 Palmsbet stadium DREAMIX - Enetpulse 0 - 5
02-04-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BULPROS - Musala 4 - 5
02-04-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CSC - Netage 8 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Visteon 1 - 3
16-04-2015 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - BULPROS 6 - 1
16-04-2015 20:00 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Master Cloud 3 - 0
16-04-2015 20:00 не е избран e-Novator - eCommera 7 - 6
16-04-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Netage - DREAMIX 5 - 10
16-04-2015 21:00 не е избран SUTHERLAND - Musala 3 - 2
16-04-2015 21:00 не е избран Nemetschek Bulgaria - CSC 1 - 9
16-04-2015 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Scalefocus 5 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-04-2015 21:45 не е избран eCommera - Techhuddle 4 - 5
20-04-2015 21:45 не е избран BULPROS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 18
20-04-2015 21:45 не е избран Musala - Sirma 4 - 2
21-04-2015 19:00 не е избран CSC - e-Novator 2 - 6
22-04-2015 21:45 не е избран DREAMIX - Nemetschek Bulgaria 3 - 6
22-04-2015 21:45 не е избран Scalefocus - Enetpulse 0 - 6
22-04-2015 22:00 не е избран Visteon - SUTHERLAND 2 - 1
23-04-2015 19:00 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Netage 5 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-05-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Musala 5 - 0
07-05-2015 18:45 не е избран e-Novator - DREAMIX 1 - 0
07-05-2015 18:45 не е избран Visteon - eCommera 3 - 4
07-05-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Sirma 8 - 1
07-05-2015 21:45 не е избран Enetpulse - BULPROS 4 - 1
07-05-2015 21:45 не е избран Netage - Scalefocus 0 - 5
07-05-2015 21:45 не е избран Techhuddle - CSC 6 - 8
02-07-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2*

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-05-2015 18:45 не е избран Musala - Enetpulse 0 - 4
12-05-2015 19:45 не е избран eCommera - SUTHERLAND 1 - 5
12-05-2015 20:45 не е избран CSC - Visteon 3 - 0
12-05-2015 20:45 не е избран DREAMIX - Techhuddle 4 - 6
12-05-2015 20:45 не е избран Scalefocus - Nemetschek Bulgaria 4 - 1
14-05-2015 18:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - e-Novator 1 - 3
14-05-2015 20:45 не е избран Sirma - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5
02-07-2015 18:45 не е избран BULPROS - Netage 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-05-2015 22:00 не е избран e-Novator - Scalefocus 7 - 2
22-05-2015 18:45 не е избран Enetpulse - Sirma 10 - 1
22-05-2015 18:45 не е избран Netage - Musala 0 - 5
22-05-2015 18:45 не е избран Techhuddle - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4
22-05-2015 19:45 не е избран eCommera - CSC 2 - 6
22-05-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - BULPROS 5 - 0
22-05-2015 20:45 не е избран Visteon - DREAMIX 3 - 1
23-06-2015 19:45 не е избран SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2015 19:45 не е избран Sirma - Netage 6 - 2
28-05-2015 20:30 не е избран Scalefocus - Techhuddle 4 - 6
28-05-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Visteon 4 - 3
28-05-2015 20:45 не е избран Musala - Nemetschek Bulgaria 5 - 2
28-05-2015 21:30 не е избран CSC - SUTHERLAND 3 - 1
28-05-2015 21:45 не е избран DREAMIX - eCommera 5 - 4
28-05-2015 21:45 не е избран BULPROS - e-Novator 0 - 5
29-06-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 2 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - Musala 6 - 1
01-06-2015 18:45 Palmsbet stadium CSC - DREAMIX 10 - 4
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 0 - 5
01-06-2015 19:45 Palmsbet stadium Visteon - Scalefocus 3 - 4
01-06-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4
03-06-2015 19:45 не е избран Techhuddle - BULPROS 12 - 1
03-06-2015 21:45 не е избран Netage - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
04-06-2015 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Sirma 0 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-06-2015 18:45 не е избран Musala - Techhuddle 3 - 7
09-06-2015 18:45 не е избран Enetpulse - Netage 5 - 0
09-06-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CSC 3 - 4
09-06-2015 19:45 не е избран Sirma - e-Novator 2 - 3
09-06-2015 20:45 не е избран DREAMIX - SUTHERLAND 1 - 6
09-06-2015 20:45 не е избран Scalefocus - eCommera *3 - 3
09-06-2015 20:45 не е избран BULPROS - Visteon 2 - 10
10-06-2015 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Nemetschek Bulgaria 7 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-06-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - Netage 13 - 3
15-06-2015 21:45 не е избран eCommera - BULPROS 5 - 0
15-06-2015 21:45 не е избран CSC - Scalefocus 9 - 4
17-06-2015 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Enetpulse 1 - 10
17-06-2015 21:45 не е избран e-Novator - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 3*
18-06-2015 18:45 не е избран Techhuddle - Sirma 5 - 1
18-06-2015 18:45 не е избран Visteon - Musala 8 - 1
18-06-2015 18:45 не е избран DREAMIX - Ingram Micro Master Cloud 0 - 8

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-06-2015 18:45 не е избран BULPROS - CSC 1 - 8
25-06-2015 19:45 не е избран Musala - eCommera 2 - 6
25-06-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SUTHERLAND 3 - 8
25-06-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Techhuddle 2 - 4
25-06-2015 20:45 не е избран Enetpulse - e-Novator 0 - 5
25-06-2015 21:45 не е избран Scalefocus - DREAMIX 1 - 0
25-06-2015 21:45 не е избран Sirma - Visteon 0 - 5
25-06-2015 21:45 не е избран Netage - Nemetschek Bulgaria 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Enetpulse1572:1939
2.АТИ КОНСУЛТ ORBIT1595:3837
3.e-Novator1566:3435
4.CSC1583:4934
5.SUTHERLAND1580:3533
6.Techhuddle1571:5427
7.Ingram Micro Master Cloud1552:3926
8.Visteon1566:4425
9.Scalefocus1548:5522
10.eCommera1558:5919
11.Musala1538:6017
12.DREAMIX1548:7013
13.Nemetschek Bulgaria1440:7613
14.Sirma1428:647
15.BULPROS1522:1013
16.Netage 1528:980