НЕДЕЛНА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-04-2018 00:00 не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ARSENAL 0 - 5
15-04-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - ДЕЛТУМ 3 - 4
15-04-2018 18:00 Каменица Арена - терен 2 BURGASSPORT - Мон крис 5 - 0
15-04-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - Лазур Сити 4 - 4
01-07-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - карамел 5 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-04-2018 00:00 не е избран Лазур Сити - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 5 - 0
22-04-2018 17:45 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - OLD BOYS 5 - 1
22-04-2018 17:45 Каменица Арена - терен 2 ARSENAL - жълтата подводница 8 - 4
22-04-2018 18:45 Каменица Арена - терен 1 карамел - BURGASSPORT 5 - 6
22-04-2018 18:45 Каменица Арена - терен 2 Мон крис - Адзуро Поморие 7 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-04-2018 17:45 Каменица Арена - терен 2 BURGASSPORT - ДЕЛТУМ 4 - 2
29-04-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ARSENAL 3 - 3
29-04-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - Мон крис 8 - 2
29-04-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - карамел 3 - 2
29-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - жълтата подводница 3 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2018 17:45 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ - Адзуро Поморие 5 - 6
13-05-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 ARSENAL - BURGASSPORT 3 - 7
13-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - OLD BOYS 1 - 2
13-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 Мон крис - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 9 - 8
13-05-2018 20:00 не е избран карамел - Лазур Сити 7 - 10

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-05-2018 17:45 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - ДЕЛТУМ 1 - 2
20-05-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 10 - 1
20-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 BURGASSPORT - жълтата подводница 5 - 2
20-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - ARSENAL 2 - 4
20-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон крис - карамел 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-05-2018 16:00 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ - Мон крис 6 - 2
27-05-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Адзуро Поморие 2 - 4
27-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - BURGASSPORT 8 - 3
27-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 ARSENAL - Лазур Сити 5 - 2
27-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - карамел 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-06-2018 17:45 Каменица Арена - терен 2 карамел - ДЕЛТУМ 2 - 7
03-06-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - OLD BOYS 2 - 7
03-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон крис - ARSENAL 0 - 5
03-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - жълтата подводница 8 - 3
03-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 BURGASSPORT - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2018 00:00 не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ДЕЛТУМ 0 - 5
10-06-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - Лазур Сити 6 - 5
10-06-2018 18:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - Мон крис 4 - 8
10-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 BURGASSPORT - Адзуро Поморие 2 - 2
10-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ARSENAL - карамел 8 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-06-2018 00:00 не е избран Адзуро Поморие - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 5 - 0
24-06-2018 00:00 Каменица Арена - терен 2 Мон крис - OLD BOYS 0 - 5
24-06-2018 17:45 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ - ARSENAL 5 - 6
24-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - BURGASSPORT 8 - 8
24-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 карамел - жълтата подводница 5 - 1

класиране

отборМГТ
1.OLD BOYS947:2022
2.ARSENAL947:2822
3.BURGASSPORT945:3020
4.ДЕЛТУМ941:2518
5.Лазур Сити951:3714
6.Адзуро Поморие932:3314
7.карамел936:409
8.Мон крис928:509
9.жълтата подводница924:473
10.ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014912:530