АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2018 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 3 - 3
27-03-2018 20:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - Green Men 12 - 4
28-03-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - КАРТЕЛ-85 10 - 1
28-03-2018 20:00 Арена Русе Разград® - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 6 - 3
29-03-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - СТИЛ 5 - 0
29-03-2018 20:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК РУСЕ 2 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2018 19:00 Арена Русе СТИЛ - ФК ШУЛЦ 2018 4 - 4
03-04-2018 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 3
04-04-2018 19:00 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - Разград® 2 - 6
04-04-2018 20:00 Арена Русе Green Men - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 19
05-04-2018 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 1 - 5
25-06-2018 20:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - ФК РУСЕ 5 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-04-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - КАТЕНАЧО 8 - 0
11-04-2018 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - СТИЛ 5 - 3
12-04-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 9 - 5
13-04-2018 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - АФК Русчук 2 - 9
13-04-2018 20:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 7 - 5
21-06-2018 20:00 Арена Русе Разград® - Green Men 15 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2018 19:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - СТИЛ 5 - 8
18-04-2018 20:00 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 5
19-04-2018 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК РУСЕ 4 - 2
20-04-2018 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - Разград® 1 - 7
20-04-2018 20:00 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - ФК ШУЛЦ 2018 3 - 4
25-06-2018 19:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 6

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 8 - 1
24-04-2018 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 8 - 3
25-04-2018 19:00 Арена Русе СТИЛ - АФК Русчук 1 - 6
25-04-2018 20:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - КАРТЕЛ-85 4 - 2
27-04-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - Green Men 13 - 6
31-07-2018 19:30 Арена Русе Разград® - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 6 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2018 19:00 Арена Русе Green Men - ФК ШУЛЦ 2018 7 - 5
01-05-2018 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Разград® 7 - 2
02-05-2018 19:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - АФК Русчук 1 - 7
02-05-2018 20:00 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - СТИЛ 4 - 4
03-05-2018 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 8
03-05-2018 20:00 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - ФК РУСЕ 3 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-05-2018 19:00 Арена Русе Разград® - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 7 - 3
08-05-2018 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - Green Men 7 - 1
09-05-2018 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - КАТЕНАЧО 6 - 2
10-05-2018 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 3 - 2
11-05-2018 19:00 Арена Русе АФК Русчук - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 7 - 0
11-05-2018 20:00 Арена Русе СТИЛ - КАРТЕЛ-85 3 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2018 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК РУСЕ 2 - 10
15-05-2018 20:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 0 - 4
16-05-2018 19:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК ШУЛЦ 2018 8 - 3
16-05-2018 20:00 Арена Русе Green Men - СТИЛ 4 - 9
17-05-2018 19:00 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - АФК Русчук 3 - 4
31-07-2018 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-05-2018 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 7
22-05-2018 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 1
23-05-2018 19:00 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - КАРТЕЛ-85 2 - 5
23-05-2018 20:00 Арена Русе СТИЛ - КАТЕНАЧО 3 - 2
24-05-2018 19:00 Арена Русе АФК Русчук - Green Men 7 - 1
26-06-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - Разград® 8 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-05-2018 19:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - КАРТЕЛ-85 5 - 12
29-05-2018 20:00 Арена Русе Green Men - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 11 - 3
30-05-2018 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - АФК Русчук 1 - 6
30-05-2018 20:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - СТИЛ 6 - 4
31-05-2018 19:00 Арена Русе Разград® - ФК ШУЛЦ 2018 2 - 6
10-08-2018 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК РУСЕ 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-06-2018 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - Разград® 3 - 11
06-06-2018 19:00 Арена Русе СТИЛ - ФК МЕЧКИТЕ 4 - 4
06-06-2018 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 7 - 2
07-06-2018 19:00 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - КАТЕНАЧО 3 - 3
07-06-2018 20:00 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - Green Men 3 - 2
10-08-2018 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 2 - 1

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-06-2018 19:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - Green Men 5 - 7
12-06-2018 20:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 4 - 5
13-06-2018 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - КАРТЕЛ-85 4 - 4
13-06-2018 20:00 Арена Русе Разград® - СТИЛ 2 - 7
15-06-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 3 - 2
15-06-2018 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ШУЛЦ 2018 5 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2018 19:00 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 4 - 7
19-06-2018 20:00 Арена Русе АФК Русчук - Разград® 4 - 0
20-06-2018 19:00 Арена Русе Green Men - КАТЕНАЧО 3 - 4
20-06-2018 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 12
22-06-2018 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 6 - 2
22-06-2018 20:00 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 14

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-06-2018 19:00 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 13
27-06-2018 19:00 Арена Русе СТИЛ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 6
28-06-2018 19:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - КАТЕНАЧО 5 - 4
16-08-2018 19:30 Арена Русе Green Men - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 0 - 5
16-08-2018 20:30 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - Разград® 4 - 7
14-09-2018 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК ШУЛЦ 2018 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-07-2018 19:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - КАТЕНАЧО 4 - 3
03-07-2018 20:00 Арена Русе Разград® - КАРТЕЛ-85 6 - 3
04-07-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 2 - 2
04-07-2018 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Green Men 9 - 3
06-07-2018 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - СТИЛ 10 - 6
06-07-2018 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 7 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-07-2018 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 5
10-07-2018 20:00 Арена Русе Green Men - Разград® 1 - 4
11-07-2018 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК ШУЛЦ 2018 5 - 0
11-07-2018 20:00 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 11
13-07-2018 19:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 8 - 8
13-07-2018 20:00 Арена Русе СТИЛ - ФК РУСЕ отложен

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-07-2018 19:00 Арена Русе Разград® - КАТЕНАЧО 5 - 2
17-07-2018 20:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 4 - 3
19-07-2018 19:00 Арена Русе СТИЛ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 6 - 2
19-07-2018 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - АФК Русчук 0 - 5
24-08-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - КАРТЕЛ-85 5 - 0
20-09-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 6 - 2

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-07-2018 19:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - Разград® 5 - 2
26-07-2018 19:30 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - ФК ШУЛЦ 2018 8 - 6
26-07-2018 20:30 Арена Русе Green Men - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 6
24-08-2018 20:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 7
31-08-2018 19:30 Арена Русе АФК Русчук - СТИЛ 9 - 4
20-09-2018 20:00 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - ФК РУСЕ 0 - 5

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-08-2018 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 6 - 4
01-08-2018 20:30 Арена Русе СТИЛ - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 2 - 5
02-08-2018 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - КАТЕНАЧО 8 - 3
02-08-2018 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - Green Men 3 - 4
03-08-2018 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - КАРТЕЛ-85 3 - 2
03-08-2018 20:30 Арена Русе Разград® - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 10

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-08-2018 19:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 3
07-08-2018 20:30 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - АФК Русчук 4 - 10
08-08-2018 19:30 Арена Русе Green Men - ФК РУСЕ 5 - 0
08-08-2018 20:30 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - СТИЛ 3 - 4
09-08-2018 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК ШУЛЦ 2018 1 - 6
09-08-2018 20:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - Разград® 3 - 10

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-08-2018 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - КАТЕНАЧО 8 - 7
13-08-2018 20:30 Арена Русе СТИЛ - Green Men 4 - 4
14-08-2018 19:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 1 - 9
14-08-2018 20:30 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 1 - 4
15-08-2018 19:30 Арена Русе АФК Русчук - КАРТЕЛ-85 7 - 4
15-08-2018 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 6

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-08-2018 19:30 Арена Русе Разград® - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 4
21-08-2018 20:30 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 7 - 8
22-08-2018 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК ШУЛЦ 2018 17 - 1
23-08-2018 19:30 Арена Русе Green Men - АФК Русчук 2 - 9
23-08-2018 20:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК РУСЕ 5 - 0
07-09-2018 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - СТИЛ -

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-08-2018 19:30 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 4 - 8
28-08-2018 20:30 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - Green Men 5 - 6
29-08-2018 19:30 Арена Русе АФК Русчук - КАТЕНАЧО 15 - 3
29-08-2018 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - Разград® 4 - 14
30-08-2018 20:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5
21-09-2018 19:00 Арена Русе СТИЛ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ -

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-09-2018 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 3 - 5
04-09-2018 20:30 Арена Русе Green Men - КАРТЕЛ-85 9 - 9
05-09-2018 19:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук 5 - 3
05-09-2018 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - СТИЛ 10 - 2
06-09-2018 19:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 15
06-09-2018 20:30 Арена Русе Разград® - ФК РУСЕ отложен

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2018 19:00 Арена Русе Green Men - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 4 - 1
11-09-2018 20:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 6
12-09-2018 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 10
12-09-2018 20:00 Арена Русе СТИЛ - Разград® 6 - 3
13-09-2018 19:00 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - КАТЕНАЧО 15 - 3
13-09-2018 20:00 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 4 - 9

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-09-2018 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК РУСЕ 5 - 0
18-09-2018 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - Green Men 2 - 7
18-09-2018 20:00 Арена Русе Разград® - АФК Русчук 8 - 6
19-09-2018 19:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - КАРТЕЛ-85 9 - 5
19-09-2018 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 13 - 2
21-09-2018 20:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - ФК ШУЛЦ 2018 -

класиране

отборМГТ
1.ФК МЕЧКИТЕ24203:3667
2.ТМ ТЕХНОЛОДЖИ24152:5563
3.АФК Русчук24139:6456
4.Разград®23130:9843
5.ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ23117:8343
6.ФК РУСЕ2276:9633
7.ФК ШУЛЦ 20182388:12728
8.СТИЛ2185:10028
9.Green Men2498:15926
10.КАРТЕЛ-8524107:13917
11.НОВАЦИТЕ - РУСЕ2482:15617
12.ЛОКОМОТИВ - JUNIOR2377:14814
13.КАТЕНАЧО2356:1496
14.ФК Бъзън00:00