., PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - FC ALA GROUP 0 - 5
19-03-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Петролтех Трейдинг 5 - 0
20-03-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - Fibank 4 - 3
21-03-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - MAHARANI 8 - 2
21-03-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0
21-03-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - ING 8 - 2
19-04-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Rehau - Лев Инс 3 - 13
11-06-2018 22:30 не е избран Ilinden United - Вършец 5 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2018 19:45 не е избран Fibank - Rehau 9 - 2
27-03-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Milky Group Bio 2 - 5
28-03-2018 19:45 не е избран ING - Бат' Динко и Приятели 3 - 8
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1
28-03-2018 20:45 не е избран Петролтех Трейдинг - FC ALA GROUP 9 - 0
28-03-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
28-03-2018 21:45 не е избран MAHARANI - ФК Керамик 2 - 9
28-03-2018 21:45 не е избран Вършец - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ING 0 - 5
04-04-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - Вършец 6 - 5
05-04-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Петролтех Трейдинг 5 - 0
05-04-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 5 - 0
05-04-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 6 - 6
05-04-2018 20:45 не е избран Rehau - ВЕТ Юнайтед 9 - 5
27-04-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 4
08-06-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Ескус Милк 5 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-04-2018 00:00 не е избран MAHARANI - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
10-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Rehau 12 - 5
10-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Бат' Динко и Приятели 2 - 9
10-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 2 - 6
10-04-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Петролтех Трейдинг - Ескус Милк 6 - 7
12-04-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Лев Инс - ФК Керамик 5 - 0
01-06-2018 18:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
13-06-2018 22:30 не е избран ING - FC ALA GROUP 8 - 6

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-04-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Вършец 0 - 5
20-04-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - ING 5 - 8
20-04-2018 20:45 не е избран Rehau - Петролтех Трейдинг 6 - 5
20-04-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ВЕТ Юнайтед 11 - 4
01-06-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5
01-06-2018 00:45 не е избран ФК Керамик - Fibank 5 - 0
19-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - MAHARANI 8 - 1
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2018 00:00 не е избран Лев Инс - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
24-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 7
24-04-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 MAHARANI - Ескус Милк 4 - 3
24-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Rehau - Ilinden United 6 - 4
24-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - ING 8 - 3
24-04-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Вършец - FC ALA GROUP 5 - 2
18-05-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1
18-06-2018 22:30 не е избран ВЕТ Юнайтед - ФК Керамик 5 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-04-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Fibank 0 - 5
01-05-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Петролтех Трейдинг 5 - 0
01-05-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - Вършец 4 - 6
01-05-2018 20:45 не е избран ING - MAHARANI 8 - 5
02-05-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Rehau 11 - 4
02-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Лев Инс 6 - 13
16-05-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Milky Group Bio 0 - 8
25-06-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ВЕТ Юнайтед 9 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2018 00:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
07-05-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ескус Милк 12 - 5
07-05-2018 20:45 не е избран Вършец - ING 4 - 5
08-05-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - MAHARANI 0 - 5
09-05-2018 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7
01-06-2018 00:00 не е избран Fibank - FC ALA GROUP 0 - 5
01-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 1 - 4
08-06-2018 21:45 не е избран Rehau - ФК Керамик 0 - 9

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Milky Group Bio 0 - 5
15-05-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 13 - 6
15-05-2018 18:45 не е избран ING - Лев Инс 5 - 12
15-05-2018 20:45 не е избран MAHARANI - Вършец 2 - 4
15-05-2018 21:45 не е избран ФК Керамик - Ilinden United 5 - 0
15-05-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - ВЕТ Юнайтед 4 - 8
16-05-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Петролтех Трейдинг 5 - 0
01-06-2018 21:45 не е избран Ескус Милк - Fibank 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2018 00:00 не е избран Rehau - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
29-05-2018 18:45 не е избран Лев Инс - MAHARANI 12 - 1
29-05-2018 18:45 не е избран Fibank - ING 5 - 4
29-05-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - FC ALA GROUP 6 - 2
29-05-2018 20:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 2 - 7
29-05-2018 21:45 не е избран Петролтех Трейдинг - Вършец 0 - 5
29-05-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Ескус Милк 6 - 4
29-05-2018 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ФК Керамик 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5
05-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Петролтех Трейдинг 5 - 0
05-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Rehau 11 - 5
05-06-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 MAHARANI - Fibank 5 - 0
05-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ING - ВЕТ Юнайтед 2 - 4
05-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Ескус Милк - Milky Group Bio 3 - 5
05-06-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Вършец - Лев Инс 1 - 10
06-06-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Лев Инс 0 - 5
01-06-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
01-06-2018 18:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - MAHARANI 5 - 0
01-06-2018 18:45 не е избран Rehau - Ескус Милк 5 - 0
01-06-2018 18:45 не е избран Ilinden United - FC ALA GROUP 0 - 5
01-06-2018 19:45 не е избран Fibank - Вършец 0 - 5
12-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - ING 4 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Петролтех Трейдинг 5 - 0
01-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ФК Керамик 0 - 5
20-06-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Ilinden United 5 - 2
20-06-2018 20:45 не е избран ING - Rehau 8 - 4
20-06-2018 20:45 не е избран Вършец - ВЕТ Юнайтед 4 - 3
20-06-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8
20-06-2018 21:45 не е избран MAHARANI - Milky Group Bio 3 - 4
20-06-2018 21:45 не е избран Лев Инс - Fibank 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Fibank 0 - 5
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
01-06-2018 18:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 0 - 5
01-06-2018 18:45 не е избран Rehau - MAHARANI 5 - 0
01-06-2018 19:45 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5
01-06-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - FC ALA GROUP 0 - 5
26-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ескус Милк 13 - 5
27-06-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Петролтех Трейдинг 0 - 0
02-06-2018 00:00 не е избран Fibank - ВЕТ Юнайтед 0 - 5
03-07-2018 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
03-07-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - ФК Керамик 0 - 0
03-07-2018 18:45 не е избран MAHARANI - Ilinden United 5 - 0
03-07-2018 19:45 не е избран Вършец - Rehau 5 - 4
03-07-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 5 - 6
03-07-2018 20:45 не е избран ING - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 6

класиране

отборМГТ
1.Бат' Динко и Приятели1591:1764
2.Milky Group Bio1582:3161
3.Лев Инс15122:3361
4.АТИ КОНСУЛТ ORBIT1595:4159
5.Вършец1553:6142
6.Fibank1534:6334
7.ФК Керамик1558:4233
8.ВЕТ Юнайтед1560:6533
9.FC ALA GROUP1567:6831
10.Ilinden United1539:7329
11.Rehau1569:10527
12.ING1573:7926
13.MAHARANI1540:7126
14.Петролтех Трейдинг1528:6624
15.Ескус Милк1551:7721
16.FC BAUHAUS ARENA150:701