ЛИГА ВЕТЕРАНИ, Висша лига - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-03-2018 18:00 не е избран Витоша Бистрица - ветерани - Левски Г - ветерани 10 - 4
16-06-2018 19:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 0
17-06-2018 12:15 не е избран Лозенец Юн - Торпедо София-ветерани 2 - 5
17-06-2018 16:00 не е избран Шопски отряд - Floor Decor 0 - 5
17-06-2018 20:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 8 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2018 12:00 не е избран Торпедо София-ветерани - Шопски отряд 5 - 1
01-04-2018 12:00 не е избран ТЕМИДА - Лозенец Юн 6 - 6
01-04-2018 17:00 не е избран Левски Г - ветерани - Floor Decor 5 - 0
24-06-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - ветерани - БФК Мики Маус 5 - 3
29-06-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Дартанян 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-04-2018 18:00 не е избран Дартанян - Витоша Бистрица - ветерани 1 - 3
15-04-2018 11:00 не е избран Floor Decor - Торпедо София-ветерани 2 - 7
15-04-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 3 - 2
15-04-2018 20:00 не е избран Шопски отряд - ТЕМИДА 4 - 4
22-04-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Левски Г - ветерани 10 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2018 18:00 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 9 - 3
22-04-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - Floor Decor 8 - 5
02-05-2018 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Шопски отряд 5 - 0
24-06-2018 13:00 не е избран Левски Г - ветерани - Торпедо София-ветерани 0 - 5
30-06-2018 11:00 не е избран Витоша Бистрица - ветерани - Лозенец Юн 8 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-04-2018 11:00 не е избран Лозенец Юн - БФК Мики Маус 6 - 8
29-04-2018 18:00 не е избран Floor Decor - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 14
29-04-2018 20:00 не е избран Торпедо София-ветерани - ТЕМИДА 4 - 0
02-05-2018 20:45 не е избран Шопски отряд - Витоша Бистрица - ветерани 3 - 1
30-06-2018 00:00 не е избран Дартанян - Левски Г - ветерани 5 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Торпедо София-ветерани 2 - 11
13-05-2018 12:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 3 - 3
13-05-2018 13:00 не е избран БФК Мики Маус - Шопски отряд 10 - 3
13-05-2018 20:00 не е избран Левски Г - ветерани - ТЕМИДА 4 - 1
19-05-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - ветерани - Floor Decor 13 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-05-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - Левски Г - ветерани 2 - 1
20-05-2018 15:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 1 - 13
20-05-2018 16:00 не е избран Floor Decor - БФК Мики Маус 3 - 5
20-05-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 3
05-07-2018 21:45 не е избран Торпедо София-ветерани - Витоша Бистрица - ветерани 4 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - ветерани - ТЕМИДА 5 - 0
03-06-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 5 - 0
03-06-2018 13:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 9 - 2
06-07-2018 00:00 не е избран Левски Г - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 5
07-07-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - Торпедо София-ветерани 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-06-2018 13:00 не е избран Шопски отряд - Левски Г - ветерани 5 - 0
10-06-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 0 - 5
10-06-2018 20:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Витоша Бистрица - ветерани 0 - 5
08-07-2018 11:00 не е избран Floor Decor - Лозенец Юн 5 - 5
08-07-2018 12:00 не е избран Торпедо София-ветерани - Дартанян 8 - 4