АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-02-2015 09:00 ACCEDIA STADIUM KNOW HOW - Athletic 0 - 3
22-02-2015 09:00 Bauhaus Арена - терен 2 БНС РЕД БУЛС - ЦВС 7 - 0
22-02-2015 09:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - ING 4 - 4*
22-02-2015 10:00 ACCEDIA STADIUM ПСЖ София - NIKE team 7 - 2
22-02-2015 10:00 Bauhaus Арена - терен 2 Магнус - Speedy-net 14 - 0
22-02-2015 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Botev City - Novotel Sofia 9 - 1
22-02-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Дринк Тийм - Искра Искрец 2 - 2*
22-02-2015 11:00 Bauhaus Арена - терен 2 Карамелите - Drink Team 7 - 2
22-02-2015 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Спортист Долни Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-06-2015 22:30 не е избран ЦВС - Спортист Долни Лозен 2 - 6
08-06-2015 22:30 не е избран Novotel Sofia - Карамелите 5 - 0
08-06-2015 22:30 не е избран Искра Искрец - Супичка 5 - 1
09-06-2015 00:00 не е избран Speedy-net - БНС РЕД БУЛС 0 - 5
09-06-2015 22:45 не е избран Athletic - Botev City 2 - 7
09-06-2015 22:45 не е избран ПСЖ София - ФК Дринк Тийм 7 - 2
10-06-2015 22:45 не е избран NIKE team - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5
10-06-2015 22:45 не е избран Drink Team - Магнус 0 - 5
10-06-2015 22:45 не е избран ING - KNOW HOW 7 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-03-2015 15:00 не е избран KNOW HOW - Искра Искрец 0 - 4
15-03-2015 15:00 не е избран Botev City - ING 0 - 2
15-03-2015 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Drink Team 7 - 1
15-03-2015 16:00 не е избран Карамелите - Athletic 3 - 1
15-03-2015 16:00 не е избран Магнус - Novotel Sofia 5 - 0
15-03-2015 17:00 не е избран ФК Дринк Тийм - NIKE team 7 - 2
15-03-2015 17:00 не е избран Супичка - ПСЖ София 4 - 2
15-03-2015 17:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Speedy-net 5 - 8
15-03-2015 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЦВС 3 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-03-2015 18:00 не е избран NIKE team - ЦВС 3 - 7
22-03-2015 18:00 не е избран Novotel Sofia - БНС РЕД БУЛС 4 - 13
22-03-2015 18:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Супичка 6 - 2
22-03-2015 19:00 не е избран Speedy-net - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 9
22-03-2015 19:00 не е избран Искра Искрец - Botev City 4 - 3
22-03-2015 19:00 не е избран ПСЖ София - KNOW HOW 6 - 3
22-03-2015 20:00 не е избран Drink Team - Спортист Долни Лозен 12 - 7
22-03-2015 20:00 не е избран Athletic - Магнус 0 - 5
22-03-2015 20:00 не е избран ING - Карамелите 4 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-03-2015 21:45 не е избран Карамелите - Искра Искрец 4 - 1
28-03-2015 21:45 не е избран Спортист Долни Лозен - Novotel Sofia 5 - 0
29-03-2015 16:00 не е избран Магнус - ING 3 - 3
29-03-2015 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Athletic 4 - 0
29-03-2015 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Drink Team 2 - 1
29-03-2015 21:00 не е избран ЦВС - Speedy-net 4 - 1
29-03-2015 22:00 не е избран Супичка - NIKE team 7 - 2
29-03-2015 22:00 не е избран KNOW HOW - ФК Дринк Тийм 0 - 3
29-03-2015 22:00 не е избран Botev City - ПСЖ София 3 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-04-2015 09:00 не е избран NIKE team - Speedy-net 4 - 5
05-04-2015 09:00 не е избран Novotel Sofia - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
05-04-2015 09:00 не е избран Искра Искрец - Магнус 2 - 7
05-04-2015 10:00 не е избран Супичка - KNOW HOW 4 - 3
05-04-2015 11:00 не е избран Athletic - Спортист Долни Лозен 3 - 1
05-04-2015 11:00 не е избран ПСЖ София - Карамелите 2 - 5
05-04-2015 11:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Botev City 1 - 7
05-04-2015 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 2 - 3
07-04-2015 21:45 не е избран Drink Team - ЦВС 8 - 7

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-04-2015 10:00 не е избран Карамелите - ФК Дринк Тийм 5 - 0
19-04-2015 11:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ING 6 - 10
19-04-2015 12:00 не е избран ЦВС - Novotel Sofia 5 - 0
19-04-2015 12:00 не е избран KNOW HOW - NIKE team 3 - 1
19-04-2015 12:00 не е избран Магнус - ПСЖ София 12 - 0
19-04-2015 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Athletic 6 - 2
19-04-2015 13:00 не е избран Speedy-net - Drink Team 6 - 12
19-04-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Искра Искрец 3 - 1
19-04-2015 17:00 не е избран Botev City - Супичка 5 - 6

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-04-2015 13:00 не е избран Novotel Sofia - Speedy-net 2 - 7
26-04-2015 14:00 не е избран NIKE team - Drink Team 0 - 8
26-04-2015 15:00 не е избран KNOW HOW - Botev City 4 - 2
26-04-2015 16:00 не е избран Искра Искрец - Спортист Долни Лозен 11 - 6
26-04-2015 16:00 не е избран Супичка - Карамелите 1 - 7
26-04-2015 17:00 не е избран ING - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 5
26-04-2015 20:00 не е избран Athletic - ЦВС 2 - 6
26-04-2015 20:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 2 - 3
27-06-2015 12:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Магнус 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-05-2015 18:00 не е избран Botev City - NIKE team 6 - 2
10-05-2015 18:00 не е избран Магнус - Супичка 7 - 3
10-05-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Дринк Тийм 4 - 4
10-05-2015 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ПСЖ София 0 - 6
10-05-2015 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Искра Искрец 4 - 5
10-05-2015 20:00 не е избран ЦВС - ING 2 - 0
10-05-2015 20:00 не е избран Speedy-net - Athletic 1 - 4
10-05-2015 20:00 не е избран Drink Team - Novotel Sofia 5 - 0
19-05-2015 22:45 не е избран Карамелите - KNOW HOW 10 - 4

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-05-2015 21:45 не е избран Супичка - БНС РЕД БУЛС 5 - 3
16-05-2015 21:45 не е избран KNOW HOW - Магнус 2 - 4
16-05-2015 21:45 не е избран Botev City - Карамелите 6 - 4
17-05-2015 21:00 не е избран Athletic - Drink Team *3 - 3
17-05-2015 21:00 не е избран Искра Искрец - ЦВС 1 - 4
17-05-2015 21:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Спортист Долни Лозен 4 - 4*
17-05-2015 22:00 не е избран NIKE team - Novotel Sofia 8 - 6
17-05-2015 22:00 не е избран ING - Speedy-net 23 - 1
17-05-2015 22:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 7

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2015 09:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Супичка 7 - 7*
24-05-2015 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Дринк Тийм 8 - 3
24-05-2015 10:00 не е избран Карамелите - NIKE team 9 - 4
24-05-2015 10:00 не е избран Speedy-net - Искра Искрец 0 - 5
24-05-2015 11:00 не е избран Магнус - Botev City 7 - 4
24-05-2015 11:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - KNOW HOW 1 - 3
24-05-2015 11:00 не е избран Novotel Sofia - Athletic 3 - 9
24-05-2015 19:00 не е избран ЦВС - ПСЖ София 1 - 1
24-05-2015 22:00 не е избран Drink Team - ING 4 - 7

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-05-2015 12:00 не е избран Botev City - БНС РЕД БУЛС 6 - 3
31-05-2015 13:00 не е избран NIKE team - Athletic 0 - 5
31-05-2015 13:00 не е избран ПСЖ София - Speedy-net 5 - 0
31-05-2015 14:00 не е избран Искра Искрец - Drink Team 3 - 10
31-05-2015 14:00 не е избран Карамелите - Магнус 0 - 5
31-05-2015 15:00 не е избран ING - Novotel Sofia 5 - 0
27-06-2015 11:00 не е избран Супичка - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
27-06-2015 11:00 не е избран KNOW HOW - Спортист Долни Лозен 5 - 0
04-07-2015 14:00 не е избран ФК Дринк Тийм - ЦВС 0 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-06-2015 15:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Botev City 4 - 7
07-06-2015 15:00 не е избран Speedy-net - ФК Дринк Тийм 0 - 5
07-06-2015 15:00 не е избран Athletic - ING 2 - 5
07-06-2015 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Карамелите 9 - 2
07-06-2015 16:00 не е избран ЦВС - Супичка 1 - 3
07-06-2015 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - KNOW HOW 10 - 2
07-06-2015 17:00 не е избран Drink Team - ПСЖ София 7 - 5
07-06-2015 22:00 не е избран Магнус - NIKE team 7 - 2
04-07-2015 15:00 не е избран Novotel Sofia - Искра Искрец 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-06-2015 16:00 не е избран ПСЖ София - Novotel Sofia 11 - 6
14-06-2015 18:00 не е избран Botev City - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
14-06-2015 18:00 не е избран Карамелите - Спортист Долни Лозен 0 - 5
14-06-2015 18:00 не е избран Магнус - БНС РЕД БУЛС 1 - 5
14-06-2015 19:00 не е избран NIKE team - ING 1 - 7
14-06-2015 19:00 не е избран Искра Искрец - Athletic 3 - 4
14-06-2015 20:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Drink Team 4 - 10
14-06-2015 20:00 не е избран Супичка - Speedy-net 5 - 0
14-06-2015 20:00 не е избран KNOW HOW - ЦВС 0 - 6

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-06-2015 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - NIKE team 9 - 0
20-06-2015 21:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Карамелите 5 - 0
21-06-2015 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Магнус 1 - 16
21-06-2015 21:00 не е избран Novotel Sofia - ФК Дринк Тийм 5 - 0
21-06-2015 21:00 не е избран Athletic - ПСЖ София 2 - 5
21-06-2015 21:00 не е избран ING - Искра Искрец 5 - 4
21-06-2015 22:00 не е избран ЦВС - Botev City *5 - 5
21-06-2015 22:00 не е избран Speedy-net - KNOW HOW 0 - 5
21-06-2015 22:00 не е избран Drink Team - Супичка 7 - 6

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-06-2015 22:30 не е избран KNOW HOW - Drink Team 0 - 5
28-06-2015 09:00 не е избран Супичка - Novotel Sofia 0 - 5
28-06-2015 09:00 не е избран Botev City - Speedy-net 5 - 0
28-06-2015 10:00 не е избран NIKE team - Искра Искрец 2 - 6
28-06-2015 10:00 не е избран ПСЖ София - ING 0 - 5
28-06-2015 10:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Athletic 0 - 5
28-06-2015 11:00 не е избран Карамелите - ЦВС 0 - 5
28-06-2015 11:00 не е избран Магнус - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5
28-06-2015 11:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Спортист Долни Лозен 6 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-07-2015 12:00 не е избран Athletic - Супичка 5 - 6
05-07-2015 12:00 не е избран ING - ФК Дринк Тийм 5 - 0
05-07-2015 12:00 не е избран Искра Искрец - ПСЖ София 5 - 0
05-07-2015 13:00 не е избран Speedy-net - Карамелите 0 - 5
05-07-2015 13:00 не е избран Drink Team - Botev City 0 - 5
05-07-2015 13:00 не е избран Novotel Sofia - KNOW HOW 0 - 5
05-07-2015 14:00 не е избран Спортист Долни Лозен - NIKE team 1 - 3
05-07-2015 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 2 - 5
05-07-2015 14:00 не е избран ЦВС - Магнус 2 - 4

класиране

отборМГТ
1.Магнус17110:2943
2.ПАРТИЗАН Челопечене 20121791:3343
3.БНС РЕД БУЛС1790:3540
4.ING1799:4039
5.Botev City1780:5231
6.Drink Team1795:7431
7.ЦВС1763:4429
8.Искра Искрец1767:5528
9.Карамелите1764:5927
10.Супичка1764:7426
11.ПСЖ София1763:6722
12.Athletic1752:5822
13.KNOW HOW1741:6618
14.ФК Дринк Тийм1741:7615
15.Спортист Долни Лозен1761:10511
16.Novotel Sofia1737:979
17.Speedy-net1729:1179
18.NIKE team1739:1056