IT CHAMPIONSHIP, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-08-2014 21:45 не е избран ДАНТЕК - Musala 4 - 1
25-08-2014 21:45 не е избран VIVACOM - ГФК България 0 - 8
26-08-2014 21:45 не е избран DXC.technology - i:FAO 0 - 0
26-08-2014 21:45 не е избран IPSOS - Experian 4 - 2
28-08-2014 21:45 не е избран M - ORBIT 2 - 3
28-08-2014 21:45 не е избран Blizoo - SUTHERLAND 3 - 2
28-08-2014 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Software AG 4 - 0
04-09-2014 18:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Stemo 0 - 5
08-09-2014 19:45 не е избран Progress - VIVACOM 4PLAY 2 - 6

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2014 18:45 не е избран Software AG - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0
01-09-2014 18:45 не е избран ДАНТЕК - Progress 4 - 0
01-09-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - INFOSYSTEMS-SYSCOM 5 - 11
01-09-2014 20:45 не е избран Musala - Stemo 4 - 5
04-09-2014 18:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 1 - 4
04-09-2014 19:45 не е избран Experian - M 2 - 3
08-09-2014 18:45 не е избран ORBIT - Blizoo 8 - 2
08-10-2014 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - VIVACOM 1 - 2
29-10-2014 20:45 не е избран i:FAO - IPSOS 0 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-09-2014 19:45 не е избран IPSOS - ГФК България 0 - 1
12-09-2014 18:45 не е избран Progress - Musala 3 - 3*
12-09-2014 18:45 не е избран Blizoo - Experian 0 - 0*
12-09-2014 18:45 не е избран Stemo - Software AG 5 - 6
12-09-2014 19:45 не е избран VIVACOM - ДАНТЕК 0 - 3
12-09-2014 19:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - SUTHERLAND 0 - 5
12-09-2014 20:45 не е избран M - i:FAO 2 - 3
12-09-2014 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - ORBIT 4 - 1
05-11-2014 21:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 4 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-09-2014 00:00 не е избран ORBIT - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0
15-09-2014 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala - Software AG 2 - 7
15-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - VIVACOM 3 - 2
15-09-2014 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 VIVACOM 4PLAY - IPSOS 3 - 0
15-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Stemo *8 - 8
18-09-2014 18:45 не е избран i:FAO - Blizoo 4 - 1
18-09-2014 19:45 не е избран Experian - INFOSYSTEMS-SYSCOM 3 - 5
18-09-2014 19:45 не е избран ГФК България - M 5 - 0
17-11-2014 19:45 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-09-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Experian 0 - 5
23-09-2014 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Blizoo - ГФК България 1 - 1
23-09-2014 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Stemo - ORBIT 7 - 6
23-09-2014 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 INFOSYSTEMS-SYSCOM - i:FAO 2 - 4
23-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 4
23-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - Musala 2 - 0
23-09-2014 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 M - VIVACOM 4PLAY 2 - 3
23-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - ДАНТЕК 2 - 4
23-09-2014 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - SUTHERLAND 1 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2014 00:00 не е избран i:FAO - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0
25-09-2014 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 1 - 5
25-09-2014 20:45 не е избран Musala - SUTHERLAND 2 - 4
25-09-2014 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Blizoo 4 - 0
25-09-2014 21:45 не е избран Experian - Stemo 2 - 9
25-09-2014 21:45 не е избран ГФК България - INFOSYSTEMS-SYSCOM 1 - 4
13-10-2014 20:45 не е избран ДАНТЕК - M 5 - 2
16-10-2014 19:45 не е избран ORBIT - Software AG 10 - 4
22-10-2014 19:30 не е избран Progress - IPSOS 1 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-09-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - ГФК България 0 - 5
29-09-2014 20:45 не е избран Blizoo - ДАНТЕК 4 - 4
29-09-2014 21:45 не е избран DXC.technology - Musala 11 - 1
29-09-2014 21:45 не е избран IPSOS - VIVACOM 2 - 2
29-09-2014 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - VIVACOM 4PLAY 3 - 1
02-10-2014 20:45 не е избран M - Progress 0 - 5
02-10-2014 21:45 не е избран Stemo - i:FAO 5 - 0
02-10-2014 21:45 не е избран Software AG - Experian 1 - 3
02-10-2014 21:45 не е избран SUTHERLAND - ORBIT 6 - 8

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2014 00:00 не е избран VIVACOM 4PLAY - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0
06-10-2014 18:45 не е избран Progress - Blizoo 1 - 3
06-10-2014 19:45 не е избран VIVACOM - M 6 - 1
06-10-2014 20:45 не е избран Musala - ORBIT 10 - 8
06-10-2014 20:45 не е избран ГФК България - Stemo 2 - 1
09-10-2014 19:45 не е избран DXC.technology - IPSOS 6 - 1
09-10-2014 20:45 не е избран Experian - SUTHERLAND 5 - 0
09-10-2014 20:45 не е избран i:FAO - Software AG 8 - 2
15-10-2014 19:45 не е избран ДАНТЕК - INFOSYSTEMS-SYSCOM 3 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-10-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - ДАНТЕК 0 - 5
13-10-2014 18:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Progress 0 - 1
13-10-2014 18:45 не е избран ORBIT - Experian 1 - 2
13-10-2014 19:45 не е избран IPSOS - Musala 8 - 3
13-10-2014 19:45 не е избран Blizoo - VIVACOM 4 - 2
13-10-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 3 - 11
16-10-2014 19:45 не е избран Stemo - VIVACOM 4PLAY 3 - 5
16-10-2014 20:45 не е избран M - DXC.technology 0 - 5
12-11-2014 21:45 не е избран Software AG - ГФК България 3 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2014 00:00 не е избран Progress - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0
20-10-2014 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Software AG 2 - 0
20-10-2014 21:45 не е избран ДАНТЕК - Stemo 3 - 5
20-10-2014 21:45 не е избран VIVACOM - INFOSYSTEMS-SYSCOM 2 - 3
23-10-2014 20:45 не е избран Musala - Experian 2 - 3
23-10-2014 20:45 не е избран i:FAO - ORBIT 2 - 6
23-10-2014 21:45 не е избран ГФК България - SUTHERLAND 8 - 3
23-10-2014 21:45 не е избран DXC.technology - Blizoo 7 - 3
23-10-2014 21:45 не е избран IPSOS - M 5 - 6

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - VIVACOM 0 - 5
31-10-2014 18:45 не е избран Software AG - ДАНТЕК 2 - 7
31-10-2014 18:45 не е избран Experian - i:FAO 2 - 3
31-10-2014 19:45 не е избран M - Musala 5 - 0
31-10-2014 19:45 не е избран ORBIT - ГФК България 3 - 1
31-10-2014 20:45 не е избран Blizoo - IPSOS 1 - 5
31-10-2014 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - DXC.technology 6 - 4
31-10-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 4PLAY 2 - 9
05-11-2014 21:45 не е избран Stemo - Progress 3 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-11-2014 00:00 не е избран DXC.technology - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0
03-11-2014 18:45 не е избран Musala - i:FAO 2 - 5
03-11-2014 18:45 не е избран ГФК България - Experian 2 - 2
03-11-2014 18:45 не е избран Progress - Software AG 6 - 3
03-11-2014 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ORBIT 5 - 1
03-11-2014 19:45 не е избран VIVACOM - Stemo 3 - 3
03-11-2014 20:45 не е избран M - Blizoo 11 - 2
06-11-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - INFOSYSTEMS-SYSCOM 4 - 4
06-11-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 11 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - IPSOS 0 - 5
10-11-2014 18:45 не е избран Blizoo - Musala 4 - 0
10-11-2014 18:45 не е избран ORBIT - ДАНТЕК 0 - 3
10-11-2014 18:45 не е избран i:FAO - ГФК България 6 - 4
10-11-2014 19:45 не е избран Stemo - DXC.technology 0 - 3
10-11-2014 20:45 не е избран Software AG - VIVACOM 3 - 1
10-11-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - Progress 5 - 8
10-11-2014 20:45 не е избран Experian - VIVACOM 4PLAY 1 - 4
13-11-2014 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - M 2 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-11-2014 00:00 не е избран M - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0
17-11-2014 20:45 не е избран Progress - ORBIT 3 - 3*
17-11-2014 20:45 не е избран Musala - ГФК България 3 - 2
17-11-2014 21:45 не е избран VIVACOM - SUTHERLAND 9 - 4
17-11-2014 21:45 не е избран IPSOS - Stemo 2 - 3
20-11-2014 20:45 не е избран DXC.technology - Software AG 4 - 1
20-11-2014 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - i:FAO 1 - 5
20-11-2014 21:45 не е избран ДАНТЕК - Experian 3 - 1
20-11-2014 21:45 не е избран Blizoo - INFOSYSTEMS-SYSCOM 2 - 7

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-11-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Blizoo 0 - 5
24-11-2014 18:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Musala 5 - 0
24-11-2014 18:45 не е избран i:FAO - ДАНТЕК 6 - 0
24-11-2014 19:45 не е избран Stemo - M 2 - 1
27-11-2014 18:45 не е избран Experian - Progress 3 - 1
27-11-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 4 - 10
27-11-2014 19:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 9 - 3
27-11-2014 19:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 4PLAY 1 - 4
27-11-2014 20:45 не е избран Software AG - IPSOS 1 - 6

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2014 00:00 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0
01-12-2014 20:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 8 - 11
01-12-2014 20:45 не е избран Blizoo - Stemo 4 - 1
01-12-2014 21:45 не е избран Musala - VIVACOM 4PLAY 2 - 14
01-12-2014 21:45 не е избран Progress - i:FAO 0 - 10
04-12-2014 19:45 не е избран VIVACOM - Experian 4 - 1
04-12-2014 20:45 не е избран IPSOS - SUTHERLAND 5 - 4
04-12-2014 21:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 1 - 1
04-12-2014 21:45 не е избран M - Software AG 7 - 3

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-12-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Musala 0 - 5
08-12-2014 18:45 не е избран Stemo - INFOSYSTEMS-SYSCOM -
08-12-2014 18:45 не е избран Experian - DXC.technology 4 - 9
08-12-2014 20:45 не е избран Software AG - Blizoo 3 - 7
08-12-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - M 6 - 4
11-12-2014 18:45 не е избран ГФК България - Progress 6 - 1
11-12-2014 19:45 не е избран i:FAO - VIVACOM 0 - 1
11-12-2014 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 6 - 4
12-12-2014 19:45 не е избран ORBIT - IPSOS -

класиране

отборМГТ
1.DXC.technology1792:3963
2.ДАНТЕК1764:3754
3.VIVACOM 4PLAY1775:3250
4.i:FAO1772:3346
5.Stemo1665:4943
6.INFOSYSTEMS-SYSCOM1561:3440
7.ORBIT1683:6240
8.M1754:5737
9.IPSOS1654:4135
10.VIVACOM1745:5033
11.Blizoo1746:6033
12.ГФК България1750:3632
13.Progress1744:6031
14.Experian1741:5128
15.Software AG1745:7823
16.SUTHERLAND1771:11321
17.Musala1740:9018
18.ТЕЛЕЛИНК160:8017