ЛИГА БЪЛГАРИЯ, ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ - програма

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
11-11-2017 11:00 Игрище ж.к. Бистрица Milky Group Bio - Самораново 6 - 3
11-11-2017 11:00 Спортен коплекс Замъка ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК "Палаузово" 3 - 5
11-11-2017 12:00 Спортен коплекс Замъка КОПАКАБАНА - СПОРТИНГ 2 - 3
11-11-2017 13:00 Игрище ж.к. Бистрица Енергетик - Милан Благоевград 0 - 5
11-11-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Maska Lens - ФК Кюстендил 1 - 1*
12-11-2017 11:00 Комплекс Трендафила АРТЕ - Разград® 2 - 2*
15-11-2017 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - "Атлетик" Враца 3 - 5
18-11-2017 11:00 Спортен комплекс Езерец Без напрежение - SPS 3 - 6
18-11-2017 14:00 не е избран Наполи - Микроак 4 - 2
18-11-2017 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) Fibank - Пълдин Атлетик 6 - 2
19-11-2017 14:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - NEW BOYS 3 - 2
25-11-2017 14:00 Атлетик Арена АФК Русчук - Ветерани Търговище *4 - 4
26-11-2017 16:30 Терен 1 - Младежки център АФК ВЕРЕЯ 1995 - Смяна А 9 - 2
02-12-2017 16:00 Градски стадион Несебър МФК Моряците - ОПТИМИСТ 3 - 4
03-12-2017 13:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 5 - 4
25-01-2018 15:00 ACCEDIA STADIUM Турист - Kosmos 5 - 0
25-02-2018 13:00 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Serdika-Sofia 2 - 6

1/32 финал

Начален часТеренМачРезултат
10-03-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Milky Group Bio - SPS 7 - 3
24-03-2018 14:00 Терен 2 - Младежки център ОПТИМИСТ - ФК Кюстендил 5 - 0
25-03-2018 00:00 Спортен комплекс Езерец Неудобните - ФК Пирин 5 - 0
25-03-2018 00:00 Мини футболно игрище Ботевград Турист - Разград® 0 - 5

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2018 14:00 ACCEDIA STADIUM Кимакс Юнайтед - ПРЕСЛАВ 0 - 5

1/32 финал

Начален часТеренМачРезултат
29-03-2018 20:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - Fibank 3 - 2
31-03-2018 10:00 Спортинг арена АФК Русчук - Наполи 3 - 4
31-03-2018 12:00 Спортен коплекс Замъка СПОРТИНГ - ФК СТАРО СЕЛО 777 1 - 2
31-03-2018 14:00 Арена Русе ФК "Палаузово" - МФК Макао 4 - 1
01-04-2018 13:00 ACCEDIA STADIUM Милан Благоевград - PIRATES ЧИРПАН 0 - 5
01-04-2018 16:00 Игрище Ловен парк ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АФК ВЕРЕЯ 1995 0 - 5
02-04-2018 20:00 Мини футболно игрище Ботевград "Атлетик" Враца - Serdika-Sofia 2 - 5
02-04-2018 21:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Пирдоп - El Stars 0 - 4
09-04-2018 12:00 Комплекс Трендафила "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Мон-Крис 2 - 3
09-04-2018 14:00 Комплекс Трендафила КАМИТЕ - Червена чета "Радецки" 4 - 3
14-04-2018 21:00 ACCEDIA STADIUM ПРЕСЛАВ - Героична Куба 0 - 5
15-04-2018 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Pasta Gabrovo - ФК "Фантастико" Враца 4 - 1

Мач за 3/4 място

Начален часТеренМачРезултат
03-06-2018 10:45 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - АФК ВЕРЕЯ 1995 6 - 0

1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2018 11:00 СЦ Арена ФК "Палаузово" - Milky Group Bio 2 - 9
22-04-2018 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - Наполи 2 - 4
24-04-2018 22:00 Терен 2 - Младежки център PIRATES ЧИРПАН - El Stars 2 - 2*
28-04-2018 13:30 Спортен коплекс Замъка Serdika-Sofia - Разград® 4 - 3
28-04-2018 14:00 СЦ Арена ФК СТАРО СЕЛО 777 - ОПТИМИСТ 4 - 9
29-04-2018 14:00 Терен 1 - Младежки център Неудобните - АФК ВЕРЕЯ 1995 7 - 7*
11-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Pasta Gabrovo 1 - 7
20-05-2018 14:00 Терен 2 - Младежки център Героична Куба - Мон-Крис 2 - 8

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
08-05-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM El Stars - Наполи 4 - 3
23-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Milky Group Bio - Pasta Gabrovo 2 - 1
26-05-2018 12:00 СЦ Арена ОПТИМИСТ - Serdika-Sofia 10 - 0
27-05-2018 19:00 Арена "Сините камъни" АФК ВЕРЕЯ 1995 - Мон-Крис 4 - 2

1/2 финал

Начален часТеренМачРезултат
02-06-2018 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - Milky Group Bio 4 - 4*
02-06-2018 17:15 Спортен комплекс САМОКОВ АФК ВЕРЕЯ 1995 - El Stars 1 - 2

Финал

Начален часТеренМачРезултат
03-06-2018 13:15 Спортен комплекс САМОКОВ Milky Group Bio - El Stars 3 - 2

класиране

не се изчислява класиране за тази група