СТОЛИЧНА ЛИГА ПО МИНИ ФУТБОЛ, PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Африка Юнайтед 1 - 1
17-03-2018 00:00 не е избран Mat Star - Carpe Diem FC 0 - 5
17-03-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - ФК Западно Ехо 6 - 0
17-03-2018 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 2
17-03-2018 19:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 2
01-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - Витоша Бистрица 0 - 0
03-06-2018 20:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0
09-07-2018 00:00 не е избран Валяците - Сердика -

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-03-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - Mat Star 5 - 0
24-03-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Валяците 0 - 5
24-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Северозапад 0 - 5
24-03-2018 19:00 не е избран PMP Build Invest - Без напрежение 5 - 0
24-03-2018 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - Сердика 0 - 5
18-05-2018 21:45 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 0 - 5
15-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 0 - 5
01-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК "Булгари" 5 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-03-2018 19:00 не е избран Сердика - Сантяго Бернабеу 5 - 0
30-03-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 8 - 3
30-03-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0
30-03-2018 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 6 - 3
30-03-2018 21:45 не е избран Валяците - Африка Юнайтед 6 - 3
31-03-2018 00:00 не е избран Без напрежение - ФК Западно Ехо 5 - 0
31-03-2018 18:00 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 1 - 3
31-03-2018 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - Цар Иван Асен II 1 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Mat Star 5 - 0
14-03-2018 19:00 не е избран Без напрежение - Северозапад 0 - 5
13-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3
14-04-2018 18:00 не е избран ФК Западно Ехо - Сантяго Бернабеу 0 - 8
14-04-2018 18:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 8 - 5
14-04-2018 19:30 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 11
14-04-2018 21:00 не е избран Африка Юнайтед - Сердика 3 - 4
20-04-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 10

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 4 - 9
21-04-2018 19:00 не е избран Северозапад - ФК Западно Ехо 5 - 0
21-04-2018 19:00 не е избран Актив комерс - Без напрежение 5 - 0
21-04-2018 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 9 - 2
21-04-2018 20:00 не е избран Сердика - Carpe Diem FC 5 - 0
01-05-2018 20:00 не е избран Mat Star - PMP Build Invest 0 - 5
01-05-2018 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 0
25-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МАРАДОНА 7 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2018 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Африка Юнайтед 0 - 5
01-04-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5
01-04-2018 19:00 не е избран Без напрежение - Mat Star 0 - 5
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4
28-04-2018 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 Carpe Diem FC - Сантяго Бернабеу 2 - 10
28-04-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 9
30-04-2018 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 0 - 0
27-06-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 1 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - ФК Западно Ехо 5 - 0
01-05-2018 00:00 не е избран Mat Star - Северозапад 0 - 5
01-05-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Без напрежение 5 - 0
01-05-2018 00:00 не е избран Валяците - Витоша Бистрица 5 - 0
12-05-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 3 - 3
12-05-2018 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Carpe Diem FC 6 - 4
12-05-2018 20:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 5 - 0
22-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - PMP Build Invest 3 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - Carpe Diem FC 0 - 5
01-05-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Сердика 0 - 5
01-05-2018 00:00 не е избран Без напрежение - МФК "Булгари" 0 - 5
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Mat Star 5 - 0
11-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0
19-05-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 4 - 4
16-06-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 0 - 5
04-07-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 5 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-06-2018 19:00 не е избран Mat Star - ФК Западно Ехо 0 - 0
02-06-2018 19:00 не е избран Валяците - Без напрежение 5 - 0
02-06-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Витоша Бистрица 5 - 0
02-06-2018 19:00 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 0 - 5
02-06-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Цар Иван Асен II 5 - 0
02-06-2018 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 2 - 5
08-06-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 2
26-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Северозапад 5 - 6

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-06-2018 20:45 не е избран Северозапад - Валяците 4 - 3
09-06-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - МАРАДОНА 0 - 5
09-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5
09-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - Сердика 0 - 5
09-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Тяло пречиш ми 0 - 5
09-06-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 4 - 3
09-06-2018 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem FC 0 - 5
02-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Западно Ехо 5 - 0
01-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Mat Star 5 - 0
01-06-2018 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Без напрежение 5 - 0
01-06-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Витоша Бистрица 5 - 0
01-06-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 5 - 0
18-06-2018 22:30 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4
20-06-2018 22:30 не е избран Валяците - Актив комерс 4 - 5
20-06-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - PMP Build Invest 2 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 5 - 0
22-06-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - Цар Иван Асен II 0 - 5
22-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - МАРАДОНА 0 - 5
22-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - Африка Юнайтед 0 - 5
22-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Валяците 0 - 5
23-06-2018 19:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0
23-06-2018 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0
05-07-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Сердика 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - ФК Западно Ехо 5 - 0
30-06-2018 00:00 не е избран Сердика - Mat Star 5 - 0
30-06-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Без напрежение 5 - 0
30-06-2018 00:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 0 - 5
30-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 0 - 0
30-06-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 6
03-07-2018 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 1 - 2
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Валяците 1 - 7
04-06-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - Витоша Бистрица 0 - 0
04-06-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 5 - 0
04-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - МАРАДОНА 0 - 5
04-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Сантяго Бернабеу 0 - 5
12-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Сердика 8 - 3
12-07-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Северозапад - Carpe Diem FC 5 - 0
16-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Африка Юнайтед 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-06-2018 00:00 не е избран Валяците - ФК Западно Ехо 5 - 0
07-06-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Mat Star 5 - 0
07-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Без напрежение 0 - 0
07-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - PMP Build Invest 0 - 5
01-07-2018 19:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 5 - 0
01-07-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 0 - 5
07-07-2018 19:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5
07-07-2018 20:00 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 3 - 11

класиране