IT CHAMPIONSHIP, ACCEDIA LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-02-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Adastra 8 - 4
24-02-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Comverse - SSV 2 - 3
24-02-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - GRAFIXOFT 5 - 1
25-02-2015 18:45 не е избран Accedia - Komfo 2 - 3
25-02-2015 19:45 не е избран GTT - Proxiad 5 - 1
25-02-2015 19:45 не е избран MaxTelecom - Imperia Online 1 - 2
25-02-2015 19:45 не е избран Overon - EGT 2 6 - 3
25-02-2015 20:45 не е избран Paysafe - DATECS 11 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Proxiad - DANTEK DEVS 3 - 1
15-04-2015 18:30 не е избран SSV - GTT 2 - 4
15-04-2015 19:45 не е избран Imperia Online - Accedia 4 - 2
15-04-2015 19:45 не е избран GRAFIXOFT - MaxTelecom 5 - 0
15-04-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Komfo - Overon 2 - 3
15-04-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT 2 - Paysafe 6 - 5
15-04-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - DATECS 4 - 1
15-04-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Comverse 6 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Comverse - Adastra 1 - 4
16-03-2015 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 MaxTelecom - Proxiad 3 - 3*
17-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Overon - Imperia Online 4 - 2
18-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - SSV 1 - 5
18-03-2015 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Paysafe - Komfo 3 - 8
19-03-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 GTT - EGT 4 - 1
19-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - EGT 2 13 - 0
19-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - GRAFIXOFT 6 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Proxiad - Accedia 5 - 3
25-03-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 GRAFIXOFT - Overon *1 - 1
25-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Comverse - GTT 2 - 5
27-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM EGT - DANTEK DEVS 7 - 1
27-03-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Komfo - DATECS 3 - 2
27-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - EGT 2 2 - 8
27-03-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 SSV - MaxTelecom 7 - 2
27-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Imperia Online - Paysafe 10 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Accedia - SSV 3 - 5
02-04-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Paysafe - GRAFIXOFT 1 - 3
02-04-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM GTT - Adastra 15 - 1
02-04-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - Imperia Online 1 - 2
02-04-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MaxTelecom - EGT 2 - 14
02-04-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT 2 - Komfo 3 - 5
02-04-2015 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 DANTEK DEVS - Comverse 4 - 3
02-04-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Overon - Proxiad 3 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-04-2015 18:45 не е избран Adastra - Komfo 1 - 6
07-04-2015 18:45 не е избран SSV - Overon 5 - 1
07-04-2015 18:45 не е избран GTT - DANTEK DEVS 8 - 1
07-04-2015 19:45 не е избран Imperia Online - EGT 2 5 - 3
07-04-2015 20:45 не е избран Proxiad - Paysafe 5 - 0
07-04-2015 20:45 не е избран Comverse - MaxTelecom 9 - 2
07-04-2015 21:45 не е избран GRAFIXOFT - DATECS 0 - 1
28-04-2015 20:00 не е избран EGT - Accedia 5 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2015 19:00 не е избран Overon - EGT 3 - 6
23-04-2015 19:30 не е избран DATECS - Proxiad 9 - 2
23-04-2015 20:00 не е избран DANTEK DEVS - Adastra 3 - 1
23-04-2015 20:30 не е избран Paysafe - SSV 4 - 9
23-04-2015 20:45 не е избран MaxTelecom - GTT 0 - 5
23-04-2015 21:00 не е избран EGT 2 - GRAFIXOFT 1 - 4
23-04-2015 21:30 не е избран Accedia - Comverse 2 - 6
23-04-2015 22:00 не е избран Komfo - Imperia Online 4 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-05-2015 19:45 не е избран Adastra - Imperia Online 0 - 8
07-05-2015 19:45 не е избран GTT - Accedia 5 - 1
07-05-2015 20:45 не е избран Proxiad - EGT 2 2 - 2
08-05-2015 18:45 не е избран DANTEK DEVS - MaxTelecom 5 - 0
08-05-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 SSV - DATECS 5 - 1
14-05-2015 19:45 не е избран GRAFIXOFT - Komfo 1 - 3
27-05-2015 18:45 не е избран Comverse - Overon 2 - 6
01-07-2015 22:00 не е избран EGT - Paysafe 5 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-05-2015 18:45 не е избран Accedia - DANTEK DEVS 5 - 2
11-05-2015 19:45 не е избран Overon - GTT 3 - 15
11-05-2015 19:45 не е избран Paysafe - Comverse 4 - 1
11-05-2015 19:45 не е избран DATECS - EGT 1 - 1
11-05-2015 20:45 не е избран EGT 2 - SSV 3 - 3*
11-05-2015 20:45 не е избран Komfo - Proxiad 9 - 3
11-05-2015 20:45 не е избран Imperia Online - GRAFIXOFT 5 - 1
14-05-2015 18:45 не е избран MaxTelecom - Adastra 0 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-05-2015 18:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 5
18-05-2015 18:45 не е избран Comverse - DATECS 2 - 5
18-05-2015 19:45 не е избран Proxiad - Imperia Online 1 - 7
18-05-2015 19:45 не е избран DANTEK DEVS - Overon 3 - 4
18-05-2015 20:45 не е избран Adastra - GRAFIXOFT 1 - 5
18-05-2015 20:45 не е избран GTT - Paysafe 9 - 1
18-05-2015 20:45 не е избран MaxTelecom - Accedia 0 - 5
21-05-2015 18:45 не е избран EGT - EGT 2 3 - 1

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-05-2015 18:45 не е избран Accedia - Adastra 7 - 2
27-05-2015 21:45 не е избран Overon - MaxTelecom 5 - 0
27-05-2015 21:45 не е избран GRAFIXOFT - Proxiad 0 - 5
27-05-2015 22:00 не е избран Paysafe - DANTEK DEVS 6 - 1
28-05-2015 18:45 не е избран EGT 2 - Comverse *3 - 3
28-05-2015 19:30 не е избран Komfo - EGT 2 - 7
01-07-2015 18:30 не е избран DATECS - GTT 2 - 5
02-07-2015 19:45 не е избран Imperia Online - SSV 5 - 5*

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-06-2015 22:00 не е избран MaxTelecom - Paysafe 0 - 5
05-06-2015 18:45 не е избран Comverse - Komfo 1 - 10
05-06-2015 18:45 не е избран GTT - EGT 2 11 - 2
05-06-2015 18:45 не е избран Accedia - Overon 9 - 4
05-06-2015 19:45 не е избран SSV - GRAFIXOFT 9 - 2
05-06-2015 20:45 не е избран EGT - Imperia Online 4 - 1
05-06-2015 20:45 не е избран DANTEK DEVS - DATECS *4 - 4
02-07-2015 21:45 не е избран Adastra - Proxiad 0 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-06-2015 18:45 не е избран Overon - Adastra 6 - 4
08-06-2015 18:45 не е избран DATECS - MaxTelecom 5 - 0
08-06-2015 18:45 не е избран GRAFIXOFT - EGT 1 - 2
08-06-2015 19:45 не е избран Imperia Online - Comverse 5 - 1
08-06-2015 20:45 не е избран Paysafe - Accedia 0 - 5
08-06-2015 20:45 не е избран EGT 2 - DANTEK DEVS 4 - 3
08-06-2015 20:45 не е избран Komfo - GTT 2 - 2*
12-06-2015 20:45 не е избран Proxiad - SSV 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-06-2015 00:00 не е избран MaxTelecom - EGT 2 0 - 5
18-06-2015 19:45 не е избран DANTEK DEVS - Komfo 1 - 10
18-06-2015 20:45 не е избран Adastra - SSV -
18-06-2015 20:45 не е избран Comverse - GRAFIXOFT 1 - 2
18-06-2015 20:45 не е избран Accedia - DATECS 4 - 7
18-06-2015 21:45 не е избран EGT - Proxiad 6 - 2
18-06-2015 21:45 не е избран GTT - Imperia Online 3 - 1
18-06-2015 21:45 не е избран Overon - Paysafe -

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-06-2015 21:45 не е избран DATECS - Overon 3 - 2
22-06-2015 21:45 не е избран EGT 2 - Accedia 1 - 2
23-06-2015 21:45 не е избран Paysafe - Adastra 1 - 2
23-06-2015 21:45 не е избран Imperia Online - DANTEK DEVS 2 - 4
23-06-2015 21:45 не е избран Proxiad - Comverse 4 - 2
25-06-2015 18:45 не е избран Komfo - MaxTelecom 5 - 0
25-06-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 3 - 1
25-06-2015 19:45 не е избран GRAFIXOFT - GTT 1 - 10

класиране

отборМГТ
1.GTT15106:2143
2.EGT1576:3337
3.SSV1472:3435
4.Komfo1577:3634
5.Imperia Online1560:3828
6.DATECS1556:4523
7.Proxiad1544:5523
8.Overon1451:6022
9.Accedia1560:4921
10.DANTEK DEVS1539:6316
11.GRAFIXOFT1527:5116
12.Paysafe1445:6512
13.EGT 21440:6712
14.Adastra 1431:7212
15.Comverse1540:657
16.MaxTelecom1410:801