IT CHAMPIONSHIP, IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-02-2015 21:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - OnProcess 4 - 3
25-02-2015 20:45 не е избран Software AG - MentorMate 8 - 3
25-02-2015 20:45 не е избран Axway - VMware 5 - 7
26-02-2015 18:45 не е избран SBTECH - KOSTAL 2 - 4
26-02-2015 18:45 не е избран PLAYTECH - ТЕЛЕЛИНК 5 - 2
26-02-2015 18:45 не е избран MMS - Luxoft Bulgaria 11 - 2
26-02-2015 19:45 не е избран Gameloft - Melon 2 - 4
26-02-2015 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Мост Компютърс 2 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2015 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕЛЕЛИНК - MMS 2 - 3
11-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM MentorMate - Axway 2 - 7
12-03-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 KOSTAL - PLAYTECH 3 - 7
12-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Melon - TRADOLOGIC 2 - 6
28-04-2015 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Luxoft Bulgaria - Software AG 1 - 4
29-04-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Unicredit Bulbank IT - SBTECH 2 - 4
25-05-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM OnProcess - Мост Компютърс 3 - 4
02-07-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VMware - Gameloft 6 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - Unicredit Bulbank IT 4 - 5
18-03-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Gameloft - MentorMate 0 - 1
18-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRADOLOGIC - VMware *4 - 4
20-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Axway - Luxoft Bulgaria 2 - 1
20-03-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Мост Компютърс - Melon 5 - 1
20-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - ТЕЛЕЛИНК 9 - 4
20-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM MMS - KOSTAL 3 - 3
20-03-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - OnProcess 6 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unicredit Bulbank IT - MMS 1 - 1
26-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Luxoft Bulgaria - Gameloft 2 - 1
26-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM VMware - Мост Компютърс 2 - 1
26-03-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 OnProcess - Melon 1 - 8
26-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕЛЕЛИНК - Axway 2 - 4
26-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM MentorMate - TRADOLOGIC 2 - 5
26-03-2015 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - PLAYTECH 3 - 2
26-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM KOSTAL - Software AG 2 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM TRADOLOGIC - Luxoft Bulgaria 9 - 4
30-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM MMS - SBTECH 1 - 3
30-03-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Melon - VMware 1 - 2
30-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - OnProcess 8 - 2
30-03-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Software AG - Unicredit Bulbank IT 3 - 1
30-03-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Мост Компютърс - MentorMate 5 - 0
31-03-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Axway - KOSTAL 5 - 4
31-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Gameloft - ТЕЛЕЛИНК 0 - 10

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-04-2015 19:45 не е избран PLAYTECH - MMS 2 - 4
06-04-2015 21:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Axway 2 - 0
14-04-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Luxoft Bulgaria - Мост Компютърс 0 - 5
14-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Software AG 8 - 3
14-04-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM KOSTAL - Gameloft 6 - 4
14-04-2015 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 OnProcess - VMware 0 - 8
14-04-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 MentorMate - Melon 0 - 7
14-04-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM ТЕЛЕЛИНК - TRADOLOGIC 5 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-04-2015 18:45 не е избран TRADOLOGIC - KOSTAL 3 - 2
20-04-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - ТЕЛЕЛИНК 8 - 3
20-04-2015 19:45 не е избран Software AG - PLAYTECH *1 - 1
20-04-2015 19:45 не е избран Axway - SBTECH 3 - 6
20-04-2015 19:45 не е избран Melon - Luxoft Bulgaria 2 - 1
20-04-2015 20:45 не е избран MMS - OnProcess 7 - 0
20-04-2015 20:45 не е избран Gameloft - Unicredit Bulbank IT 1 - 3
20-04-2015 20:45 не е избран VMware - MentorMate 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-04-2015 18:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Melon 5 - 2
27-04-2015 18:45 не е избран KOSTAL - Мост Компютърс 2 - 4
27-04-2015 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - VMware 2 - 3
27-04-2015 19:45 не е избран SBTECH - Gameloft 13 - 3
27-04-2015 19:45 не е избран MMS - Software AG 2 - 3
27-04-2015 20:45 не е избран OnProcess - MentorMate 4 - 5
27-04-2015 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - TRADOLOGIC 2 - 2*
29-04-2015 21:45 не е избран PLAYTECH - Axway 5 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-05-2015 18:45 не е избран Axway - MMS 1 - 2
11-05-2015 21:45 не е избран Software AG - OnProcess 6 - 0
11-05-2015 21:45 не е избран Gameloft - PLAYTECH 3 - 3*
11-05-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - Unicredit Bulbank IT 4 - 1
12-05-2015 18:00 не е избран Melon - KOSTAL 1 - 8
12-05-2015 21:45 не е избран VMware - ТЕЛЕЛИНК 0 - 3
12-05-2015 21:45 не е избран MentorMate - Luxoft Bulgaria 1 - 7
14-05-2015 18:45 не е избран TRADOLOGIC - SBTECH 1 - 6

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-05-2015 19:45 не е избран MMS - Gameloft 3 - 2
18-05-2015 21:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - MentorMate 1 - 4
18-05-2015 21:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Melon 9 - 1
18-05-2015 21:45 не е избран Software AG - Axway 1 - 6
20-05-2015 21:45 не е избран KOSTAL - VMware 3 - 0
20-05-2015 21:45 не е избран PLAYTECH - TRADOLOGIC 3 - 4
21-05-2015 18:45 не е избран SBTECH - Мост Компютърс 4 - 5
02-07-2015 19:45 не е избран OnProcess - Luxoft Bulgaria 3 - 1

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-05-2015 19:45 не е избран VMware - Unicredit Bulbank IT 0 - 5
27-05-2015 19:00 не е избран TRADOLOGIC - MMS 4 - 3
29-05-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - PLAYTECH 5 - 0
29-05-2015 18:45 не е избран Luxoft Bulgaria - ТЕЛЕЛИНК 4 - 2
29-05-2015 19:45 не е избран Gameloft - Software AG 2 - 8
29-05-2015 20:45 не е избран Axway - OnProcess 3 - 1
29-05-2015 20:45 не е избран MentorMate - KOSTAL 2 - 9
02-07-2015 18:45 не е избран Melon - SBTECH 1 - 11

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 MMS - Мост Компютърс *2 - 2
01-06-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unicredit Bulbank IT - MentorMate 4 - 1
03-06-2015 18:45 не е избран PLAYTECH - Melon 0 - 5
04-06-2015 20:45 не е избран OnProcess - ТЕЛЕЛИНК 1 - 5
04-06-2015 20:45 не е избран SBTECH - VMware 7 - 3
04-06-2015 21:45 не е избран KOSTAL - Luxoft Bulgaria 3 - 0
04-06-2015 21:45 не е избран Axway - Gameloft 3 - 0
29-06-2015 21:45 не е избран Software AG - TRADOLOGIC 1 - 4

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-06-2015 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Unicredit Bulbank IT *3 - 3
08-06-2015 21:45 не е избран Gameloft - OnProcess 3 - 1
08-06-2015 21:45 не е избран Melon - MMS 0 - 1
09-06-2015 18:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - KOSTAL 1 - 2
09-06-2015 21:45 не е избран VMware - PLAYTECH 4 - 2
11-06-2015 18:45 не е избран TRADOLOGIC - Axway 6 - 3
11-06-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - Software AG 4 - 2
03-07-2015 20:45 не е избран MentorMate - SBTECH 4 - 12

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-06-2015 18:45 не е избран SBTECH - Luxoft Bulgaria 5 - 4
15-06-2015 18:45 не е избран Axway - Мост Компютърс 5 - 6
15-06-2015 19:45 не е избран OnProcess - KOSTAL 1 - 2
15-06-2015 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - ТЕЛЕЛИНК 2 - 3
15-06-2015 19:45 не е избран Software AG - Melon 4 - 1
15-06-2015 20:45 не е избран PLAYTECH - MentorMate 11 - 2
15-06-2015 20:45 не е избран MMS - VMware 0 - 1
15-06-2015 20:45 не е избран Gameloft - TRADOLOGIC 3 - 10

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-06-2015 20:45 не е избран MentorMate - MMS 1 - 5
22-06-2015 21:45 не е избран KOSTAL - Unicredit Bulbank IT 4 - 5
23-06-2015 18:45 не е избран Melon - Axway 2 - 4
23-06-2015 18:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - SBTECH 2 - 2*
23-06-2015 19:45 не е избран VMware - Software AG 1 - 0
23-06-2015 20:45 не е избран TRADOLOGIC - OnProcess 3 - 2
23-06-2015 20:45 не е избран Мост Компютърс - Gameloft 6 - 0
29-06-2015 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - PLAYTECH 3 - 4

класиране

отборМГТ
1.Мост Компютърс1569:2740
2.SBTECH1592:4037
3.TRADOLOGIC1565:4732
4.VMware1546:3531
5.Software AG1556:4028
6.MMS1548:2727
7.Unicredit Bulbank IT1549:3427
8.KOSTAL1454:4122
9.Axway1451:4721
10.PLAYTECH1557:4920
11.ТЕЛЕЛИНК1550:4819
12.Melon1538:5915
13.Luxoft Bulgaria1435:5510
14.MentorMate1528:909
15.Gameloft1426:764
16.OnProcess1524:733