IT CHAMPIONSHIP, NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2018 20:45 не е избран Axway - KOSTAL 8 - 1
05-03-2018 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - TRADOLOGIC 3 - 7
05-03-2018 21:45 не е избран Software AG - PLAYTECH 2 - 1
06-03-2018 21:45 не е избран IPSOS - DANTEK DEVS 2 - 5
06-03-2018 21:45 не е избран Musala Soft - GTT 7 - 3
06-03-2018 21:45 не е избран e-Novator - Unicredit Bulbank IT 6 - 0
08-03-2018 21:45 не е избран Techhuddle - Endava 0 - 3
08-03-2018 21:45 не е избран eCommera - DATECS 2 - 1
03-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - FootballScout 0 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - DATECS 5 - 2
12-03-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 KOSTAL - Techhuddle 3 - 4
12-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Unicredit Bulbank IT - Software AG 1 - 3
12-03-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 DANTEK DEVS - VIVACOM 4PLAY 3 - 4
12-03-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Endava - IPSOS 3 - 4
14-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - eCommera 3 - 9
15-03-2018 18:45 не е избран Visteon - Axway 2 - 1
15-03-2018 19:45 не е избран GTT - e-Novator 2 - 3
15-03-2018 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Musala Soft 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - PLAYTECH 4 - 5
19-03-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - FootballScout 0 - 5
19-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Endava 4 - 3
19-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Unicredit Bulbank IT 5 - 1
20-03-2018 20:45 не е избран IPSOS - KOSTAL 10 - 1
20-03-2018 20:45 не е избран Musala Soft - DANTEK DEVS 3 - 0
21-03-2018 18:45 не е избран Software AG - GTT 2 - 5
21-03-2018 20:45 не е избран e-Novator - TRADOLOGIC 6 - 3
15-05-2018 22:30 не е избран Techhuddle - Visteon 1 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM KOSTAL - VIVACOM 4PLAY 1 - 12
26-03-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Unicredit Bulbank IT - DATECS 2 - 3
26-03-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 FootballScout - PLAYTECH 5 - 3
28-03-2018 18:45 не е избран Axway - Techhuddle 5 - 1
29-03-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 TRADOLOGIC - Software AG 4 - 5
29-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - e-Novator 3 - 1
29-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - IPSOS 3 - 2
29-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM GTT - eCommera 1 - 10
29-03-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Endava - Musala Soft 4 - 6

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-05-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Visteon 1 - 0
21-05-2018 19:45 не е избран eCommera - TRADOLOGIC 5 - 1
21-05-2018 20:45 не е избран DATECS - GTT 0 - 2
21-05-2018 21:45 не е избран PLAYTECH - Unicredit Bulbank IT 9 - 3
22-05-2018 18:45 не е избран Techhuddle - FootballScout 2 - 3
22-05-2018 18:45 не е избран Software AG - DANTEK DEVS 4 - 1
22-05-2018 20:45 не е избран Musala Soft - KOSTAL 13 - 0
22-05-2018 21:45 не е избран IPSOS - Axway 7 - 1
22-05-2018 21:45 не е избран e-Novator - Endava 9 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-04-2018 20:45 не е избран Endava - Software AG 5 - 2
11-04-2018 18:45 не е избран KOSTAL - e-Novator 0 - 5
11-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - PLAYTECH 4 - 3
11-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - Unicredit Bulbank IT 12 - 2
11-04-2018 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - eCommera 2 - 3
12-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - Musala Soft 2 - 4
12-04-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 TRADOLOGIC - DATECS 7 - 2
12-04-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Axway - VIVACOM 4PLAY 0 - 7
12-04-2018 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - IPSOS 2 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-04-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Software AG - KOSTAL 5 - 0
16-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Techhuddle 8 - 2
16-04-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 eCommera - Endava 7 - 1
16-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala Soft - Axway 4 - 1
16-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - FootballScout 2 - 6
17-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - DANTEK DEVS 2 - 1
18-04-2018 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 PLAYTECH - TRADOLOGIC 1 - 7
19-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - Visteon 1 - 1
19-04-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Unicredit Bulbank IT - GTT 4 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - e-Novator 0 - 3
23-04-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 IPSOS - VIVACOM 4PLAY 2 - 5
23-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Musala Soft 0 - 4
23-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM KOSTAL - eCommera 1 - 10
23-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - PLAYTECH 3 - 3
23-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRADOLOGIC - Unicredit Bulbank IT 9 - 2
26-04-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Visteon - Software AG 2 - 3
26-04-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Endava - DATECS 0 - 9
26-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - GTT 5 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2018 18:45 не е избран e-Novator - Techhuddle 6 - 0
03-05-2018 18:45 не е избран eCommera - Visteon 5 - 1
03-05-2018 20:45 не е избран DATECS - KOSTAL 10 - 0
03-05-2018 21:45 не е избран PLAYTECH - Endava 9 - 5
03-05-2018 21:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - DANTEK DEVS 5 - 3
03-05-2018 21:45 не е избран GTT - TRADOLOGIC 3 - 6
31-05-2018 22:30 не е избран Musala Soft - IPSOS 8 - 2
07-06-2018 22:30 не е избран Software AG - Axway 4 - 1
20-06-2018 19:30 не е избран VIVACOM 4PLAY - FootballScout 2 - 7

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-05-2018 18:45 не е избран Techhuddle - Software AG 1 - 6
11-05-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - DATECS 5 - 1
11-05-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 FootballScout - TRADOLOGIC 5 - 6
11-05-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Endava - Unicredit Bulbank IT 3 - 2
11-05-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 VIVACOM 4PLAY - Musala Soft 0 - 5
11-05-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - e-Novator 0 - 1
09-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - GTT 2 - 1
09-07-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 KOSTAL - PLAYTECH 0 - 8
09-07-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - eCommera 3 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2018 19:45 не е избран Musala Soft - FootballScout 5 - 1
14-05-2018 19:45 не е избран eCommera - Techhuddle 5 - 1
14-05-2018 19:45 не е избран DATECS - Axway 2 - 3
14-05-2018 20:45 не е избран e-Novator - VIVACOM 4PLAY 3 - 1
14-05-2018 21:45 не е избран Software AG - IPSOS 0 - 2
14-05-2018 21:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - KOSTAL 6 - 2
16-05-2018 19:45 не е избран PLAYTECH - Visteon 0 - 9
16-05-2018 20:45 не е избран TRADOLOGIC - DANTEK DEVS 5 - 0
17-05-2018 20:45 не е избран GTT - Endava 3 - 1

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2018 19:45 не е избран Axway - PLAYTECH 2 - 3
28-05-2018 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Software AG 1 - 3
28-05-2018 21:45 не е избран Endava - TRADOLOGIC 2 - 4
28-05-2018 21:45 не е избран Musala Soft - e-Novator 3 - 0
28-05-2018 22:30 не е избран FootballScout - DANTEK DEVS 6 - 3
28-05-2018 22:30 не е избран IPSOS - eCommera 3 - 5
30-05-2018 21:45 не е избран Techhuddle - DATECS 1 - 2
31-05-2018 20:45 не е избран KOSTAL - GTT 2 - 13
31-05-2018 21:45 не е избран Visteon - Unicredit Bulbank IT 5 - 4

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-06-2018 18:45 не е избран e-Novator - FootballScout 2 - 3
04-06-2018 20:45 не е избран eCommera - VIVACOM 4PLAY 3 - 2
04-06-2018 20:45 не е избран TRADOLOGIC - KOSTAL 15 - 4
04-06-2018 21:45 не е избран Software AG - Musala Soft 3 - 4
04-06-2018 21:45 не е избран DATECS - IPSOS 1 - 3
07-06-2018 20:45 не е избран GTT - Visteon 2 - 4
12-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - Techhuddle 3 - 3*
12-07-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Unicredit Bulbank IT - Axway 1 - 3
12-07-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - Endava 2 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - Endava 5 - 7
11-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Musala Soft - eCommera 5 - 2
11-06-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 IPSOS - PLAYTECH 5 - 3
11-06-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 3 - 3
11-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - DATECS 4 - 2
11-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM KOSTAL - DANTEK DEVS 1 - 8
14-06-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 e-Novator - Software AG 1 - 0
14-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Axway - GTT 4 - 8
09-07-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Visteon - TRADOLOGIC 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-06-2018 20:45 не е избран GTT - Techhuddle 6 - 4
18-06-2018 21:45 не е избран Endava - KOSTAL 9 - 1
21-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - VIVACOM 4PLAY 2 - 5
21-06-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Unicredit Bulbank IT - IPSOS 1 - 4
21-06-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - Visteon 1 - 4
21-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM TRADOLOGIC - Axway 8 - 2
21-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - e-Novator 3 - 1
21-06-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - Musala Soft 1 - 8
09-07-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - FootballScout 3 - 4

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-06-2018 19:45 не е избран Axway - DANTEK DEVS 5 - 0
27-06-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Unicredit Bulbank IT 9 - 3
29-06-2018 00:00 не е избран FootballScout - KOSTAL 5 - 0
29-06-2018 18:45 не е избран Visteon - Endava 3 - 9
29-06-2018 20:45 не е избран Techhuddle - TRADOLOGIC 0 - 5
10-07-2018 18:45 не е избран e-Novator - DATECS 5 - 0
12-07-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - eCommera 1 - 6
12-07-2018 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 IPSOS - GTT 2 - 5
16-07-2018 00:00 не е избран Musala Soft - PLAYTECH 5 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-07-2018 18:45 не е избран DANTEK DEVS - Techhuddle 5 - 0
02-07-2018 18:45 не е избран Endava - Axway 4 - 3
02-07-2018 18:45 не е избран KOSTAL - Visteon 0 - 11
02-07-2018 19:45 не е избран DATECS - Software AG 1 - 4
02-07-2018 19:45 не е избран GTT - VIVACOM 4PLAY 5 - 9
02-07-2018 19:45 не е избран TRADOLOGIC - IPSOS 2 - 3
02-07-2018 20:45 не е избран eCommera - FootballScout 2 - 5
02-07-2018 20:45 не е избран PLAYTECH - e-Novator 1 - 5
10-07-2018 00:00 не е избран Unicredit Bulbank IT - Musala Soft 0 - 0

класиране

отборМГТ
1.Musala Soft1789:1949
2.eCommera1787:3345
3.FootballScout1784:4242
4.e-Novator1758:2037
5.TRADOLOGIC1789:5333
6.VIVACOM 4PLAY1777:5133
7.Software AG1750:4030
8.Visteon1757:3728
9.IPSOS1757:5227
10.GTT1769:6827
11. Endava1761:7322
12.DANTEK DEVS1742:5117
13.PLAYTECH1757:7617
14.DATECS1743:5715
15.Axway1742:6515
16.Unicredit Bulbank IT1740:848
17.Techhuddle1725:718
18.KOSTAL1717:1520