АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, CHAMPIONSHIP - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-02-2018 11:00 не е избран Амфетико - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 6
18-02-2018 14:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Приятели 3 - 8
18-02-2018 14:00 не е избран Изтокът - Бирал Мадрид 0 - 5
18-02-2018 14:00 не е избран ПСЖ София - ЦВС 2 - 2
18-02-2018 15:00 не е избран DELTA - El Stars 2 - 4
18-02-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 0
22-02-2018 20:45 не е избран Лозен - Valencia C.F. 9 - 4
16-03-2018 19:45 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 2 - 6
16-03-2018 20:45 не е избран ФК Искър - Галактико 4 - 12

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-02-2018 12:00 не е избран Галактико - Лозен 0 - 5
25-02-2018 14:00 не е избран Приятели - Изтокът 5 - 0
25-02-2018 15:00 не е избран Бирал Мадрид - ПСЖ София 2 - 3
25-02-2018 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Valencia C.F. 5 - 0
25-02-2018 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Искър 4 - 9
25-02-2018 17:00 не е избран Амфетико - Пеликан 2 - 7
25-02-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 4
25-02-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 5 - 2
31-03-2018 19:00 не е избран ЦВС - DELTA 3 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2018 00:00 не е избран ФК Искър - El Stars 0 - 5
11-03-2018 16:00 не е избран Пеликан - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 3
11-03-2018 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Амфетико 4 - 3
11-03-2018 16:00 не е избран Изтокът - БНС РЕД БУЛС 5 - 18
11-03-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - Приятели 3 - 5
11-03-2018 17:00 не е избран DELTA - Бирал Мадрид 4 - 3
11-03-2018 17:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 3
11-03-2018 18:00 не е избран Valencia C.F. - Галактико 5 - 8
11-03-2018 19:00 не е избран Опаковка БГ - ЦВС 2 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2018 16:00 не е избран Приятели - DELTA 3 - 2
18-03-2018 17:00 не е избран Бирал Мадрид - Опаковка БГ 0 - 2
18-03-2018 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПСЖ София 3 - 3
18-03-2018 19:00 не е избран El Stars - Лозен 5 - 3
18-03-2018 19:00 не е избран Пеликан - ФК Пълна Мрежа 5 - 9
18-03-2018 20:00 не е избран Амфетико - Изтокът 5 - 0
18-03-2018 21:00 не е избран ЦВС - ФК Искър 5 - 0
31-03-2018 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Галактико 3 - 4
31-03-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Valencia C.F. 3 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - Амфетико 5 - 0
25-03-2018 19:00 не е избран Изтокът - Пеликан 0 - 5
25-03-2018 20:00 не е избран ФК Искър - Бирал Мадрид 0 - 5
25-03-2018 21:00 не е избран Valencia C.F. - El Stars 0 - 5
27-03-2018 20:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 7
11-05-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 DELTA - БНС РЕД БУЛС 1 - 4
12-05-2018 20:00 не е избран Галактико - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0
24-06-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 3
22-08-2018 20:45 не е избран Лозен - ЦВС -

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2018 13:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 5 - 0
01-04-2018 14:00 не е избран Амфетико - DELTA 0 - 5
01-04-2018 20:00 не е избран Бирал Мадрид - Лозен 3 - 5
01-04-2018 21:00 не е избран El Stars - Галактико 5 - 0
01-04-2018 21:00 не е избран ЦВС - Valencia C.F. 5 - 0
01-04-2018 22:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Опаковка БГ 2 - 5
01-04-2018 22:00 не е избран Пеликан - ПСЖ София 7 - 5
14-04-2018 19:00 не е избран Приятели - ФК Искър 5 - 0
08-07-2018 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-04-2018 00:00 не е избран Изтокът - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
15-04-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - Бирал Мадрид 0 - 5
15-04-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - ФК Пълна Мрежа 3 - 3
15-04-2018 17:00 не е избран DELTA - Пеликан 6 - 6
15-04-2018 17:00 не е избран Опаковка БГ - Амфетико 5 - 0
15-04-2018 18:00 не е избран ФК Искър - БНС РЕД БУЛС 0 - 5
15-04-2018 18:00 не е избран Лозен - Приятели 7 - 9
15-04-2018 18:00 не е избран Галактико - ЦВС 5 - 2
15-04-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - El Stars 1 - 7

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-04-2018 00:00 не е избран Приятели - Valencia C.F. 5 - 0
22-04-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 5 - 4
22-04-2018 16:00 не е избран Амфетико - ФК Искър 5 - 0
22-04-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - DELTA 6 - 3
22-04-2018 17:00 не е избран Изтокът - ПСЖ София 0 - 5
22-04-2018 19:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 9 - 2
22-04-2018 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 6 - 2
22-04-2018 20:00 не е избран Бирал Мадрид - Галактико 1 - 6
20-05-2018 19:00 не е избран Пеликан - Опаковка БГ 5 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2018 00:00 не е избран DELTA - Изтокът 5 - 0
01-04-2018 00:00 не е избран ФК Искър - Пеликан 0 - 5
01-04-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - БНС РЕД БУЛС 0 - 5
28-04-2018 18:00 не е избран Галактико - Приятели 3 - 5
29-04-2018 09:00 не е избран Лозен - Амфетико 5 - 0
29-04-2018 10:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Бирал Мадрид 1 - 2
29-04-2018 22:00 не е избран El Stars - ЦВС 9 - 4
13-05-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Пълна Мрежа 4 - 4
30-06-2018 18:00 не е избран ПСЖ София - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2018 00:00 не е избран Амфетико - Valencia C.F. 0 - 0
13-05-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Искър 5 - 0
13-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 0 - 5
13-05-2018 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 2 - 3
13-05-2018 16:00 не е избран ПСЖ София - DELTA 1 - 3
13-05-2018 17:00 не е избран Пеликан - Лозен 4 - 7
13-05-2018 18:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 1
23-05-2018 20:30 не е избран Бирал Мадрид - El Stars 1 - 5
08-07-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Галактико 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-04-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ПСЖ София 5 - 4
20-05-2018 00:00 не е избран ФК Искър - Изтокът 0 - 0
20-05-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - Пеликан 0 - 5
20-05-2018 00:00 не е избран Галактико - Амфетико 5 - 0
20-05-2018 18:00 не е избран DELTA - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3
20-05-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 3 - 7
20-05-2018 21:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 3 - 4
20-05-2018 21:00 не е избран ЦВС - Бирал Мадрид 4 - 1
08-07-2018 19:00 не е избран El Stars - Приятели 4 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-05-2018 00:00 не е избран Амфетико - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
27-05-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Valencia C.F. 5 - 0
27-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Лозен 0 - 5
27-05-2018 00:00 не е избран ПСЖ София - ФК Искър 5 - 0
27-05-2018 17:00 не е избран Пеликан - Галактико 1 - 2
27-05-2018 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Бирал Мадрид 3 - 2
27-05-2018 18:00 не е избран Приятели - ЦВС 4 - 4
27-05-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 1 - 3
27-05-2018 20:00 не е избран DELTA - Опаковка БГ 1 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-04-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 3
03-06-2018 00:00 не е избран ФК Искър - DELTA 0 - 5
03-06-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - Изтокът 0 - 0
03-06-2018 00:00 не е избран El Stars - Амфетико 5 - 0
03-06-2018 12:00 не е избран Бирал Мадрид - Приятели 0 - 5
03-06-2018 17:00 не е избран Лозен - ПСЖ София 6 - 4
03-06-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пеликан 4 - 4
03-06-2018 21:00 не е избран Галактико - ФК Пълна Мрежа 0 - 5
03-06-2018 21:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 5 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2018 00:00 не е избран Амфетико - ЦВС 0 - 5
10-06-2018 00:00 не е избран Изтокът - Галактико 0 - 5
10-06-2018 00:00 не е избран ПСЖ София - Valencia C.F. 5 - 0
10-06-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Искър 5 - 0
10-06-2018 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бирал Мадрид 4 - 1
10-06-2018 16:00 не е избран DELTA - Лозен 3 - 6
10-06-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2
10-06-2018 19:00 не е избран Пеликан - El Stars 1 - 4
10-06-2018 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 5 - 6

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-04-2018 10:00 не е избран Лозен - Опаковка БГ 3 - 1
01-06-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - DELTA 0 - 5
01-06-2018 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Изтокът 5 - 0
01-06-2018 00:00 не е избран Бирал Мадрид - Амфетико 5 - 0
17-06-2018 19:00 не е избран Галактико - ПСЖ София 4 - 9
17-06-2018 19:00 не е избран ЦВС - Пеликан 2 - 5
17-06-2018 19:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 9 - 3
01-07-2018 11:00 не е избран ФК Искър - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
13-07-2018 20:45 не е избран El Stars - ФК Пълна Мрежа 4 - 3

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2018 00:00 не е избран Амфетико - Приятели 0 - 5
01-06-2018 00:00 не е избран Изтокът - El Stars 0 - 5
01-06-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - Valencia C.F. 5 - 0
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Искър - Лозен 0 - 5
24-06-2018 16:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 6 - 3
24-06-2018 19:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 0
24-06-2018 20:00 не е избран Пеликан - Бирал Мадрид 3 - 2
24-06-2018 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЦВС 6 - 4
24-06-2018 22:00 не е избран DELTA - Галактико 5 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-05-2018 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Амфетико 5 - 0
01-06-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Искър 0 - 0
01-06-2018 00:00 не е избран ЦВС - Изтокът 5 - 0
01-07-2018 15:00 не е избран Приятели - Пеликан 4 - 2
01-07-2018 16:00 не е избран Галактико - Опаковка БГ 0 - 5
01-07-2018 19:00 не е избран Лозен - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 1
01-07-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 5 - 1
01-07-2018 20:00 не е избран Бирал Мадрид - ФК Пълна Мрежа 6 - 4
19-07-2018 21:45 не е избран El Stars - ПСЖ София 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.El Stars1782:2448
2.Приятели1788:3746
3.Лозен1688:4636
4.ФК Пълна Мрежа1782:5735
5.БНС РЕД БУЛС1782:5134
6.Опаковка БГ1760:3332
7.ЦВС1665:4032
8.Пеликан1771:5929
9.ФК ЕЛ-СИТИ 20111772:6028
10.Галактико1759:6027
11.ПСЖ София1767:4825
12.DELTA1754:4523
13.Бирал Мадрид1744:4918
14.ПАРТИЗАН Челопечене 20121743:7813
15.Амфетико1718:727
16.ФК Искър1713:815
17.Valencia C.F.1710:753
18.Изтокът 175:882