ГФЛ КУПИ, MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ - програма

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 0 - 5
24-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 2 - 5
25-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - ФК Илюминати 6 - 10
25-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - TAURUS BULLS 2 - 4
25-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Сабрина - Смирненски 2 - 3
26-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център No Mercy - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 6
26-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - Old School 5 - 0
27-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 5 - 0
27-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - Фаворит 0 - 5
03-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Фитони 5 - 3
06-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Мосад - DEMBA TEAM 10 - 8
17-11-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Любекс 0 - 5
17-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 6 - 2
03-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - BTL UNITED 5 - 0

1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2018 19:00 не е избран Десант-68 - Мосад 5 - 0
20-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Смирненски *3 - 3
21-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 11
21-03-2018 21:10 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - TAURUS BULLS 5 - 0
22-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Фаворит 5 - 0
23-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център La Furia - Последен Шанс 0 - 5
04-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 4 - 3
04-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 1 - 3

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Малкото Пони 5 - 2
11-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - BOHEMIANS 8 - 2
11-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Десант-68 7 - 5
11-05-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 7

1/2 финал

Начален часТеренМачРезултат
25-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Последен Шанс 0 - 3
05-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Любекс 3 - 3*

Финал

Начален часТеренМачРезултат
17-06-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 2 - 1

класиране

не се изчислява класиране за тази група