Аматьорска футболна лига - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2014 12:00 не е избран Даката Юнайтед - Изток 2014 2 - 5
18-10-2014 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Бате Борисов (Трудовец) 7 - 2
19-10-2014 12:00 не е избран Север - Черното Лале 1 - 1
19-10-2014 14:20 не е избран Ред Хартс - Бичкиите 4 - 0
19-10-2014 15:30 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Сенсата 8 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2014 12:00 не е избран Черното Лале - Мургаш Врачеш 0 - 3
25-10-2014 13:10 не е избран Бичкиите - Даката Юнайтед 4 - 7
26-10-2014 13:10 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Ред Хартс 1 - 2
26-10-2014 14:20 не е избран Микроак - Север 3 - 4
26-10-2014 15:30 не е избран Изток 2014 - Върколаците (Лев Инс) 3 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2014 12:00 не е избран Сенсата - Изток 2014 5 - 4
02-11-2014 12:00 не е избран Ред Хартс - Черното Лале 2 - 3
02-11-2014 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Микроак 3 - 1
02-11-2014 15:30 не е избран Север - Племакс 4 - 3
02-11-2014 16:40 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Бичкиите 6 - 2
02-11-2014 17:50 не е избран Даката Юнайтед - Бате Борисов (Трудовец) 1 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2014 12:00 не е избран Бичкиите - Сенсата 1 - 8
08-11-2014 13:10 не е избран Черното Лале - Даката Юнайтед 10 - 1
09-11-2014 12:00 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Върколаците (Лев Инс) 1 - 4
09-11-2014 15:30 не е избран Микроак - Ред Хартс 3 - 3
09-11-2014 16:40 не е избран Племакс - Мургаш Врачеш 1 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2014 13:10 не е избран Сенсата - Бате Борисов (Трудовец) 10 - 3
15-11-2014 14:20 не е избран Даката Юнайтед - Микроак 0 - 1
16-11-2014 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Черното Лале 7 - 2
16-11-2014 13:10 не е избран Ред Хартс - Племакс 0 - 2
16-11-2014 15:30 не е избран Изток 2014 - Бичкиите 4 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-11-2014 12:00 не е избран Черното Лале - Сенсата 5 - 3
23-11-2014 13:10 не е избран Племакс - Даката Юнайтед 9 - 2
23-11-2014 14:20 не е избран Микроак - Върколаците (Лев Инс) 2 - 7
23-11-2014 16:40 не е избран Север - Мургаш Врачеш 2 - 1
23-11-2014 17:50 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Изток 2014 2 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-11-2014 12:00 не е избран Бичкиите - Бате Борисов (Трудовец) 3 - 5
30-11-2014 12:00 не е избран Ред Хартс - Север 3 - 3
30-11-2014 15:30 не е избран Сенсата - Микроак 8 - 8
03-12-2014 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Племакс 2 - 2
21-12-2014 17:50 не е избран Изток 2014 - Черното Лале 3 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-12-2014 12:00 не е избран Племакс - Сенсата 10 - 4
06-12-2014 13:10 не е избран Черното Лале - Бичкиите 6 - 2
07-12-2014 12:00 не е избран Север - Даката Юнайтед 7 - 1
07-12-2014 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Ред Хартс 2 - 2
07-12-2014 14:20 не е избран Микроак - Изток 2014 5 - 7

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-12-2014 13:10 не е избран Даката Юнайтед - Мургаш Врачеш 0 - 15
14-12-2014 13:10 не е избран Бичкиите - Микроак 2 - 4
14-12-2014 14:20 не е избран Изток 2014 - Племакс 3 - 1
14-12-2014 15:30 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Север 2 - 1
14-12-2014 16:40 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Черното Лале 7 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-12-2014 12:00 не е избран Племакс - Бичкиите 12 - 3
20-12-2014 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Върколаците (Лев Инс) 3 - 5
21-12-2014 12:00 не е избран Ред Хартс - Даката Юнайтед 6 - 0
21-12-2014 13:10 не е избран Север - Сенсата 8 - 1
21-12-2014 14:20 не е избран Микроак - Бате Борисов (Трудовец) 5 - 6

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-12-2014 12:00 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Племакс 4 - 3
27-12-2014 13:10 не е избран Сенсата - Мургаш Врачеш 1 - 8
28-12-2014 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Ред Хартс 3 - 0
28-12-2014 13:10 не е избран Черното Лале - Микроак 2 - 7
28-12-2014 14:20 не е избран Изток 2014 - Север 2 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-01-2015 12:00 не е избран Племакс - Черното Лале 3 - 0
03-01-2015 13:10 не е избран Даката Юнайтед - Върколаците (Лев Инс) 2 - 10
03-01-2015 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Изток 2014 7 - 4
04-01-2015 12:00 не е избран Север - Бичкиите 5 - 2
04-01-2015 13:10 не е избран Ред Хартс - Сенсата 6 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-01-2015 12:00 не е избран Сенсата - Даката Юнайтед 5 - 3
11-01-2015 13:10 не е избран Бичкиите - Мургаш Врачеш 1 - 8
11-01-2015 14:20 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Север 8 - 2
11-01-2015 15:30 не е избран Изток 2014 - Ред Хартс 4 - 2
11-01-2015 16:40 не е избран Микроак - Племакс 3 - 6

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-01-2015 12:00 не е избран Мургаш Врачеш - Бате Борисов (Трудовец) 10 - 0
25-01-2015 13:10 не е избран Даката Юнайтед - Сенсата 0 - 5
25-01-2015 14:20 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Племакс 10 - 3
25-01-2015 15:30 не е избран Микроак - Бичкиите 4 - 7
25-01-2015 16:40 не е избран Север - Изток 2014 3 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-01-2015 12:00 не е избран Изток 2014 - Сенсата -
31-01-2015 13:10 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Даката Юнайтед -
31-01-2015 14:20 не е избран Племакс - Мургаш Врачеш -
01-02-2015 12:00 не е избран Бичкиите - Върколаците (Лев Инс) -
01-02-2015 13:10 не е избран Север - Ред Хартс -

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-02-2015 12:00 не е избран Даката Юнайтед - Племакс -
07-02-2015 13:10 не е избран Сенсата - Бате Борисов (Трудовец) -
08-02-2015 12:00 не е избран Ред Хартс - Изток 2014 -
08-02-2015 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Бичкиите -
08-02-2015 14:20 не е избран Микроак - Север -

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-02-2015 12:00 не е избран Изток 2014 - Бате Борисов (Трудовец) -
14-02-2015 13:10 не е избран Ред Хартс - Микроак -
15-02-2015 12:00 не е избран Племакс - Сенсата -
15-02-2015 13:10 не е избран Бичкиите - Даката Юнайтед -
15-02-2015 14:20 не е избран Север - Върколаците (Лев Инс) -

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-02-2015 12:00 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Племакс -
21-02-2015 13:10 не е избран Сенсата - Бичкиите -
22-02-2015 12:00 не е избран Микроак - Изток 2014 -
22-02-2015 13:10 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Ред Хартс -
22-02-2015 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Север -

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11--0001 00:00 не е избран Ред Хартс - Мургаш Врачеш -
28-02-2015 12:00 не е избран Бичкиите - Бате Борисов (Трудовец) -
01-03-2015 12:00 не е избран Изток 2014 - Племакс -
01-03-2015 13:10 не е избран Север - Даката Юнайтед -
01-03-2015 14:20 не е избран Микроак - Върколаците (Лев Инс) -

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-03-2015 12:00 не е избран Даката Юнайтед - Ред Хартс -
07-03-2015 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Микроак -
08-03-2015 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Изток 2014 -
08-03-2015 13:10 не е избран Племакс - Бичкиите -
08-03-2015 14:20 не е избран Сенсата - Север -

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-03-2015 12:00 не е избран Ред Хартс - Сенсата -
14-03-2015 13:10 не е избран Изток 2014 - Бичкиите -
15-03-2015 12:00 не е избран Север - Бате Борисов (Трудовец) -
15-03-2015 13:10 не е избран Микроак - Даката Юнайтед -
15-03-2015 14:20 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Мургаш Врачеш -

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-03-2015 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Даката Юнайтед -
21-03-2015 13:10 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Ред Хартс -
22-03-2015 12:00 не е избран Мургаш Врачеш - Изток 2014 -
22-03-2015 13:10 не е избран Племакс - Север -
22-03-2015 14:20 не е избран Сенсата - Микроак -

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-03-2015 12:00 не е избран Ред Хартс - Племакс -
28-03-2015 13:10 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Сенсата -
29-03-2015 12:00 не е избран Север - Бичкиите -
29-03-2015 13:10 не е избран Микроак - Бате Борисов (Трудовец) -
29-03-2015 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Даката Юнайтед -

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-04-2015 12:00 не е избран Бичкиите - Ред Хартс -
05-04-2015 13:10 не е избран Сенсата - Мургаш Врачеш -
05-04-2015 14:20 не е избран Даката Юнайтед - Изток 2014 -
05-04-2015 15:30 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Върколаците (Лев Инс) -
05-04-2015 16:40 не е избран Племакс - Микроак -

класиране