IT CHAMPIONSHIP, IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2018 20:45 не е избран ИНТРАМА - Sirma 2 - 5
06-03-2018 20:45 не е избран TEK EXPERTS - EGT-II 9 - 1
06-03-2018 20:45 не е избран Unify - SBTECH 2 7 - 2
07-03-2018 20:45 не е избран SoftServe - MobiSystems 6 - 5
07-03-2018 21:45 не е избран BHTC - Algomatika - Kammarton 3 - 2
08-03-2018 20:45 не е избран CoBuilder International - Ingram Micro Master Cloud 1 - 4
16-03-2018 19:45 не е избран Paysafe - E&G Finances 1 - 1
29-05-2018 22:30 не е избран Persy - Polygran Bulgaria 2 - 6
11-06-2018 22:30 не е избран Tryzens - EPAM Systems 0 - 9

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Sirma - TEK EXPERTS 0 - 9
13-03-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Paysafe - Persy 6 - 1
14-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH 2 - SoftServe *4 - 4
14-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM E&G Finances - MobiSystems 3 - 1
14-03-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - BHTC 0 - 5
14-03-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 EPAM Systems - Unify 1 - 6
15-03-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Tryzens 5 - 2
20-03-2018 18:45 не е избран Algomatika - Kammarton - ИНТРАМА 8 - 3
22-03-2018 18:45 не е избран EGT-II - CoBuilder International 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2018 20:00 не е избран ИНТРАМА - Polygran Bulgaria 5 - 0
20-03-2018 19:45 не е избран Tryzens - EGT-II 4 - 6
20-03-2018 21:45 не е избран Persy - E&G Finances 0 - 1
21-03-2018 21:45 не е избран MobiSystems - SBTECH 2 2 - 1
29-05-2018 22:30 не е избран Unify - Ingram Micro Master Cloud 0 - 2
10-07-2018 00:00 не е избран SoftServe - EPAM Systems -
10-07-2018 19:45 не е избран BHTC - Paysafe 5 - 2
12-07-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 CoBuilder International - Sirma 4 - 6
13-07-2018 21:00 не е избран TEK EXPERTS - Algomatika - Kammarton -

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2018 00:00 не е избран Polygran Bulgaria - TEK EXPERTS 0 - 5
26-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - ИНТРАМА 6 - 2
26-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - SoftServe 6 - 4
28-03-2018 19:45 не е избран Sirma - Tryzens 8 - 6
28-03-2018 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - CoBuilder International 7 - 1
29-03-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - MobiSystems 4 - 1
29-03-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 E&G Finances - SBTECH 2 3 - 4
29-03-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT-II - Unify 0 - 3
29-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Persy - BHTC 1 - 8

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2018 20:45 не е избран CoBuilder International - Polygran Bulgaria 5 - 0
02-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ИНТРАМА - Persy 2 - 4
03-04-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 SoftServe - EGT-II 6 - 2
03-04-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 TEK EXPERTS - Paysafe 10 - 2
03-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM MobiSystems - Ingram Micro Master Cloud 0 - 9
04-04-2018 19:45 не е избран Tryzens - Algomatika - Kammarton 1 - 8
04-04-2018 20:45 не е избран Unify - Sirma 8 - 3
04-04-2018 21:45 не е избран BHTC - E&G Finances 10 - 0
26-06-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH 2 - EPAM Systems 0 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-04-2018 20:45 не е избран BHTC - ИНТРАМА 15 - 0
13-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM E&G Finances - EPAM Systems 2 - 6
13-04-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT-II - MobiSystems 3 - 1
13-04-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ingram Micro Master Cloud - SBTECH 2 7 - 0
13-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Algomatika - Kammarton - Unify 2 - 5
13-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Polygran Bulgaria - Tryzens 9 - 1
13-04-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Paysafe - CoBuilder International 3 - 1
13-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Persy - TEK EXPERTS 0 - 4
26-06-2018 21:45 не е избран Sirma - SoftServe 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - Ingram Micro Master Cloud 2 - 6
18-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CoBuilder International - Persy 2 - 2
18-04-2018 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 SoftServe - Algomatika - Kammarton 2 - 8
19-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SBTECH 2 - EGT-II 0 - 4
19-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MobiSystems - Sirma 5 - 6
19-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - Polygran Bulgaria 4 - 3
19-04-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Tryzens - Paysafe 3 - 6
19-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ИНТРАМА - E&G Finances 0 - 10
22-05-2018 22:30 не е избран TEK EXPERTS - BHTC 6 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 BHTC - CoBuilder International 7 - 5
24-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Persy - Tryzens 1 - 2
25-04-2018 18:45 не е избран EGT-II - EPAM Systems 0 - 8
25-04-2018 18:45 не е избран Polygran Bulgaria - SoftServe 11 - 4
25-04-2018 18:45 не е избран ИНТРАМА - TEK EXPERTS 0 - 6
25-04-2018 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - MobiSystems 7 - 1
25-04-2018 21:45 не е избран Paysafe - Unify 2 - 1
26-04-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 E&G Finances - Ingram Micro Master Cloud 1 - 4
22-05-2018 19:45 не е избран Sirma - SBTECH 2 3 - 9

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-04-2018 19:45 не е избран CoBuilder International - ИНТРАМА 10 - 5
30-04-2018 19:45 не е избран SoftServe - Paysafe 1 - 5
30-04-2018 19:45 не е избран SBTECH 2 - Algomatika - Kammarton 3 - 13
30-04-2018 20:45 не е избран Unify - Persy 1 - 0
30-04-2018 21:45 не е избран Tryzens - BHTC 1 - 10
03-05-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - EGT-II 8 - 2
29-05-2018 22:30 не е избран TEK EXPERTS - E&G Finances 8 - 2
02-07-2018 22:30 не е избран EPAM Systems - Sirma 4 - 3
10-07-2018 18:45 не е избран MobiSystems - Polygran Bulgaria 8 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-05-2018 18:45 не е избран Polygran Bulgaria - SBTECH 2 11 - 4
09-05-2018 19:45 не е избран TEK EXPERTS - CoBuilder International 6 - 3
09-05-2018 20:45 не е избран Persy - SoftServe 2 - 0
10-05-2018 18:45 не е избран E&G Finances - EGT-II 3 - 5
10-05-2018 19:45 не е избран Sirma - Ingram Micro Master Cloud 2 - 8
10-05-2018 21:45 не е избран Algomatika - Kammarton - EPAM Systems 8 - 2
10-05-2018 21:45 не е избран Paysafe - MobiSystems 5 - 0
15-05-2018 22:30 не е избран BHTC - Unify 5 - 2
15-05-2018 22:30 не е избран ИНТРАМА - Tryzens 3 - 7

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2018 21:45 не е избран Unify - ИНТРАМА 7 - 2
16-05-2018 20:45 не е избран SBTECH 2 - Paysafe 0 - 3
17-05-2018 18:45 не е избран EPAM Systems - Polygran Bulgaria 4 - 6
17-05-2018 19:45 не е избран CoBuilder International - E&G Finances 8 - 6
17-05-2018 19:45 не е избран Tryzens - TEK EXPERTS 2 - 10
17-05-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Algomatika - Kammarton 4 - 3
17-05-2018 21:45 не е избран SoftServe - BHTC 1 - 14
17-05-2018 21:45 не е избран MobiSystems - Persy 1 - 1
17-05-2018 21:45 не е избран EGT-II - Sirma 2 - 7

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-03-2018 20:45 не е избран Paysafe - EPAM Systems 3 - 0
10-05-2018 20:45 не е избран CoBuilder International - Tryzens 5 - 0
31-05-2018 18:45 не е избран BHTC - MobiSystems 8 - 1
31-05-2018 18:45 не е избран ИНТРАМА - SoftServe 4 - 9
31-05-2018 19:45 не е избран E&G Finances - Sirma 0 - 5
31-05-2018 19:45 не е избран TEK EXPERTS - Unify 0 - 5
31-05-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 0 - 6
31-05-2018 21:45 не е избран Persy - SBTECH 2 2 - 1
04-06-2018 22:30 не е избран Algomatika - Kammarton - EGT-II 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-06-2018 18:45 не е избран SoftServe - TEK EXPERTS 2 - 17
08-06-2018 18:45 не е избран MobiSystems - ИНТРАМА 4 - 0
08-06-2018 19:45 не е избран Unify - CoBuilder International 13 - 2
08-06-2018 19:45 не е избран SBTECH 2 - BHTC -
08-06-2018 19:45 не е избран EPAM Systems - Persy 5 - 0
08-06-2018 20:45 не е избран EGT-II - Polygran Bulgaria 0 - 5
08-06-2018 20:45 не е избран Sirma - Algomatika - Kammarton 3 - 9
01-07-2018 00:00 не е избран Tryzens - E&G Finances 5 - 0
16-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Paysafe 3 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-06-2018 21:00 не е избран ИНТРАМА - SBTECH 2 2 - 8
13-06-2018 22:00 не е избран CoBuilder International - SoftServe 2 - 1
14-06-2018 00:00 не е избран Persy - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5
14-06-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 E&G Finances - Algomatika - Kammarton 6 - 11
14-06-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Tryzens - Unify 2 - 7
14-06-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Polygran Bulgaria - Sirma 8 - 2
14-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Paysafe - EGT-II 4 - 0
14-06-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 BHTC - EPAM Systems 7 - 0
14-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TEK EXPERTS - MobiSystems 8 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-06-2018 18:45 не е избран Algomatika - Kammarton - Polygran Bulgaria 1 - 5
18-06-2018 19:45 не е избран MobiSystems - CoBuilder International 5 - 4
18-06-2018 20:45 не е избран EGT-II - Persy 1 - 3
19-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - ИНТРАМА 4 - 1
19-06-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 SoftServe - Tryzens 4 - 5
19-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH 2 - TEK EXPERTS 2 - 8
19-06-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ingram Micro Master Cloud - BHTC 4 - 7
19-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - Paysafe 5 - 3
20-06-2018 18:45 не е избран Unify - E&G Finances 5 - 0

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-06-2018 00:00 не е избран Unify - SoftServe 5 - 0
28-06-2018 18:45 не е избран E&G Finances - Polygran Bulgaria 0 - 5
28-06-2018 18:45 не е избран CoBuilder International - SBTECH 2 6 - 4
28-06-2018 18:45 не е избран Tryzens - MobiSystems 3 - 4
28-06-2018 20:45 не е избран Paysafe - Algomatika - Kammarton 3 - 2
28-06-2018 20:45 не е избран Persy - Sirma 0 - 5
28-06-2018 21:45 не е избран BHTC - EGT-II 5 - 0
28-06-2018 21:45 не е избран ИНТРАМА - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5
28-06-2018 21:45 не е избран TEK EXPERTS - EPAM Systems 6 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-07-2018 18:45 не е избран EGT-II - ИНТРАМА 5 - 0
05-07-2018 18:45 не е избран SoftServe - E&G Finances 5 - 0
05-07-2018 18:45 не е избран SBTECH 2 - Tryzens 7 - 1
05-07-2018 19:45 не е избран EPAM Systems - CoBuilder International 5 - 1
05-07-2018 19:45 не е избран Polygran Bulgaria - Paysafe 0 - 5
05-07-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - TEK EXPERTS 1 - 1
05-07-2018 20:45 не е избран Sirma - BHTC 2 - 7
05-07-2018 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - Persy 12 - 2
05-07-2018 21:45 не е избран MobiSystems - Unify 1 - 7

класиране

отборМГТ
1.Ingram Micro Master Cloud1787:2646
2.BHTC16119:2745
3.TEK EXPERTS16113:2543
4.Unify1786:2742
5.Paysafe1760:3537
6.Algomatika - Kammarton16106:4433
7.Polygran Bulgaria1774:6127
8.EPAM Systems1660:5027
9.Sirma1770:8427
10.CoBuilder International1765:7422
11.MobiSystems1740:8016
12.EGT-II1731:7615
13.Persy1721:6214
14.SBTECH 21649:8013
15.SoftServe1649:9513
16.Tryzens1745:10212
17.E&G Finances1738:8310
18.ИНТРАМА1731:1133