АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - LONDON - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-02-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - Червена Звезда 1 - 4
22-02-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЕВРОПА - Приятели 2 - 5
22-02-2015 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 Mladost Group - Монтевидео 4 - 1
22-02-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - MFC Galaxy Sofia 0 - 1
22-02-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Ян Бибиян 1 - 8
22-02-2015 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Whiskey United - Черно тото 1 - 4
22-02-2015 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Еконт 61 - Тигрите 1 - 13
22-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ЧЕРНИТЕ КОТКИ - СЕЛ Равно поле 3 - 8
22-02-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Interpol - Спокойните 1 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-05-2015 22:30 не е избран Приятели - Mladost Group 5 - 0
25-05-2015 22:30 не е избран СЕЛ Равно поле - Червена Звезда 4 - 0
25-05-2015 22:30 не е избран Спокойните - Еконт 61 5 - 0
26-05-2015 22:45 не е избран Монтевидео - Fresh Market 3 - 0
26-05-2015 22:45 не е избран Тигрите - Whiskey United 6 - 7
26-05-2015 22:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Loko Vakarel 5 - 1
27-05-2015 22:45 не е избран MFC Galaxy Sofia - ПФК "61" *4 - 4
27-05-2015 22:45 не е избран Ян Бибиян - Interpol 5 - 0
26-06-2015 19:45 не е избран Черно тото - ФК ЕВРОПА 4 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-03-2015 09:00 не е избран Еконт 61 - Ян Бибиян 0 - 5
15-03-2015 09:00 не е избран Whiskey United - Спокойните 0 - 5
15-03-2015 09:00 не е избран Fresh Market - Приятели *3 - 3
15-03-2015 10:00 не е избран Loko Vakarel - СЕЛ Равно поле 1 - 15
15-03-2015 10:00 не е избран Interpol - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 9
15-03-2015 10:00 не е избран Червена Звезда - MFC Galaxy Sofia 3 - 3*
15-03-2015 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Тигрите 4 - 4
15-03-2015 11:00 не е избран Mladost Group - Черно тото 2 - 7
15-03-2015 11:00 не е избран ПФК "61" - Монтевидео 3 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-03-2015 12:00 не е избран Тигрите - Mladost Group 11 - 2
22-03-2015 12:00 не е избран Loko Vakarel - Interpol 5 - 2
22-03-2015 13:00 не е избран Монтевидео - Червена Звезда 0 - 5
22-03-2015 13:00 не е избран Ян Бибиян - Whiskey United 9 - 5
22-03-2015 13:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Еконт 61 19 - 1
22-03-2015 14:00 не е избран Приятели - ПФК "61" 10 - 1
22-03-2015 14:00 не е избран Черно тото - Fresh Market 6 - 3
22-03-2015 14:00 не е избран Спокойните - ФК ЕВРОПА 3 - 6
22-03-2015 16:00 не е избран СЕЛ Равно поле - MFC Galaxy Sofia 2 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-03-2015 13:00 не е избран Mladost Group - Спокойните 0 - 5
29-03-2015 16:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Монтевидео 5 - 0
29-03-2015 17:00 не е избран Interpol - СЕЛ Равно поле 2 - 12
29-03-2015 17:00 не е избран Еконт 61 - Loko Vakarel 3 - 14
29-03-2015 17:00 не е избран Whiskey United - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 8
29-03-2015 19:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Ян Бибиян 2 - 4
29-03-2015 19:00 не е избран ПФК "61" - Черно тото 3 - 3
29-03-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 3
31-03-2015 22:30 не е избран Червена Звезда - Приятели 2 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-04-2015 12:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ФК ЕВРОПА 3 - 8
05-04-2015 18:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Монтевидео 9 - 2
05-04-2015 18:00 не е избран Ян Бибиян - Mladost Group 20 - 1
05-04-2015 19:00 не е избран Приятели - MFC Galaxy Sofia 6 - 2
05-04-2015 19:00 не е избран Спокойните - Fresh Market 1 - 3
05-04-2015 19:00 не е избран Interpol - Еконт 61 11 - 2
05-04-2015 20:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 8 - 3
05-04-2015 20:00 не е избран Loko Vakarel - Whiskey United 5 - 8
08-04-2015 22:30 не е избран Черно тото - Червена Звезда 8 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2015 21:45 не е избран ПФК "61" - Спокойните 5 - 0
18-04-2015 21:45 не е избран Монтевидео - Приятели 1 - 3
19-04-2015 21:00 не е избран Еконт 61 - СЕЛ Равно поле 1 - 21
19-04-2015 21:00 не е избран Fresh Market - Ян Бибиян 2 - 8
19-04-2015 21:00 не е избран Червена Звезда - Тигрите 3 - 6
19-04-2015 22:00 не е избран Whiskey United - Interpol 3 - 1
19-04-2015 22:00 не е избран Mladost Group - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 9
20-06-2015 10:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Черно тото 0 - 5
20-06-2015 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Loko Vakarel 3 - 6

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-04-2015 09:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Приятели 7 - 1
26-04-2015 09:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК "61" 4 - 0
26-04-2015 09:00 не е избран Еконт 61 - Whiskey United 0 - 5
26-04-2015 10:00 не е избран Черно тото - Монтевидео 9 - 1
26-04-2015 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Fresh Market 4 - 1
26-04-2015 10:00 не е избран Interpol - ФК ЕВРОПА 7 - 4
26-04-2015 11:00 не е избран Loko Vakarel - Mladost Group 9 - 6
26-04-2015 21:00 не е избран Спокойните - Червена Звезда 5 - 3
26-04-2015 22:00 не е избран Тигрите - MFC Galaxy Sofia 3 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-05-2015 12:00 не е избран Whiskey United - СЕЛ Равно поле 1 - 13
10-05-2015 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Еконт 61 12 - 1
10-05-2015 12:00 не е избран Mladost Group - Interpol 3 - 7
10-05-2015 13:00 не е избран Fresh Market - Loko Vakarel 6 - 0
10-05-2015 13:00 не е избран ПФК "61" - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3
10-05-2015 13:00 не е избран Червена Звезда - Ян Бибиян 3 - 11
10-05-2015 14:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Спокойните 2 - 3
10-05-2015 14:00 не е избран Монтевидео - Тигрите 6 - 7
10-05-2015 14:00 не е избран Приятели - Черно тото 4 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2015 14:00 не е избран Еконт 61 - Mladost Group 3 - 6
17-05-2015 15:00 не е избран Interpol - Fresh Market *3 - 3
17-05-2015 16:00 не е избран Тигрите - Приятели 8 - 5
17-05-2015 16:00 не е избран Ян Бибиян - MFC Galaxy Sofia 9 - 1
17-05-2015 16:00 не е избран Loko Vakarel - ПФК "61" 2 - 6
17-05-2015 17:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Черно тото 2 - 4
17-05-2015 17:00 не е избран Спокойните - Монтевидео 4 - 1
23-05-2015 15:00 не е избран Whiskey United - ФК ЕВРОПА 1 - 9
20-06-2015 00:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Червена Звезда 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2015 16:00 не е избран Червена Звезда - Loko Vakarel 3 - 8
24-05-2015 18:00 не е избран ПФК "61" - Interpol 3 - 9
24-05-2015 18:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 6
24-05-2015 19:00 не е избран ФК ЕВРОПА - СЕЛ Равно поле 3 - 8
24-05-2015 19:00 не е избран Монтевидео - Ян Бибиян 3 - 9
24-05-2015 20:00 не е избран Mladost Group - Whiskey United 2 - 5
24-05-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Еконт 61 2 - 1
19-06-2015 19:45 не е избран Приятели - Спокойните 2 - 1
04-07-2015 14:00 не е избран Черно тото - Тигрите 4 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-05-2015 21:45 не е избран Whiskey United - Fresh Market 4 - 4
31-05-2015 16:00 не е избран Loko Vakarel - MFC Galaxy Sofia 4 - 7
31-05-2015 18:00 не е избран Еконт 61 - ПФК "61" 2 - 10
31-05-2015 21:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Тигрите 2 - 5
31-05-2015 21:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Монтевидео *2 - 2
31-05-2015 21:45 не е избран Спокойните - Черно тото 0 - 5
31-05-2015 22:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 3 - 4
31-05-2015 22:00 не е избран Interpol - Червена Звезда 5 - 1
03-07-2015 18:45 не е избран ФК ЕВРОПА - Mladost Group 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-06-2015 09:00 не е избран ПФК "61" - Whiskey United 6 - 2
07-06-2015 09:00 не е избран Тигрите - Спокойните 2 - 5
07-06-2015 10:00 не е избран Fresh Market - ФК ЕВРОПА 2 - 7
07-06-2015 10:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Interpol 4 - 7
07-06-2015 10:00 не е избран Черно тото - Ян Бибиян 6 - 4
07-06-2015 11:00 не е избран Mladost Group - СЕЛ Равно поле 0 - 5
07-06-2015 11:00 не е избран Червена Звезда - Еконт 61 10 - 3
07-06-2015 11:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 4
27-06-2015 13:00 не е избран Монтевидео - Loko Vakarel 5 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-06-2015 12:00 не е избран Whiskey United - Червена Звезда 6 - 1
14-06-2015 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ПФК "61" 4 - 7
14-06-2015 13:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Спокойните 3 - 2
14-06-2015 13:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Черно тото 6 - 3
14-06-2015 14:00 не е избран Loko Vakarel - Приятели 3 - 10
14-06-2015 14:00 не е избран Interpol - Монтевидео 1 - 7
14-06-2015 14:00 не е избран Еконт 61 - MFC Galaxy Sofia 0 - 5
14-06-2015 17:00 не е избран Mladost Group - Fresh Market 0 - 5
14-06-2015 20:00 не е избран Ян Бибиян - Тигрите 1 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-03-2015 09:00 не е избран Спокойните - Ян Бибиян 4 - 2
21-06-2015 15:00 не е избран Fresh Market - СЕЛ Равно поле 2 - 6
21-06-2015 15:00 не е избран ПФК "61" - Mladost Group 11 - 3
21-06-2015 15:00 не е избран Червена Звезда - ФК ЕВРОПА 0 - 5
21-06-2015 16:00 не е избран Черно тото - Loko Vakarel 12 - 3
21-06-2015 16:00 не е избран Тигрите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 2
21-06-2015 17:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Whiskey United 2 - 8
21-06-2015 17:00 не е избран Монтевидео - Еконт 61 9 - 4
21-06-2015 17:00 не е избран Приятели - Interpol 5 - 3

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-06-2015 18:00 не е избран Interpol - Черно тото 2 - 3
28-06-2015 18:00 не е избран Еконт 61 - Приятели 3 - 17
28-06-2015 18:00 не е избран Whiskey United - Монтевидео 5 - 2
28-06-2015 19:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Ян Бибиян 5 - 2
28-06-2015 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Спокойните 2 - 5
28-06-2015 19:00 не е избран ФК ЕВРОПА - MFC Galaxy Sofia 5 - 0
28-06-2015 20:00 не е избран Loko Vakarel - Тигрите 1 - 5
28-06-2015 20:00 не е избран Mladost Group - Червена Звезда 0 - 5
28-06-2015 20:00 не е избран Fresh Market - ПФК "61" 6 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-07-2015 21:45 не е избран Спокойните - Loko Vakarel 5 - 2
04-07-2015 21:45 не е избран Ян Бибиян - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 9 - 4
05-07-2015 10:00 не е избран ПФК "61" - СЕЛ Равно поле 2 - 5
05-07-2015 10:00 не е избран Тигрите - Interpol 4 - 6
05-07-2015 18:00 не е избран Приятели - Whiskey United 3 - 3
05-07-2015 19:00 не е избран Монтевидео - ФК ЕВРОПА 8 - 5
05-07-2015 21:00 не е избран Черно тото - Еконт 61 7 - 4
05-07-2015 22:00 не е избран Червена Звезда - Fresh Market 1 - 1
05-07-2015 22:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Mladost Group -

класиране

отборМГТ
1.Черно тото1792:4143
2.СЕЛ Равно поле17127:3442
3.Приятели1789:4838
4.ЧЕРНИТЕ КОТКИ1794:5437
5.Ян Бибиян17113:4336
6.Спокойните1756:3933
7.Тигрите1790:5831
8.Whiskey United1767:8026
9.ФК ЕВРОПА1786:6325
10.ПФК "61"1771:6923
11.Interpol1770:7622
12.MFC Galaxy Sofia1646:6520
13.Fresh Market1745:5619
14.Монтевидео1751:7716
15.Loko Vakarel1767:10915
16.Червена Звезда1746:7614
17.Mladost Group1633:1136
18.Еконт 611729:1710