ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, OPEN CUP Група Б - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - Бактрейд 2 - 10
27-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - Беси 7 - 1
28-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Криско - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3
28-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Светците 5 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Беси - МФК Евмолпия 8 - 1
04-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Криско 5 - 4
04-04-2018 21:15 Терен 3 - Младежки център Смирненски - Quantico 2 - 3
09-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Светците - Малкото Пони 4 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Беси 9 - 5
11-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Криско - Светците 3 - 2
11-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Смирненски 8 - 4
11-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 1 - 9

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Беси - Криско 2 - 2
17-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Смирненски - Малкото Пони 3 - 5
17-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - МФК Евмолпия 13 - 4
18-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Светците - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Смирненски 3 - 1
24-04-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Quantico 2 - 7
25-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Беси 6 - 3
25-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Светците 7 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Беси - Бактрейд 3 - 4
01-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Малкото Пони 5 - 3
01-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - Криско 4 - 5
02-05-2018 00:00 не е избран Смирненски - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-05-2018 00:00 не е избран Бактрейд - Смирненски 5 - 0
07-05-2018 18:00 Терен 3 - Младежки център Криско - МФК Евмолпия 2 - 6
07-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Quantico 2 - 8
08-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Светците - Беси 4 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2018 00:00 не е избран Смирненски - Светците 0 - 5
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - Бактрейд 2 - 5
16-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Криско 6 - 7
17-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 7

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-05-2018 00:00 не е избран Беси - Смирненски 5 - 0
29-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Малкото Пони 6 - 2
29-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Светците - Quantico 0 - 5
29-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 1 - 3

класиране

отборМГТ
1.Бактрейд846:1721
2.Quantico849:2118
3.ЕЛМА ТАКСИ832:3815
4.МФК Евмолпия838:4215
5.Криско828:2913
6.Светците829:308
7.Беси831:338
8.Малкото Пони833:477
9.Смирненски810:390