АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-02-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Белите Якички - Малки Страсти 3 - 6
22-02-2015 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 Неудобните - БАЛКАН 5 - 10
22-02-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 0 - 1
22-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - ФК Вадиас 3 - 5
22-02-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Елин Пелин 0 - 9
22-02-2015 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Хищниците - Софийска вода 4 - 8
22-02-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM СИНИТЕ - ФК Зебра 4 - 4*
22-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM НОВИ ХАН - ФК Керамик 3 - 7
22-02-2015 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 НДП Стрелци - Verso Travel 4 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-05-2015 22:30 не е избран БАЛКАН - ESPRIT BRIGADA 2 - 6
11-05-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Белите Якички 5 - 3
11-05-2015 22:30 не е избран Verso Travel - Sushi Shef 0 - 5
12-05-2015 22:45 не е избран ФК Елин Пелин - СИНИТЕ 2 - 1
12-05-2015 22:45 не е избран Неудобните - НОВИ ХАН 4 - 4
13-05-2015 22:45 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3
14-05-2015 22:45 не е избран Софийска вода - Спортинг 5 - 3
14-05-2015 22:45 не е избран Малки Страсти - Хищниците 5 - 1
14-05-2015 22:45 не е избран ФК Керамик - НДП Стрелци 3 - 3*

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-03-2015 21:45 не е избран НОВИ ХАН - БАЛКАН 3 - 2
14-03-2015 21:45 не е избран Sushi Shef - ФК Керамик 4 - 3
15-03-2015 21:00 не е избран НДП Стрелци - Неудобните 4 - 2
15-03-2015 21:00 не е избран СИНИТЕ - Софийска вода 5 - 3
15-03-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 5 - 3
15-03-2015 22:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 3
15-03-2015 22:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 6
15-03-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2
26-03-2015 22:30 не е избран Белите Якички - Verso Travel 6 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-03-2015 09:00 не е избран НОВИ ХАН - НДП Стрелци 5 - 6
22-03-2015 10:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3
22-03-2015 10:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 3 - 8
22-03-2015 10:00 не е избран Неудобните - Sushi Shef 5 - 1
22-03-2015 11:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ 2 - 4
22-03-2015 11:00 не е избран Verso Travel - Хищниците 4 - 0
22-03-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - Белите Якички 10 - 5
23-03-2015 22:30 не е избран БАЛКАН - ФК Зебра 1 - 3
23-03-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 5 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-03-2015 12:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 3 - 6
29-03-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Софийска вода 6 - 2
29-03-2015 13:00 не е избран Sushi Shef - НОВИ ХАН 2 - 3
29-03-2015 13:00 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 2 - 2
29-03-2015 14:00 не е избран НДП Стрелци - БАЛКАН 4 - 2
29-03-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ - ФК Вадиас 4 - 3
30-03-2015 22:30 не е избран Белите Якички - Неудобните 2 - 6
30-03-2015 22:30 не е избран Спортинг - Verso Travel 8 - 1
30-03-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 6 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-04-2015 15:00 не е избран БАЛКАН - ФК Елин Пелин *4 - 4
05-04-2015 15:00 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 2 - 2
05-04-2015 15:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 2
05-04-2015 16:00 не е избран Verso Travel - СИНИТЕ 2 - 7
05-04-2015 16:00 не е избран НДП Стрелци - Sushi Shef 4 - 3
05-04-2015 17:00 не е избран Неудобните - Хищниците 12 - 7
05-04-2015 17:00 не е избран НОВИ ХАН - Белите Якички 5 - 0
06-04-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 7
14-04-2015 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Зебра 5 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-04-2015 18:00 не е избран Хищниците - НОВИ ХАН 1 - 40
19-04-2015 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Verso Travel 5 - 0
19-04-2015 19:00 не е избран Sushi Shef - БАЛКАН 4 - 6
19-04-2015 19:00 не е избран СИНИТЕ - ФК Керамик 6 - 6*
19-04-2015 20:00 не е избран Белите Якички - НДП Стрелци 6 - 4
19-04-2015 20:00 не е избран Спортинг - Неудобните 8 - 3
19-04-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 1 - 5
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 5 - 1
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 8 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-04-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - Софийска вода *3 - 3
25-04-2015 19:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ 2 - 7
25-04-2015 19:00 не е избран НДП Стрелци - Хищниците 0 - 5
26-04-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 4 - 2
26-04-2015 21:00 не е избран Sushi Shef - Белите Якички 4 - 2
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 2 - 5
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ *3 - 3
27-04-2015 22:30 не е избран Verso Travel - ESPRIT BRIGADA 2 - 5
27-04-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Спортинг 7 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-05-2015 09:00 не е избран Хищниците - Sushi Shef 4 - 2
10-05-2015 09:00 не е избран Спортинг - НДП Стрелци 6 - 3
10-05-2015 10:00 не е избран СИНИТЕ - НОВИ ХАН 6 - 1
10-05-2015 10:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 2 - 2
10-05-2015 11:00 не е избран Белите Якички - БАЛКАН 4 - 7
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Зебра - Verso Travel 5 - 0
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 4 - 1
20-06-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 5 - 0
20-06-2015 14:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 3 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2015 00:00 не е избран Verso Travel - ФК Елин Пелин 0 - 5
17-05-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 4 - 3
17-05-2015 12:00 не е избран НДП Стрелци - СИНИТЕ 3 - 3
17-05-2015 12:00 не е избран Sushi Shef - Спортинг 6 - 2
17-05-2015 13:00 не е избран ФК Керамик - ФК Зебра 0 - 5
17-05-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 6
17-05-2015 14:00 не е избран БАЛКАН - Малки Страсти 1 - 10
18-05-2015 20:45 не е избран Неудобните - ESPRIT BRIGADA 1 - 6
20-06-2015 14:00 не е избран Белите Якички - Хищниците 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2015 00:00 не е избран Софийска вода - Verso Travel 5 - 0
24-05-2015 15:00 не е избран ФК Зебра - Неудобните 4 - 3
24-05-2015 16:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 6 - 3
24-05-2015 17:00 не е избран Спортинг - Белите Якички 7 - 6
24-05-2015 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НДП Стрелци 7 - 1
28-05-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик *3 - 3
29-05-2015 20:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 3
27-06-2015 14:00 не е избран Хищниците - БАЛКАН 7 - 2
24-09-2015 18:45 не е избран СИНИТЕ - Sushi Shef 3 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-05-2015 18:00 не е избран Verso Travel - Малки Страсти 0 - 5
31-05-2015 18:00 не е избран Белите Якички - СИНИТЕ 0 - 5
31-05-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК Вадиас 5 - 5
31-05-2015 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода *1 - 1
31-05-2015 20:00 не е избран Хищниците - Спортинг 1 - 3
20-06-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Зебра 2 - 9
20-06-2015 13:00 не е избран НДП Стрелци - ESPRIT BRIGADA 4 - 4
27-06-2015 14:00 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 1 - 5
27-06-2015 14:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-06-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0
07-06-2015 21:00 не е избран СИНИТЕ - Хищниците 5 - 5
07-06-2015 21:00 не е избран ФК Зебра - НДП Стрелци 3 - 2
07-06-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 4 - 5
07-06-2015 22:00 не е избран Спортинг - БАЛКАН 3 - 2
07-06-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Белите Якички 5 - 0
11-06-2015 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - Sushi Shef 7 - 8
03-07-2015 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - НОВИ ХАН 5 - 0
04-07-2015 15:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 4 - 7

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-06-2015 09:00 не е избран Неудобните - Малки Страсти 0 - 5
14-06-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 1 - 5
14-06-2015 09:00 не е избран Спортинг - СИНИТЕ 0 - 1
14-06-2015 10:00 не е избран БАЛКАН - Verso Travel 5 - 0
14-06-2015 10:00 не е избран НОВИ ХАН - Софийска вода 2 - 6
14-06-2015 10:00 не е избран Белите Якички - ESPRIT BRIGADA 0 - 5
14-06-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 3 - 2
14-06-2015 11:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5
30-06-2015 22:30 не е избран НДП Стрелци - ФК Елин Пелин *5 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-06-2015 12:00 не е избран СИНИТЕ - БАЛКАН 8 - 1
21-06-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Спортинг 2 - 4
21-06-2015 13:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 8 - 4
21-06-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 2 - 1
21-06-2015 13:00 не е избран Verso Travel - ФК Керамик 0 - 5
21-06-2015 14:00 не е избран ФК Зебра - Белите Якички 5 - 0
21-06-2015 14:00 не е избран Софийска вода - НДП Стрелци 3 - 2
09-07-2015 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 ESPRIT BRIGADA - Хищниците 5 - 0
14-07-2015 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 6 - 2

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-06-2015 15:00 не е избран НДП Стрелци - Малки Страсти 1 - 5
28-06-2015 15:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 3 - 1
28-06-2015 15:00 не е избран Белите Якички - ФК Елин Пелин 0 - 5
28-06-2015 16:00 не е избран Неудобните - Verso Travel 5 - 0
28-06-2015 17:00 не е избран Хищниците - ФК Зебра 1 - 4
28-06-2015 17:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 1 - 5
28-06-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2
30-06-2015 19:45 не е избран БАЛКАН - ФК Керамик 2 - 5
01-07-2015 19:45 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 4 - 7

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-07-2015 18:00 не е избран Verso Travel - НОВИ ХАН 0 - 5
05-07-2015 18:00 не е избран ФК Керамик - Неудобните 6 - 5
05-07-2015 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - Хищниците 5 - 4
05-07-2015 19:00 не е избран Софийска вода - Белите Якички 5 - 0
05-07-2015 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БАЛКАН 5 - 0
05-07-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - Спортинг 5 - 2
05-07-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - НДП Стрелци 5 - 4
06-07-2015 21:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - СИНИТЕ 2 - 2
07-07-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Sushi Shef 4 - 3

класиране

отборМГТ
1.ФК Зебра1779:3442
2.ФК Елин Пелин1777:3637
3.Малки Страсти1779:4735
4.СИНИТЕ1774:4235
5.ПФК ЧИЧОВЦИ1771:4034
6.ESPRIT BRIGADA1768:4234
7.ФК Керамик1771:5333
8.ФК Вадиас1761:6328
9.Спортинг1765:6824
10.НОВИ ХАН1799:7822
11.Софийска вода1763:5922
12.Sushi Shef1758:6421
13.НДП Стрелци1754:7019
14.Неудобните1762:8016
15.БАЛКАН1755:7915
16.Хищниците1753:10913
17.Белите Якички1737:926
18.Verso Travel1715:853