ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, Bundesliga - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - No Mercy 6 - 3
27-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 5 - 8
27-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Фитони 1 - 2
28-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - БРЕСТНИК 3 - 6
20-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Бирен Спортист 4 - 6

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Любекс 3 - 6
02-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - ФК Бунарджика 6 - 4
03-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Фитони - Последен Шанс 3 - 3
03-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 4
09-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - БРЕСТНИК 2 - 7

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - BOHEMIANS 7 - 3
10-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Фитони 2 - 3
11-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Любекс - No Mercy 5 - 2
12-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Бирен Спортист 4 - 6
13-04-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 10 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - БРЕСТНИК 0 - 5
16-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - FC Siza Sport 6 - 7
17-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 6 - 5
18-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Любекс 1 - 3
19-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Последен Шанс 2 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - No Mercy 5 - 0
24-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 4 - 4
26-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4
07-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - BOHEMIANS 5 - 4
18-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Бирен Спортист 4 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-04-2018 00:00 не е избран Бирен Спортист - No Mercy 5 - 0
30-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 3 - 1
02-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 7
02-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - FC Siza Sport 6 - 9
21-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Любекс 2 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-05-2018 00:00 не е избран No Mercy - Фитони 0 - 5
09-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4
09-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бирен Спортист 12 - 7
09-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 4
13-05-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 1 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2018 00:00 не е избран BOHEMIANS - No Mercy 5 - 0
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Любекс 0 - 5
15-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Фитони 9 - 0
17-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - FC Siza Sport 4 - 1
22-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 4 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-05-2018 00:00 не е избран No Mercy - АФК ДИОМЕТРАН 0 - 5
30-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 8 - 7
30-05-2018 20:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 3 - 4
30-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 3 - 7
30-05-2018 20:15 Терен 3 - Младежки център Фитони - BOHEMIANS 11 - 4

класиране

отборМГТ
1.Последен Шанс938:2354
2.Любекс 934:2949
3.АФК ДИОМЕТРАН930:2242
4.БРЕСТНИК952:2938
5.FC Siza Sport944:4537
6.BOHEMIANS934:4937
7.Фитони935:3535
8.Бирен Спортист 952:4132
9.ФК Бунарджика938:5020
10.No Mercy911:45-1