АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - MANCHESTER - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-02-2015 12:00 ACCEDIA STADIUM Бохемите - Mladost Team 3 - 2
22-02-2015 12:00 Bauhaus Арена - терен 2 Majestic - Белите кончета 8 - 0
22-02-2015 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Играчорите - Милан 3 - 1
22-02-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM Главите-Карнобат - Мега Денс 2 - 6
22-02-2015 13:00 Bauhaus Арена - терен 2 Кралете - White Widow *2 - 2
22-02-2015 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Valencia C.F. - Seniorite 5 - 4
22-02-2015 14:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лидер - Седмица спатия 5 - 0
22-02-2015 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Persy - Новаците 1 - 7
26-02-2015 21:45 не е избран Лозен Сити - Delta Guard 4 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM Новаците - Главите-Карнобат 2 - 2*
01-06-2015 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Seniorite - Бохемите 8 - 1
02-06-2015 22:45 не е избран Милан - Majestic 0 - 5
02-06-2015 22:45 не е избран White Widow - Valencia C.F. 0 - 5
02-06-2015 22:45 не е избран Седмица спатия - Persy 0 - 5
03-06-2015 22:45 не е избран Mladost Team - Играчорите 1 - 4
03-06-2015 22:45 не е избран Мега Денс - Кралете 5 - 3
03-06-2015 22:45 не е избран Лозен Сити - Лидер 5 - 11
05-06-2015 22:30 не е избран Delta Guard - Белите кончета 4 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-03-2015 16:00 не е избран Persy - Лозен Сити 2 - 3
15-03-2015 18:00 не е избран Главите-Карнобат - Седмица спатия 0 - 5
15-03-2015 18:00 не е избран Кралете - Новаците 4 - 1
15-03-2015 18:00 не е избран Играчорите - Seniorite 3 - 4
15-03-2015 19:00 не е избран Лидер - Delta Guard 4 - 8
15-03-2015 19:00 не е избран Белите кончета - Милан 1 - 5
15-03-2015 20:00 не е избран Valencia C.F. - Мега Денс 9 - 3
15-03-2015 20:00 не е избран Бохемите - White Widow 9 - 1
15-03-2015 20:00 не е избран Majestic - Mladost Team 2 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-03-2015 21:45 не е избран Мега Денс - Бохемите 0 - 5
21-03-2015 21:45 не е избран Лидер - Persy 3 - 2
22-03-2015 12:00 не е избран White Widow - Играчорите 0 - 7
22-03-2015 17:00 не е избран Delta Guard - Милан 1 - 6
22-03-2015 21:00 не е избран Mladost Team - Белите кончета 6 - 2
22-03-2015 21:00 не е избран Седмица спатия - Кралете 2 - 2
22-03-2015 21:00 не е избран Лозен Сити - Главите-Карнобат 12 - 1
22-03-2015 22:00 не е избран Seniorite - Majestic 0 - 5
22-03-2015 22:00 не е избран Новаците - Valencia C.F. 2 - 8

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-03-2015 09:00 не е избран Valencia C.F. - Седмица спатия 10 - 3
29-03-2015 09:00 не е избран Бохемите - Новаците 8 - 2
29-03-2015 09:00 не е избран Majestic - White Widow 12 - 1
29-03-2015 10:00 не е избран Играчорите - Мега Денс 8 - 3
29-03-2015 10:00 не е избран Белите кончета - Seniorite 1 - 6
29-03-2015 10:00 не е избран Милан - Mladost Team 2 - 4
29-03-2015 11:00 не е избран Persy - Delta Guard 5 - 0
29-03-2015 11:00 не е избран Главите-Карнобат - Лидер 0 - 5
29-03-2015 11:00 не е избран Кралете - Лозен Сити 8 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-04-2015 12:00 не е избран Delta Guard - Mladost Team 0 - 5
05-04-2015 12:00 не е избран White Widow - Белите кончета 7 - 9
05-04-2015 12:00 не е избран Седмица спатия - Бохемите 1 - 3
05-04-2015 13:00 не е избран Seniorite - Милан 6 - 4
05-04-2015 14:00 не е избран Мега Денс - Majestic 3 - 5
05-04-2015 14:00 не е избран Лидер - Кралете 6 - 2
05-04-2015 14:00 не е избран Persy - Главите-Карнобат 3 - 4
05-04-2015 20:00 не е избран Новаците - Играчорите 3 - 6
17-04-2015 21:45 не е избран Лозен Сити - Valencia C.F. 2 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-04-2015 13:00 не е избран Милан - White Widow 4 - 1
19-04-2015 14:00 не е избран Играчорите - Седмица спатия 9 - 2
19-04-2015 15:00 не е избран Valencia C.F. - Лидер 3 - 1
19-04-2015 15:00 не е избран Белите кончета - Мега Денс 3 - 4
19-04-2015 16:00 не е избран Главите-Карнобат - Delta Guard 5 - 0
19-04-2015 16:00 не е избран Кралете - Persy 6 - 0
19-04-2015 17:00 не е избран Бохемите - Лозен Сити 10 - 1
19-04-2015 17:00 не е избран Mladost Team - Seniorite 1 - 8
19-04-2015 19:00 не е избран Majestic - Новаците 9 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-04-2015 18:00 не е избран Delta Guard - Seniorite 4 - 12
26-04-2015 18:00 не е избран Лозен Сити - Играчорите 3 - 7
26-04-2015 18:00 не е избран Главите-Карнобат - Кралете 2 - 11
26-04-2015 19:00 не е избран White Widow - Mladost Team 0 - 5
26-04-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Majestic 4 - 8
26-04-2015 19:00 не е избран Persy - Valencia C.F. 1 - 11
26-04-2015 20:00 не е избран Новаците - Белите кончета 2 - 5
30-04-2015 19:45 не е избран Лидер - Бохемите 1 - 11
25-05-2015 21:45 не е избран Мега Денс - Милан 5 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2015 21:45 не е избран Кралете - Delta Guard 5 - 0
09-05-2015 21:45 не е избран Valencia C.F. - Главите-Карнобат 15 - 0
09-05-2015 21:45 не е избран Бохемите - Persy 10 - 1
10-05-2015 21:00 не е избран Играчорите - Лидер 3 - 1
10-05-2015 21:00 не е избран Majestic - Лозен Сити 9 - 2
10-05-2015 21:00 не е избран Белите кончета - Седмица спатия 2 - 4
10-05-2015 22:00 не е избран Милан - Новаците 0 - 5
10-05-2015 22:00 не е избран Mladost Team - Мега Денс 3 - 4
21-05-2015 22:30 не е избран Seniorite - White Widow 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2015 09:00 не е избран Persy - Играчорите 0 - 10
17-05-2015 09:00 не е избран Главите-Карнобат - Бохемите 2 - 6
17-05-2015 10:00 не е избран Мега Денс - Seniorite 4 - 8
17-05-2015 10:00 не е избран Седмица спатия - Милан *2 - 2
17-05-2015 10:00 не е избран Лидер - Majestic 1 - 12
17-05-2015 11:00 не е избран Delta Guard - White Widow 5 - 1
17-05-2015 11:00 не е избран Новаците - Mladost Team 2 - 6
17-05-2015 11:00 не е избран Лозен Сити - Белите кончета 6 - 1
17-05-2015 13:00 не е избран Кралете - Valencia C.F. 4 - 1

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2015 12:00 не е избран Majestic - Persy 14 - 1
24-05-2015 12:00 не е избран Белите кончета - Лидер 1 - 6
24-05-2015 12:00 не е избран Милан - Лозен Сити 0 - 5
24-05-2015 13:00 не е избран Valencia C.F. - Delta Guard 4 - 2
24-05-2015 13:00 не е избран Mladost Team - Седмица спатия 5 - 0
24-05-2015 13:00 не е избран White Widow - Мега Денс 0 - 5
24-05-2015 14:00 не е избран Бохемите - Кралете *2 - 2
24-05-2015 14:00 не е избран Играчорите - Главите-Карнобат 5 - 0
24-05-2015 21:00 не е избран Seniorite - Новаците 3 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-05-2015 15:00 не е избран Лидер - Милан 5 - 0
31-05-2015 16:00 не е избран Delta Guard - Мега Денс 2 - 7
31-05-2015 16:00 не е избран Лозен Сити - Mladost Team 3 - 9
31-05-2015 17:00 не е избран Седмица спатия - Seniorite 0 - 5
31-05-2015 17:00 не е избран Persy - Белите кончета 3 - 4
31-05-2015 20:00 не е избран Кралете - Играчорите 0 - 2
20-06-2015 10:00 не е избран Главите-Карнобат - Majestic 0 - 13
29-06-2015 22:30 не е избран Новаците - White Widow 5 - 0
01-07-2015 22:30 не е избран Valencia C.F. - Бохемите *3 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-06-2015 18:00 не е избран Majestic - Кралете 5 - 0
07-06-2015 18:00 не е избран Mladost Team - Лидер 3 - 2
07-06-2015 18:00 не е избран Мега Денс - Новаците 5 - 3
07-06-2015 19:00 не е избран Играчорите - Valencia C.F. 6 - 2
07-06-2015 19:00 не е избран Милан - Persy 6 - 8
07-06-2015 19:00 не е избран White Widow - Седмица спатия *2 - 2
07-06-2015 20:00 не е избран Бохемите - Delta Guard 11 - 6
07-06-2015 20:00 не е избран Белите кончета - Главите-Карнобат 2 - 8
07-06-2015 20:00 не е избран Seniorite - Лозен Сити 8 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-06-2015 10:00 не е избран Бохемите - Играчорите 3 - 2
14-06-2015 16:00 не е избран Valencia C.F. - Majestic 2 - 1
14-06-2015 17:00 не е избран Кралете - Белите кончета 6 - 3
14-06-2015 21:00 не е избран Delta Guard - Новаците 3 - 5
14-06-2015 21:00 не е избран Седмица спатия - Мега Денс 3 - 10
14-06-2015 21:00 не е избран Лозен Сити - White Widow 2 - 3
14-06-2015 22:00 не е избран Лидер - Seniorite 4 - 7
14-06-2015 22:00 не е избран Persy - Mladost Team *0 - 0
14-06-2015 22:00 не е избран Главите-Карнобат - Милан 2 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-06-2015 09:00 не е избран Играчорите - Delta Guard 7 - 2
21-06-2015 09:00 не е избран Majestic - Бохемите 3 - 4
21-06-2015 09:00 не е избран Белите кончета - Valencia C.F. 2 - 7
21-06-2015 10:00 не е избран Милан - Кралете 4 - 5
21-06-2015 10:00 не е избран Mladost Team - Главите-Карнобат 0 - 5
21-06-2015 10:00 не е избран Seniorite - Persy 8 - 1
21-06-2015 11:00 не е избран White Widow - Лидер 0 - 5
21-06-2015 11:00 не е избран Мега Денс - Лозен Сити 3 - 2
06-07-2015 18:45 не е избран Новаците - Седмица спатия -

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-06-2015 12:00 не е избран Persy - White Widow 5 - 0
28-06-2015 12:00 не е избран Главите-Карнобат - Seniorite 0 - 5
28-06-2015 12:00 не е избран Кралете - Mladost Team 4 - 5
28-06-2015 13:00 не е избран Delta Guard - Седмица спатия 2 - 4
28-06-2015 13:00 не е избран Лозен Сити - Новаците 5 - 0
28-06-2015 13:00 не е избран Лидер - Мега Денс 3 - 4
28-06-2015 14:00 не е избран Valencia C.F. - Милан 7 - 3
28-06-2015 14:00 не е избран Бохемите - Белите кончета 7 - 5
28-06-2015 14:00 не е избран Играчорите - Majestic 3 - 3

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-07-2015 15:00 не е избран Мега Денс - Persy 6 - 0
05-07-2015 15:00 не е избран Новаците - Лидер 0 - 5
05-07-2015 15:00 не е избран Седмица спатия - Лозен Сити 5 - 0
05-07-2015 16:00 не е избран Mladost Team - Valencia C.F. 5 - 6
05-07-2015 16:00 не е избран Seniorite - Кралете 5 - 0
05-07-2015 16:00 не е избран White Widow - Главите-Карнобат 0 - 5
05-07-2015 17:00 не е избран Majestic - Delta Guard 8 - 1
05-07-2015 17:00 не е избран Белите кончета - Играчорите 4 - 15
05-07-2015 17:00 не е избран Милан - Бохемите 2 - 6

класиране

отборМГТ
1.Бохемите17102:4244
2.Majestic17122:2543
3.Играчорите17100:3243
4.Valencia C.F.17104:4243
5.Seniorite17102:4042
6.Мега Денс1777:5936
7.Mladost Team1761:4728
8.Кралете1764:4727
9.Лидер1768:6127
10.Главите-Карнобат1738:9217
11.Новаците1645:7016
12.Лозен Сити1760:8815
13.Седмица спатия1637:7015
14.Persy1738:9213
15.Delta Guard1745:9512
16.Милан1741:7111
17.Белите кончета1747:1049
18.White Widow1718:925