ШАМПИОНСКА ЛИГА, ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ - програма

1/16 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
02-11-2017 00:00 не е избран Комиците - СБОРНАЯ 3 - 0
02-11-2017 00:00 не е избран Ел Класико - Zona C ООД 2 - 2

1/16 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2017 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - А ОТБОРЪТ 2 - 3
11-11-2017 11:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - Стеф-Фреш 2 - 7
11-11-2017 13:00 Дунавски юнак ФК"КРИСТА" ЛОМ - Лев Инс 0 - 6
11-11-2017 15:00 не е избран Zona C ООД - Ел Класико 1 - 2
11-11-2017 15:00 Атлетик Арена ФК Ракета - Лазур Свети Влас 6 - 7
12-11-2017 10:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - MFC Las Bellas 7 - 0
12-11-2017 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Мосад 2 - 1
12-11-2017 14:00 "Покровнишко шосе" СБОРНАЯ - Комиците 6 - 3
12-11-2017 16:00 не е избран Forever Young - DXC.technology 0 - 5
16-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Мургаш Врачеш 8 - 1

1/16 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
17-11-2017 19:00 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 5
18-11-2017 13:00 Мини футболен стадион Димитър Ватев MFC Las Bellas - МФК ЦСКА 0 - 4

1/16 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
19-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 0
19-11-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 3

1/16 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
19-11-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК"КРИСТА" ЛОМ 8 - 0
19-11-2017 14:00 Игрище Арена Мосад - Холандците 0 - 5
19-11-2017 15:00 Комплекс Трендафила Стеф-Фреш - КУРШУМИТЕ 3 - 4
19-11-2017 16:00 Каменица Арена Лазур Свети Влас - ФК Ракета 12 - 4
23-11-2017 19:30 не е избран Мургаш Врачеш - Нашенци-Пчелна Майка 3 - 2
26-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 1 - 6
26-11-2017 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - МФК "Булгари" 3 - 3

1/16 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
30-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 8 - 6

1/16 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 3 - 0
25-01-2018 12:00 не е избран DXC.technology - Forever Young 5 - 0

1/16 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
20-02-2018 18:45 не е избран ФК Вадиас - Тяло пречиш ми 3 - 5

1/16 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Вадиас 4 - 6

1/8 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2018 15:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Стеф-Фреш 1 - 2
01-04-2018 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Комиците 2 - 1
01-04-2018 15:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Лазур Свети Влас 1 - 1
01-04-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ел Класико 2 - 1
01-04-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Холандците 4 - 4
01-04-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 10 - 2
05-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - DXC.technology 1 - 4

1/8 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
15-04-2018 11:00 Общински спортен комплекс "Славейков" Лазур Свети Влас - МФК ЦСКА *2 - 2
15-04-2018 13:00 терен "Петрич" Комиците - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 3
15-04-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Актив комерс 3 - 3*
15-04-2018 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Тяло пречиш ми 4 - 3
15-04-2018 16:00 Парк Вършец Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 3 - 2

1/8 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
16-04-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2

1/8 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
19-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Малки Страсти 1 - 5
22-04-2018 14:00 Комплекс Трендафила Стеф-Фреш - VIP Dent 1 - 3
22-04-2018 15:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 3

1/4 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
29-04-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Ел Класико 6 - 2
07-05-2018 16:00 Каменица Арена Лазур Свети Влас - Малки Страсти 2 - 4
09-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Актив комерс 1 - 4
13-05-2018 18:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Комиците 9 - 1

1/4 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
20-05-2018 20:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Лев Инс 2 - 6
23-05-2018 19:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - VIP Dent 1 - 4
27-05-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Лазур Свети Влас 6 - 1
27-05-2018 17:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 0

Мач за 3/4 място

Начален часТеренМачРезултат
03-06-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - Актив комерс 6 - 4

1/2 финал

Начален часТеренМачРезултат
02-06-2018 18:30 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2
02-06-2018 19:45 Спортен комплекс САМОКОВ Актив комерс - Лев Инс 3 - 4

Финал

Начален часТеренМачРезултат
03-06-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Лев Инс 7 - 3

класиране

не се изчислява класиране за тази група