ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, OPEN CUP Група А - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - Ф.К. Елит 4 - 1
28-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - Old School 0 - 5
28-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център BTL UNITED - La Furia 2 - 7
30-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Десант-68 3 - 5
20-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Илюминати 5 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - АФК Белица 20 0 - 5
03-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BTL UNITED 10 - 3
03-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - DEMBA TEAM 3 - 4
05-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Old School - ФК Илюминати 5 - 4
05-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АФК ХАОС 7 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-04-2018 00:00 не е избран BTL UNITED - Победа (Царацово) 5 - 0
10-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Ф.К. Елит 2 - 3
10-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - Old School 4 - 0
13-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - La Furia 4 - 4
15-04-2018 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Десант-68 5 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-04-2018 00:00 не е избран Победа (Царацово) - DEMBA TEAM 0 - 5
17-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - ФК Илюминати 3 - 4
18-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - BTL UNITED 10 - 5
18-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Десант-68 4 - 1
22-04-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ХАОС 5 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2018 00:00 не е избран АФК ХАОС - Победа (Царацово) 5 - 0
23-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - La Furia 4 - 5
24-04-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център DEMBA TEAM - АФК Белица 20 2 - 9
27-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Old School 6 - 4
29-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Ф.К. Елит 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-04-2018 00:00 не е избран Победа (Царацово) - ФК Илюминати 0 - 5
01-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. Елит - Десант-68 2 - 2
01-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - АФК ХАОС 9 - 6
01-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - La Furia 1 - 1
03-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - DEMBA TEAM 2 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-05-2018 00:00 не е избран Десант-68 - Победа (Царацово) 5 - 0
08-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Old School 0 - 5
09-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - АФК Белица 20 3 - 11
09-05-2018 21:15 Терен 3 - Младежки център La Furia - Ф.К. Елит 5 - 0
21-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BTL UNITED 9 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2018 00:00 не е избран Победа (Царацово) - La Furia 0 - 5
14-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - АФК ХАОС 2 - 7
15-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - ФК Илюминати 1 - 6
15-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Ф.К. Елит 1 - 3
19-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Десант-68 10 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-05-2018 00:00 не е избран Ф.К. Елит - Победа (Царацово) 5 - 0
29-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BTL UNITED 4 - 1
30-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Old School 5 - 0
30-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - DEMBA TEAM 3 - 7
30-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - АФК Белица 20 3 - 11

класиране

отборМГТ
1.АФК Белица 20973:2427
2.Ф.К. Елит934:2019
3.АФК ХАОС945:3116
4.La Furia936:3014
5.Old School925:2413
6.Десант-68936:3113
7.DEMBA TEAM928:3712
8.ФК Илюминати930:4112
9.BTL UNITED929:536
10.Победа (Царацово)90:450