Купата на Лигата - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-04-2018 18:40 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) ФК Арда - ФК Импулс 5 - 0
16-04-2018 19:15 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) ФК Арда 1924 - FC BALKANSTROY 1 - 3
16-04-2018 19:50 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) FC Pripek - ФК Джебел 1 - 3
16-04-2018 20:25 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) Спартак-Кърджали - FC CLUBA 0 - 0
16-04-2018 21:00 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) FC One Minute - Ю ЕС ИНЖЕНЕРИНГ 2 - 1
16-04-2018 21:35 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) Mastilo - ФК ДОКТОРИТЕ 2 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2018 18:40 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) ФК Зелениково - Ю ЕС ИНЖЕНЕРИНГ 0 - 0
23-04-2018 19:15 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) Mastilo - FC Global Net 4 - 0
23-04-2018 19:50 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) ФК Арда - ФК Арда 1924 0 - 1
23-04-2018 20:25 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) ФК Импулс - FC BALKANSTROY 1 - 4
23-04-2018 21:00 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) FC Pripek - Спартак-Кърджали 2 - 3
23-04-2018 21:35 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) FC CLUBA - ФК Джебел 0 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-04-2018 18:40 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) FC Pripek - FC CLUBA 3 - 2
30-04-2018 19:15 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) Спартак-Кърджали - ФК Джебел 0 - 1
30-04-2018 19:50 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) ФК Зелениково - FC One Minute 1 - 5
30-04-2018 20:25 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) ФК ДОКТОРИТЕ - FC Global Net 2 - 0
30-04-2018 21:00 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) ФК Арда - FC BALKANSTROY 1 - 1
30-04-2018 21:35 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) ФК Арда 1924 - ФК Импулс 6 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-05-2018 18:40 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) FC BALKANSTROY - Спартак-Кърджали 6 - 1
07-05-2018 19:20 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) FC One Minute - ФК ДОКТОРИТЕ 2 - 0
07-05-2018 20:00 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) ФК Арда 1924 - ФК Джебел 1 - 0
07-05-2018 20:40 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) Mastilo - Ю ЕС ИНЖЕНЕРИНГ 5 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2018 18:45 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) FC BALKANSTROY - FC One Minute 1 - 0
14-05-2018 19:30 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) Mastilo - ФК Арда 1924 2 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-05-2018 18:45 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) FC One Minute - Mastilo 1 - 2
21-05-2018 19:30 стадион Шампион (СОУ П.Р.Славейков) ФК Арда 1924 - FC BALKANSTROY 4 - 3

класиране

не се изчислява класиране за тази група