IT CHAMPIONSHIP, ACCEDIA LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2018 20:45 не е избран Adastra - VMware 0 - 5
06-03-2018 18:45 не е избран FOURTH BULGARIA - Nemetschek Bulgaria 4 - 0
07-03-2018 18:45 не е избран GemSeek - OWLIANCE 2 - 3
07-03-2018 19:45 не е избран Imperia Online - OnProcess Technology 5 - 0
07-03-2018 21:45 не е избран Bright marketing research - AXPO 0 - 5
08-03-2018 18:45 не е избран Donatix - CSC *3 - 3
16-03-2018 18:45 не е избран Minerva - SafeCharge 5 - 3
16-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TIS - NEXT GEN 5 - 0
05-06-2018 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Pontica Solutions - Proxiad 2 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Proxiad - Donatix 4 - 6
13-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM SafeCharge - Adastra 5 - 0
13-03-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM NEXT GEN - Minerva 4 - 0
13-03-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Nemetschek Bulgaria - Imperia Online 2 - 6
13-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GemSeek - TIS 1 - 5
14-03-2018 19:45 не е избран OnProcess Technology - Bright marketing research 5 - 0
15-03-2018 18:45 не е избран CSC - FOURTH BULGARIA 2 - 3
15-03-2018 20:45 не е избран OWLIANCE - AXPO 2 - 4
27-06-2018 21:45 не е избран VMware - Pontica Solutions 5 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Donatix - VMware 4 - 2
20-03-2018 20:45 не е избран TIS - OWLIANCE 6 - 3
20-03-2018 21:45 не е избран Adastra - NEXT GEN 1 - 8
21-03-2018 19:45 не е избран Minerva - GemSeek 8 - 2
21-03-2018 19:45 не е избран Imperia Online - CSC 2 - 3
21-03-2018 19:45 не е избран AXPO - OnProcess Technology 11 - 1
21-03-2018 20:45 не е избран FOURTH BULGARIA - Proxiad 5 - 0
10-07-2018 19:45 не е избран Bright marketing research - Nemetschek Bulgaria 6 - 4
12-07-2018 00:00 не е избран Pontica Solutions - SafeCharge 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-03-2018 18:45 не е избран SafeCharge - Donatix 2 - 8
30-03-2018 18:45 не е избран GemSeek - Adastra 5 - 0
30-03-2018 18:45 не е избран TIS - Minerva 6 - 3
30-03-2018 19:45 не е избран VMware - FOURTH BULGARIA 2 - 6
30-03-2018 20:45 не е избран OWLIANCE - OnProcess Technology 5 - 0
30-03-2018 20:45 не е избран Proxiad - Imperia Online 0 - 5
22-05-2018 22:30 не е избран Nemetschek Bulgaria - AXPO 3 - 1
22-05-2018 22:30 не е избран CSC - Bright marketing research 2 - 7
30-05-2018 00:00 не е избран NEXT GEN - Pontica Solutions 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Donatix - NEXT GEN 9 - 0
02-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Pontica Solutions - GemSeek 1 - 3
02-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Minerva - OWLIANCE 7 - 4
03-04-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Adastra - TIS 0 - 5
03-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FOURTH BULGARIA - SafeCharge 4 - 3
03-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Imperia Online - VMware 9 - 5
03-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Bright marketing research - Proxiad 6 - 3
03-04-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 AXPO - CSC 2 - 1
03-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OnProcess Technology - Nemetschek Bulgaria 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VMware - Bright marketing research 2 - 4
11-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM OWLIANCE - Nemetschek Bulgaria 13 - 3
11-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SafeCharge - Imperia Online 2 - 7
11-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Proxiad - AXPO 2 - 5
12-04-2018 18:45 не е избран Minerva - Adastra 5 - 0
12-04-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 GemSeek - Donatix 7 - 5
12-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM CSC - OnProcess Technology 5 - 6
12-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TIS - Pontica Solutions 8 - 1
12-04-2018 22:30 не е избран NEXT GEN - FOURTH BULGARIA 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2018 20:45 не е избран Adastra - OWLIANCE 0 - 5
17-04-2018 21:45 не е избран Pontica Solutions - Minerva 1 - 4
18-04-2018 18:30 Bauhaus Арена - терен 2 Nemetschek Bulgaria - CSC 4 - 6
18-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM AXPO - VMware 1 - 0
18-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Imperia Online - NEXT GEN 11 - 3
19-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Bright marketing research - SafeCharge 3 - 1
19-04-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 OnProcess Technology - Proxiad 0 - 5
17-05-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FOURTH BULGARIA - GemSeek 7 - 4
05-06-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Donatix - TIS 3 - 7

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2018 21:45 не е избран NEXT GEN - Bright marketing research 0 - 5
24-04-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 TIS - FOURTH BULGARIA 6 - 5
25-04-2018 19:45 не е избран VMware - OnProcess Technology 5 - 0
25-04-2018 19:45 не е избран SafeCharge - AXPO 1 - 6
25-04-2018 20:45 не е избран Proxiad - Nemetschek Bulgaria 6 - 3
26-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Minerva - Donatix 7 - 7
26-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GemSeek - Imperia Online 6 - 4
26-04-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Adastra - Pontica Solutions 0 - 5
26-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OWLIANCE - CSC 4 - 7

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-04-2018 18:45 не е избран FOURTH BULGARIA - Minerva 1 - 6
30-04-2018 18:45 не е избран AXPO - NEXT GEN 5 - 0
30-04-2018 21:45 не е избран Pontica Solutions - OWLIANCE 5 - 9
02-05-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Bright marketing research - GemSeek 7 - 1
03-05-2018 00:00 не е избран OnProcess Technology - SafeCharge 0 - 5
03-05-2018 19:45 не е избран Donatix - Adastra 5 - 0
04-06-2018 22:30 не е избран Nemetschek Bulgaria - VMware 3 - 2
10-07-2018 00:00 не е избран Imperia Online - TIS 5 - 0
10-07-2018 18:45 не е избран CSC - Proxiad 3 - 4

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2018 00:00 не е избран NEXT GEN - OnProcess Technology 5 - 0
07-05-2018 20:45 не е избран Minerva - Imperia Online 7 - 3
10-05-2018 18:45 не е избран SafeCharge - Nemetschek Bulgaria 4 - 1
10-05-2018 18:45 не е избран Adastra - FOURTH BULGARIA 0 - 5
10-05-2018 19:45 не е избран GemSeek - AXPO 0 - 5
10-05-2018 20:45 не е избран OWLIANCE - Proxiad 5 - 4
10-05-2018 20:45 не е избран VMware - CSC 1 - 6
10-05-2018 20:45 не е избран TIS - Bright marketing research 1 - 2
09-07-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Pontica Solutions - Donatix 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2018 00:00 не е избран Imperia Online - Adastra 5 - 0
14-05-2018 20:45 не е избран Bright marketing research - Minerva 1 - 1
14-05-2018 22:30 не е избран Donatix - OWLIANCE 5 - 2
14-05-2018 22:30 не е избран FOURTH BULGARIA - Pontica Solutions 8 - 1
14-05-2018 22:30 не е избран AXPO - TIS *2 - 2
17-05-2018 00:00 не е избран OnProcess Technology - GemSeek 0 - 5
17-05-2018 00:00 не е избран Nemetschek Bulgaria - NEXT GEN 5 - 0
17-05-2018 18:45 не е избран CSC - SafeCharge 4 - 0
17-05-2018 19:45 не е избран Proxiad - VMware 1 - 7

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-05-2018 22:00 не е избран Pontica Solutions - Imperia Online 1 - 3
01-06-2018 00:00 не е избран TIS - OnProcess Technology 5 - 0
01-06-2018 00:00 не е избран Adastra - Bright marketing research 0 - 5
01-06-2018 18:45 не е избран NEXT GEN - CSC 0 - 5
01-06-2018 18:45 не е избран Donatix - FOURTH BULGARIA 4 - 3
01-06-2018 19:45 не е избран OWLIANCE - VMware 2 - 0
01-06-2018 19:45 не е избран SafeCharge - Proxiad 1 - 3
01-06-2018 20:45 не е избран GemSeek - Nemetschek Bulgaria 4 - 2
01-06-2018 20:45 не е избран Minerva - AXPO 2 - 4

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-06-2018 00:00 не е избран AXPO - Adastra 5 - 0
04-06-2018 00:00 не е избран OnProcess Technology - Minerva 0 - 5
04-06-2018 00:00 не е избран Proxiad - NEXT GEN 5 - 0
07-06-2018 18:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - TIS 2 - 7
07-06-2018 18:45 не е избран CSC - GemSeek 5 - 4
07-06-2018 19:45 не е избран Imperia Online - Donatix 6 - 4
07-06-2018 20:45 не е избран VMware - SafeCharge 2 - 1
07-06-2018 21:45 не е избран FOURTH BULGARIA - OWLIANCE 2 - 1
07-06-2018 21:45 не е избран Bright marketing research - Pontica Solutions 6 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 00:00 не е избран NEXT GEN - VMware 0 - 5
01-06-2018 00:00 не е избран Adastra - OnProcess Technology 0 - 0
12-06-2018 18:45 не е избран OWLIANCE - SafeCharge 9 - 5
12-06-2018 18:45 не е избран GemSeek - Proxiad 2 - 12
13-06-2018 19:45 не е избран Donatix - Bright marketing research 0 - 1
13-06-2018 19:45 не е избран FOURTH BULGARIA - Imperia Online 3 - 1
19-06-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Pontica Solutions - AXPO 1 - 6
09-07-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Minerva - Nemetschek Bulgaria 7 - 4
16-07-2018 00:00 ACCEDIA STADIUM TIS - CSC 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-03-2018 18:45 не е избран SafeCharge - NEXT GEN 3 - 4
01-06-2018 00:00 не е избран OnProcess Technology - Pontica Solutions 0 - 5
01-06-2018 00:00 не е избран Nemetschek Bulgaria - Adastra 5 - 0
20-06-2018 18:45 не е избран VMware - GemSeek 5 - 1
20-06-2018 19:45 не е избран Imperia Online - OWLIANCE 11 - 1
20-06-2018 19:45 не е избран CSC - Minerva 4 - 1
21-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Bright marketing research - FOURTH BULGARIA 2 - 4
21-06-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 AXPO - Donatix 8 - 3
21-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Proxiad - TIS 6 - 2

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 00:00 не е избран OWLIANCE - NEXT GEN 5 - 0
01-06-2018 00:00 не е избран Adastra - CSC 0 - 5
01-06-2018 00:00 не е избран Donatix - OnProcess Technology 5 - 0
25-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM TIS - VMware 10 - 5
25-06-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Minerva - Proxiad 3 - 3
25-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FOURTH BULGARIA - AXPO 9 - 4
25-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM GemSeek - SafeCharge 5 - 5*
16-07-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Pontica Solutions - Nemetschek Bulgaria 0 - 5
17-07-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Imperia Online - Bright marketing research 7 - 3

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2018 19:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Donatix 4 - 6
02-06-2018 00:00 не е избран OnProcess Technology - FOURTH BULGARIA 0 - 5
02-06-2018 00:00 не е избран Proxiad - Adastra 5 - 0
02-06-2018 00:00 не е избран NEXT GEN - GemSeek 0 - 5
02-07-2018 21:45 не е избран AXPO - Imperia Online 4 - 3
02-07-2018 21:45 не е избран VMware - Minerva 3 - 1
02-07-2018 21:45 не е избран SafeCharge - TIS 1 - 1
04-07-2018 18:45 не е избран Bright marketing research - OWLIANCE 2 - 4
11-07-2018 21:45 не е избран CSC - Pontica Solutions 4 - 2

класиране

отборМГТ
1.AXPO 1778:3043
2.FOURTH BULGARIA1779:3642
3.Imperia Online1793:4436
4.TIS1776:4435
5.CSC1770:4334
6.Bright marketing research1760:4034
7.Donatix1782:5632
8.Minerva1772:5030
9.OWLIANCE1777:6330
10.Proxiad1768:5528
11.VMware1756:4924
12.GemSeek1757:7422
13.Nemetschek Bulgaria1755:7218
14.SafeCharge1747:6214
15.NEXT GEN1724:7912
16.Pontica Solutions1730:769
17.OnProcess Technology1712:817
18.Adastra 171:831