IT CHAMPIONSHIP, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2018 18:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 10 - 2
05-03-2018 18:45 не е избран Progress - EGT 1 - 4
05-03-2018 18:45 не е избран ДАНТЕК - Accedia 10 - 2
05-03-2018 19:45 не е избран CODIX - Enetpulse 6 - 5
05-03-2018 19:45 не е избран Stemo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 8
05-03-2018 19:45 не е избран ГФК България - SAP Labs Bulgaria 0 - 0
07-03-2018 19:45 не е избран Experian - SUTHERLAND 2 - 11
08-03-2018 19:45 не е избран SBTECH - A1 8 - 6
08-03-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - IBM 2 - 2*

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ГФК България 2 - 1
12-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - SBTECH 2 - 8
12-03-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - ДАНТЕК 2 - 4
12-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 3 - 3
14-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Progress 4 - 1
15-03-2018 20:45 не е избран CODIX - DXC.technology 2 - 4
15-03-2018 21:45 не е избран Enetpulse - IBM 4 - 1
15-03-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5
15-03-2018 21:45 не е избран OPENCODE - Experian 5 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Enetpulse 6 - 4
19-03-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - OPENCODE 5 - 1
19-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 5 - 3
19-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - Accedia 5 - 2
19-03-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - A1 3 - 3
09-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 11
09-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM IBM - SAP Labs Bulgaria 0 - 3
09-07-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - CODIX 2 - 2
09-07-2018 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - EGT 8 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - ГФК България 5 - 9
26-03-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - ДАНТЕК 3 - 5
26-03-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CODIX - Progress 1 - 4
26-03-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 4 - 3
26-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Stemo 5 - 2
26-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - SAP Labs Bulgaria 2 - 2
26-03-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - IBM 8 - 3
29-03-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - Ingram Micro Top Fortune 5 - 3
29-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Experian 6 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 ДАНТЕК - CODIX 10 - 3
02-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - EGT 3 - 8
02-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 5
02-04-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Experian - Enetpulse 2 - 0
02-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - A1 5 - 5
02-04-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Stemo - SUTHERLAND 3 - 10
02-04-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - OPENCODE 1 - 1
03-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Accedia 3 - 1
30-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - DXC.technology 8 - 9

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-04-2018 18:45 не е избран Accedia - IBM 6 - 2
09-04-2018 19:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 4 - 2
09-04-2018 19:45 не е избран SUTHERLAND - ГФК България 8 - 2
11-04-2018 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3
11-04-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM CODIX - SBTECH 4 - 4
12-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - Progress 2 - 3
12-04-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Stemo 2 - 2
13-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7
09-07-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - OPENCODE 4 - 1
16-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Experian 5 - 3
16-04-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 9 - 3
16-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Stemo - CODIX 6 - 2
16-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Progress - Enetpulse 0 - 5
16-04-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - DXC.technology 1 - 3
18-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - Accedia 6 - 2
18-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6
12-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM - EGT 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 14
23-04-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - ДАНТЕК 1 - 3
23-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - IBM 2 - 1
23-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - ГФК България 2 - 1
23-04-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 DXC.technology - Stemo 9 - 3
26-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM EGT - SAP Labs Bulgaria 4 - 3
26-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - SBTECH 4 - 1
26-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 1 - 2
31-05-2018 22:30 не е избран Enetpulse - A1 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-05-2018 19:45 не е избран Stemo - Experian 5 - 6
21-05-2018 20:45 не е избран SBTECH - Progress 4 - 5
21-05-2018 21:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 1 - 4
21-05-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - CODIX 3 - 1
21-05-2018 22:30 не е избран IBM - OPENCODE 1 - 2
21-05-2018 22:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 6 - 0
22-05-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 4 - 5
09-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Accedia 6 - 4
12-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - Enetpulse 9 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-05-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SBTECH 6 - 4
07-05-2018 18:45 не е избран Enetpulse - Accedia 2 - 4
07-05-2018 19:45 не е избран EGT - A1 4 - 4
07-05-2018 21:45 не е избран CODIX - IBM 0 - 3
07-05-2018 21:45 не е избран Progress - Stemo 0 - 5
08-05-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - SAP Labs Bulgaria 2 - 2
10-05-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0
10-05-2018 22:30 не е избран Experian - ГФК България 3 - 5
27-06-2018 21:45 не е избран SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2018 20:45 не е избран Stemo - ДАНТЕК 0 - 5
14-05-2018 20:45 не е избран Accedia - EGT 2 - 9
15-05-2018 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - CODIX *3 - 3
18-05-2018 18:45 не е избран ГФК България - Progress 3 - 4
18-05-2018 18:45 не е избран IBM - DXC.technology 0 - 7
18-05-2018 19:45 не е избран SBTECH - Enetpulse 4 - 5
03-07-2018 22:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Experian 4 - 1
12-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - SUTHERLAND 3 - 10
12-07-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 6 - 1

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2018 19:45 не е избран CODIX - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
28-05-2018 19:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 6 - 1
28-05-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Accedia 9 - 2
28-05-2018 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2
28-05-2018 21:45 не е избран SBTECH - Stemo 1 - 4
28-05-2018 22:30 не е избран Enetpulse - EGT 5 - 1
31-05-2018 19:45 не е избран Experian - IBM 4 - 2
31-05-2018 20:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 4 - 2
31-05-2018 20:45 не е избран Progress - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-06-2018 18:45 не е избран Accedia - OPENCODE 4 - 1
04-06-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 1 - 1
04-06-2018 19:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 1 - 10
04-06-2018 21:45 не е избран A1 - CODIX 5 - 5
05-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - SBTECH 1 - 6
07-06-2018 18:45 не е избран IBM - Progress 2 - 7
07-06-2018 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Experian 2 - 0
07-06-2018 20:45 не е избран Stemo - Enetpulse 4 - 4
07-06-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 1 - 4

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-06-2018 22:30 не е избран DXC.technology - A1 7 - 4
11-06-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - EGT 2 - 5
11-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - SUTHERLAND 5 - 9
11-06-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ДАНТЕК - IBM 5 - 0
11-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Experian - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 7
11-06-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Stemo - ГФК България 6 - 2
14-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - SAP Labs Bulgaria 3 - 4
14-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 0 - 3
11-07-2018 18:45 не е избран CODIX - Accedia 6 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-06-2018 18:45 не е избран Accedia - DXC.technology 1 - 5
18-06-2018 18:45 не е избран EGT - CODIX 4 - 4*
18-06-2018 19:45 не е избран IBM - SBTECH 0 - 5
18-06-2018 19:45 не е избран SUTHERLAND - OPENCODE 5 - 2
18-06-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 7 - 6
18-06-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - ДАНТЕК 4 - 6
18-06-2018 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Progress 12 - 6
21-06-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - Enetpulse -
21-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Stemo 5 - 0

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-06-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - A1 3 - 4
25-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - OPENCODE 2 - 5
25-06-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - SUTHERLAND 3 - 4
25-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - EGT 5 - 0
25-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Stemo - IBM 3 - 3
28-06-2018 19:45 не е избран Experian - Accedia 5 - 3
28-06-2018 19:45 не е избран ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2
28-06-2018 20:45 не е избран SBTECH - SAP Labs Bulgaria 5 - 8
11-07-2018 20:45 не е избран ДАНТЕК - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-07-2018 00:00 не е избран EGT - Experian 0 - 5
05-07-2018 22:30 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 5
06-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - Progress 3 - 8
06-07-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 IBM - ГФК България 5 - 2
06-07-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - ДАНТЕК 0 - 4
06-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 2
10-07-2018 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Stemo 7 - 3
16-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - CODIX 2 - 4
16-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 7 - 2

класиране

отборМГТ
1.DXC.technology1792:3149
2.ДАНТЕК1793:3448
3.SUTHERLAND17106:4745
4.АТИ КОНСУЛТ ORBIT17113:4043
5.EGT1762:6726
6.Ingram Micro Top Fortune1746:5325
7.A11769:7824
8.SAP Labs Bulgaria1756:5322
9.Progress1762:6922
10.Stemo1755:7419
11.Experian1748:6819
12.SBTECH1765:6617
13.CODIX1748:6617
14.Enetpulse1651:6715
15.OPENCODE1735:6213
16.ГФК България1640:6512
17.IBM1730:709
18.Accedia1747:1089