АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - MANCHESTER - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-02-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Stomana Industry 1 - 4
18-02-2018 12:00 не е избран Mladost Team - Real Delivery 4 - 1
18-02-2018 19:00 не е избран Пълна Лудница - Стабилните 2 - 8
18-02-2018 19:00 не е избран Whiskey United - Жар Голяновци 4 - 2
18-02-2018 20:00 не е избран Тигрите - Лозен Сити 9 - 4
18-02-2018 20:00 не е избран Гетото - Играчорите 4 - 1
18-02-2018 21:00 не е избран Loko Vakarel - Осма хирургия 1 - 9
09-06-2018 21:00 не е избран F.C.G. - ФК ЗЕНИТ 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-02-2018 11:00 не е избран Stomana Industry - Осма хирургия 3 - 8
25-02-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Mladost Team 4 - 1
25-02-2018 12:00 не е избран Real Delivery - F.C.G. 9 - 1
25-02-2018 14:00 не е избран Жар Голяновци - Тигрите 3 - 11
25-02-2018 18:00 не е избран Играчорите - Loko Vakarel 0 - 5
25-02-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Пълна Лудница 2 - 3
16-03-2018 21:45 не е избран Лозен Сити - Гетото 4 - 9
30-06-2018 18:00 не е избран Стабилните - Whiskey United 5 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2018 11:00 не е избран Mladost Team - Stomana Industry 3 - 5
11-03-2018 14:00 не е избран Гетото - Жар Голяновци 11 - 4
11-03-2018 14:00 не е избран Осма хирургия - Играчорите 4 - 7
11-03-2018 19:00 не е избран Whiskey United - ФК ЗЕНИТ 2 - 5
11-03-2018 19:00 не е избран Loko Vakarel - Лозен Сити 3 - 13
11-03-2018 20:00 не е избран Тигрите - Стабилните 1 - 5
11-03-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Real Delivery 9 - 2
08-06-2018 10:00 не е избран F.C.G. - Чики Рики 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-03-2018 19:00 не е избран Real Delivery - Whiskey United 4 - 6
18-03-2018 10:00 Bauhaus Арена - терен 2 Чики Рики - Пълна Лудница 1 - 5
18-03-2018 11:00 ACCEDIA STADIUM Stomana Industry - Играчорите 5 - 0
18-03-2018 16:00 не е избран Жар Голяновци - Loko Vakarel 9 - 7
18-03-2018 20:00 не е избран Стабилните - Гетото 7 - 4
18-03-2018 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Тигрите 3 - 6
18-03-2018 22:00 не е избран Mladost Team - F.C.G. 0 - 5
27-05-2018 19:00 не е избран Лозен Сити - Осма хирургия 10 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2018 14:00 не е избран Играчорите - Лозен Сити 0 - 5
11-05-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Стабилните 2 - 8
12-05-2018 21:00 не е избран Тигрите - Real Delivery 5 - 0
27-05-2018 16:00 не е избран Whiskey United - Чики Рики 2 - 1
27-05-2018 17:00 не е избран F.C.G. - Stomana Industry 0 - 5
27-05-2018 19:00 не е избран Гетото - ФК ЗЕНИТ 4 - 8
27-05-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Mladost Team 5 - 2
08-07-2018 20:00 не е избран Осма хирургия - Жар Голяновци 5 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2018 11:00 не е избран Stomana Industry - Лозен Сити 6 - 9
01-04-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Тигрите 3 - 6
01-04-2018 13:00 не е избран Жар Голяновци - Играчорите 8 - 3
01-04-2018 13:00 не е избран Real Delivery - Гетото 5 - 4
01-04-2018 14:00 не е избран Mladost Team - Whiskey United 1 - 4
01-04-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Loko Vakarel 10 - 5
01-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Осма хирургия 7 - 0
01-04-2018 21:00 не е избран F.C.G. - Пълна Лудница 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-04-2018 11:00 не е избран Гетото - Чики Рики 2 - 3
15-04-2018 12:00 не е избран Пълна Лудница - Stomana Industry 4 - 1
15-04-2018 14:00 не е избран Loko Vakarel - Real Delivery 4 - 2
15-04-2018 14:00 не е избран Лозен Сити - Жар Голяновци 6 - 8
15-04-2018 16:00 не е избран Whiskey United - F.C.G. 3 - 5
15-04-2018 21:00 не е избран Тигрите - Mladost Team 5 - 2
15-04-2018 21:00 не е избран Играчорите - Стабилните 2 - 15
30-06-2018 20:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЗЕНИТ 4 - 7

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-04-2018 11:00 не е избран Stomana Industry - Жар Голяновци 5 - 2
22-04-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Loko Vakarel 12 - 6
22-04-2018 13:00 не е избран Mladost Team - Гетото 2 - 3
22-04-2018 14:00 не е избран F.C.G. - Тигрите 3 - 6
22-04-2018 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Играчорите 5 - 0
22-04-2018 18:00 не е избран Real Delivery - Осма хирургия 0 - 5
22-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Лозен Сити 10 - 7
22-04-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Whiskey United 5 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2018 00:00 не е избран Играчорите - Real Delivery 0 - 5
29-04-2018 09:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 5 - 4
29-04-2018 11:00 не е избран Whiskey United - Stomana Industry 3 - 7
29-04-2018 21:00 не е избран Тигрите - Пълна Лудница 1 - 5
29-04-2018 21:00 не е избран Loko Vakarel - Mladost Team 5 - 0
29-04-2018 22:00 не е избран Гетото - F.C.G. 1 - 4
01-05-2018 18:45 не е избран Жар Голяновци - Стабилните 0 - 11
08-07-2018 21:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ -

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-05-2018 19:00 не е избран Mladost Team - Осма хирургия 2 - 6
13-05-2018 00:00 не е избран Чики Рики - Играчорите 5 - 0
13-05-2018 11:00 не е избран Stomana Industry - Стабилните 4 - 11
13-05-2018 11:00 не е избран Whiskey United - Тигрите 3 - 1
13-05-2018 17:00 не е избран Real Delivery - Лозен Сити 5 - 11
13-05-2018 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Жар Голяновци 8 - 3
13-05-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Гетото 7 - 4
18-05-2018 21:45 не е избран F.C.G. - Loko Vakarel 14 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-05-2018 00:00 не е избран Играчорите - Mladost Team 0 - 5
20-05-2018 18:00 не е избран Осма хирургия - F.C.G. 4 - 3
20-05-2018 19:00 не е избран Гетото - Whiskey United 0 - 5
20-05-2018 21:00 не е избран Тигрите - Stomana Industry 3 - 2
23-05-2018 19:30 не е избран Стабилните - ФК ЗЕНИТ 9 - 2
01-06-2018 18:00 не е избран Loko Vakarel - Пълна Лудница 5 - 0
01-06-2018 18:00 не е избран Жар Голяновци - Real Delivery 5 - 0
23-06-2018 18:00 не е избран Лозен Сити - Чики Рики 4 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 18:00 не е избран Пълна Лудница - Осма хирургия 0 - 5
03-06-2018 00:00 не е избран F.C.G. - Играчорите 5 - 0
03-06-2018 13:00 не е избран Stomana Industry - ФК ЗЕНИТ 6 - 3
03-06-2018 14:00 не е избран Real Delivery - Стабилните 0 - 5
03-06-2018 14:00 не е избран Чики Рики - Жар Голяновци 4 - 3
03-06-2018 15:00 не е избран Mladost Team - Лозен Сити 3 - 7
03-06-2018 16:00 не е избран Тигрите - Гетото 5 - 0
22-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Whiskey United - Loko Vakarel -

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 11:00 не е избран Стабилните - Чики Рики 6 - 4
09-06-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Whiskey United 5 - 0
10-06-2018 00:00 не е избран Играчорите - Пълна Лудница 0 - 5
10-06-2018 11:00 не е избран Гетото - Stomana Industry 2 - 8
10-06-2018 14:00 не е избран Жар Голяновци - Mladost Team 0 - 5
10-06-2018 16:00 не е избран Лозен Сити - F.C.G. 5 - 0
10-06-2018 18:00 не е избран Loko Vakarel - Тигрите 0 - 7
10-06-2018 18:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Real Delivery 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 00:00 не е избран Stomana Industry - Real Delivery 5 - 0
01-06-2018 00:00 не е избран Whiskey United - Играчорите 5 - 0
17-06-2018 12:15 не е избран Чики Рики - ФК ЗЕНИТ 0 - 5
17-06-2018 16:00 не е избран Mladost Team - Стабилните 0 - 5
17-06-2018 17:00 не е избран F.C.G. - Жар Голяновци 0 - 5
17-06-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Лозен Сити 0 - 5
17-06-2018 22:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5
17-06-2018 22:00 не е избран Гетото - Loko Vakarel 6 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 00:00 не е избран Играчорите - Тигрите 0 - 5
01-06-2018 00:00 не е избран Real Delivery - Чики Рики 0 - 5
01-06-2018 16:00 не е избран Жар Голяновци - Пълна Лудница 5 - 0
01-06-2018 16:00 не е избран Стабилните - F.C.G. 5 - 0
24-06-2018 14:00 не е избран Loko Vakarel - Stomana Industry 2 - 13
24-06-2018 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Mladost Team 2 - 1
24-06-2018 18:00 не е избран Лозен Сити - Whiskey United 5 - 0
24-06-2018 21:00 не е избран Осма хирургия - Гетото 2 - 2

класиране

отборМГТ
1.Стабилните15117:2845
2.Тигрите1571:3833
3.Осма хирургия1570:4631
4.ФК ЗЕНИТ1470:4330
5.Лозен Сити1495:6127
6.Stomana Industry1474:5127
7.Пълна Лудница1550:4627
8.Чики Рики1557:4924
9.Whiskey United1437:4621
10.F.C.G.1545:5718
11.Жар Голяновци1557:8018
12.Гетото1556:7016
13.Loko Vakarel1454:10312
14.Mladost Team1531:579
15.Real Delivery1433:699
16.Играчорите1513:863