ВИСША ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2017 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Блясък 7 - 4
10-10-2017 21:00 Зала "Декотекс" FIRE - КАМИТЕ 1 - 4
11-10-2017 21:00 Зала "Декотекс" ФК Адмирал - Атлетико 6 - 3
14-11-2017 20:30 Арена "Сините камъни" ФК Сините Камъни 2013 - Сокол Гергевец 3 - 3
02-12-2017 14:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - LY GALAXY 7 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2017 19:00 Зала "Декотекс" FIRE - Еко Асорти - Мечкарево 1 - 3
15-11-2017 21:00 Зала "Декотекс" Атлетико - КАМИТЕ 3 - 4
30-11-2017 19:30 Арена "Сините камъни" ФК Сините Камъни 2013 - Блясък 9 - 4
17-12-2017 13:00 Зала "Декотекс" ФК Адмирал - Сокол Гергевец 3 - 7
16-01-2018 19:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - LY GALAXY 7 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2017 21:00 Зала "Декотекс" Атлетико - ФК Сините Камъни 2013 4 - 6
15-11-2017 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - FIRE 9 - 3
22-11-2017 21:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Бока Хуниорс 7 - 7
19-12-2017 19:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - Еко Асорти - Мечкарево 1 - 5
19-01-2018 19:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - ТУНДЖА 2009 4 - 8

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-11-2017 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Атлетико 5 - 3
28-11-2017 19:00 Зала "Декотекс" ФК Адмирал - Еко Асорти - Мечкарево 3 - 7
29-11-2017 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Сокол Гергевец 7 - 2
29-11-2017 21:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - FIRE 4 - 8
28-01-2018 16:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - ТУНДЖА 2009 3 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2017 21:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - Атлетико 1 - 6
05-12-2017 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Бока Хуниорс 3 - 4
13-12-2017 21:00 Зала "Декотекс" ФК Адмирал - ФК Сините Камъни 2013 2 - 5
16-12-2017 17:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - КАМИТЕ 3 - 5
13-02-2018 19:00 Зала "Декотекс" FIRE - ТУНДЖА 2009 8 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2017 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Блясък 5 - 4
31-10-2017 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Сокол Гергевец 10 - 4
01-11-2017 20:00 Зала "Декотекс" Атлетико - FIRE 2 - 7
21-12-2017 21:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - ФК Адмирал 7 - 3
23-01-2018 19:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - ФК Сините Камъни 2013 2 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2017 19:30 Арена "Сините камъни" ФК Сините Камъни 2013 - FIRE 9 - 5
12-12-2017 21:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - Сокол Гергевец 4 - 2
02-01-2018 21:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Блясък 9 - 5
15-01-2018 00:00 не е избран КАМИТЕ - ФК Адмирал 5 - 0
21-02-2018 19:00 Тангра Еко Асорти - Мечкарево - ТУНДЖА 2009 8 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2017 20:00 Арена "Сините камъни" FIRE - ФК Адмирал 3 - 3
07-11-2017 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - КАМИТЕ 2 - 5
17-12-2017 14:00 Зала "Декотекс" ФК Сините Камъни 2013 - Бока Хуниорс 3 - 4
06-01-2018 14:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - Атлетико 2 - 6
09-02-2018 19:00 Зала "Декотекс" Блясък - ТУНДЖА 2009 7 - 6

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2017 19:00 Зала "Декотекс" Атлетико - Еко Асорти - Мечкарево 3 - 15
17-10-2017 21:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - ФК Сините Камъни 2013 4 - 9
26-11-2017 11:00 Арена "Сините камъни" Сокол Гергевец - Бока Хуниорс 2 - 7
13-01-2018 15:00 Зала "Декотекс" Блясък - LY GALAXY 5 - 5
23-01-2018 00:00 не е избран ТУНДЖА 2009 - ФК Адмирал 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2017 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - ФК Адмирал 7 - 6
23-11-2017 20:30 Арена "Сините камъни" Сокол Гергевец - FIRE 2 - 5
05-12-2017 21:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - ФК Сините Камъни 2013 3 - 9
14-12-2017 21:00 Зала "Декотекс" Атлетико - Бока Хуниорс 4 - 3
21-03-2018 20:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - КАМИТЕ 4 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2017 19:15 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - ФК Сините Камъни 2013 2 - 5
25-11-2017 15:00 Арена "Сините камъни" ФК Адмирал - LY GALAXY 3 - 6
02-12-2017 13:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - Блясък 5 - 4
10-01-2018 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - Бока Хуниорс 7 - 4
02-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - Атлетико 10 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-12-2017 15:00 Зала "Декотекс" Атлетико - ФК Адмирал 4 - 9
12-12-2017 19:00 Зала "Декотекс" Блясък - Еко Асорти - Мечкарево 4 - 8
13-12-2017 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - FIRE 5 - 5
16-01-2018 21:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - ФК Сините Камъни 2013 3 - 5
24-01-2018 20:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - Бока Хуниорс 2 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-01-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - FIRE 5 - 2
25-01-2018 00:00 не е избран Сокол Гергевец - ФК Адмирал 5 - 0
31-01-2018 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - ФК Сините Камъни 2013 2 - 8
07-03-2018 20:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - ТУНДЖА 2009 4 - 9
30-04-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - Атлетико 6 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-01-2018 21:00 Зала "Декотекс" ФК Сините Камъни 2013 - Атлетико 7 - 4
30-01-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - LY GALAXY 6 - 2
02-02-2018 19:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - Сокол Гергевец 4 - 6
03-02-2018 15:00 Зала "Декотекс" FIRE - Блясък 4 - 8
07-02-2018 20:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - КАМИТЕ 0 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-01-2018 20:00 Зала "Декотекс" Атлетико - Блясък 8 - 3
28-01-2018 00:00 не е избран Еко Асорти - Мечкарево - ФК Адмирал 5 - 0
28-01-2018 15:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - КАМИТЕ 2 - 5
21-02-2018 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - LY GALAXY 4 - 2
11-04-2018 20:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - Бока Хуниорс 4 - 11

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-01-2018 00:00 не е избран ФК Сините Камъни 2013 - ФК Адмирал 5 - 0
30-01-2018 21:00 Зала "Декотекс" Атлетико - Сокол Гергевец 6 - 11
27-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Еко Асорти - Мечкарево 6 - 9
17-05-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - LY GALAXY 6 - 1
22-05-2018 19:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - FIRE 4 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-12-2017 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - КАМИТЕ 3 - 2
31-01-2018 00:00 не е избран ФК Адмирал - Бока Хуниорс 0 - 5
29-03-2018 19:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Атлетико 4 - 3
24-04-2018 19:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - Еко Асорти - Мечкарево 3 - 6
10-05-2018 20:30 Арена "Сините камъни" ФК Сините Камъни 2013 - ТУНДЖА 2009 5 - 0

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-02-2018 00:00 не е избран ФК Адмирал - КАМИТЕ 0 - 5
07-03-2018 21:00 Зала "Декотекс" Блясък - Бока Хуниорс 3 - 4
09-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" FIRE - ФК Сините Камъни 2013 3 - 5
24-03-2018 17:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - Еко Асорти - Мечкарево 7 - 12
09-04-2018 20:00 Арена "Сините камъни" Сокол Гергевец - LY GALAXY 9 - 4

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-01-2018 19:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Еко Асорти - Мечкарево 6 - 4
03-02-2018 00:00 не е избран ФК Адмирал - FIRE 0 - 5
15-03-2018 19:30 Арена "Сините камъни" Бока Хуниорс - ФК Сините Камъни 2013 2 - 5
28-03-2018 20:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - Блясък 4 - 4
16-04-2018 20:30 Арена "Сините камъни" Атлетико - LY GALAXY 9 - 1

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-01-2018 15:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Сокол Гергевец 7 - 3
04-02-2018 00:00 не е избран ФК Адмирал - ТУНДЖА 2009 0 - 5
20-02-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Атлетико 4 - 3
21-03-2018 21:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - Блясък 4 - 9
28-03-2018 21:00 Зала "Декотекс" ФК Сините Камъни 2013 - КАМИТЕ 1 - 1

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-02-2018 00:00 не е избран ФК Адмирал - Блясък 0 - 5
12-03-2018 19:30 Арена "Сините камъни" ФК Сините Камъни 2013 - LY GALAXY 4 - 0
13-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" FIRE - Сокол Гергевец 10 - 7
23-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Атлетико 9 - 9
30-05-2018 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - ТУНДЖА 2009 4 - 3

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-02-2018 00:00 не е избран LY GALAXY - ФК Адмирал 5 - 0
06-02-2018 19:00 Зала "Декотекс" ФК Сините Камъни 2013 - Еко Асорти - Мечкарево 10 - 5
14-02-2018 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Сокол Гергевец 6 - 7
02-04-2018 19:00 Арена "Сините камъни" Бока Хуниорс - FIRE 5 - 8
04-04-2018 20:00 Зала "Декотекс" Атлетико - ТУНДЖА 2009 9 - 6

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Блясък 9 - 4
20-04-2018 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - КАМИТЕ 4 - 7
23-05-2018 20:00 Зала "Декотекс" ФК Сините Камъни 2013 - Сокол Гергевец 9 - 3
30-06-2018 00:00 не е избран ТУНДЖА 2009 - Атлетико 0 - 0
30-06-2018 00:00 не е избран Бока Хуниорс - LY GALAXY 0 - 0

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-04-2018 20:30 Арена "Сините камъни" LY GALAXY - FIRE 1 - 6
09-05-2018 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Сокол Гергевец 2 - 5
29-05-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Бока Хуниорс 4 - 3
12-06-2018 19:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - ТУНДЖА 2009 0 - 5
29-06-2018 00:00 не е избран Атлетико - ФК Сините Камъни 2013 0 - 0

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - КАМИТЕ 5 - 2
16-05-2018 20:30 Арена "Сините камъни" Атлетико - Бока Хуниорс 0 - 5
05-06-2018 19:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - Сокол Гергевец 6 - 7
05-06-2018 20:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - FIRE 0 - 5
30-06-2018 00:00 не е избран ФК Сините Камъни 2013 - Блясък 0 - 0

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-02-2018 20:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - КАМИТЕ 4 - 6
20-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - ФК Сините Камъни 2013 8 - 0
12-04-2018 20:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Атлетико 4 - 3
27-04-2018 19:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Блясък 11 - 7
29-06-2018 00:00 не е избран ТУНДЖА 2009 - LY GALAXY 0 - 0

27 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-04-2018 19:00 Арена "Сините камъни" ФК Сините Камъни 2013 - LY GALAXY 5 - 4
02-05-2018 20:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - ТУНДЖА 2009 9 - 1
06-06-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - Атлетико 5 - 3
11-06-2018 20:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Блясък 11 - 4
19-06-2018 19:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - Еко Асорти - Мечкарево 5 - 9

28 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-01-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - FIRE 6 - 6
19-04-2018 20:30 Арена "Сините камъни" ФК Сините Камъни 2013 - Бока Хуниорс 3 - 3
28-06-2018 00:00 не е избран ТУНДЖА 2009 - Блясък 0 - 0
28-06-2018 00:00 не е избран Атлетико - Сокол Гергевец 0 - 0
28-06-2018 00:00 не е избран LY GALAXY - КАМИТЕ 0 - 0

29 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-03-2018 20:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - ТУНДЖА 2009 7 - 6
16-04-2018 19:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Бока Хуниорс 5 - 0
01-05-2018 19:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - Еко Асорти - Мечкарево 2 - 4
02-05-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - ФК Сините Камъни 2013 4 - 1
27-06-2018 00:00 не е избран Блясък - Атлетико 0 - 0

30 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - КАМИТЕ 6 - 5
15-03-2018 20:30 Арена "Сините камъни" Атлетико - Еко Асорти - Мечкарево 4 - 13
07-06-2018 20:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Сокол Гергевец 7 - 5
26-06-2018 00:00 не е избран ТУНДЖА 2009 - ФК Сините Камъни 2013 0 - 0
26-06-2018 00:00 не е избран Блясък - LY GALAXY 0 - 0

31 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-03-2018 20:30 Арена "Сините камъни" Сокол Гергевец - Бока Хуниорс 3 - 9
19-04-2018 21:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - ТУНДЖА 2009 9 - 4
14-05-2018 20:30 Арена "Сините камъни" ФК Сините Камъни 2013 - FIRE 4 - 7
29-05-2018 20:30 Арена "Сините камъни" LY GALAXY - Атлетико 1 - 5
13-06-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - Блясък 4 - 4

класиране

отборМГТ
1.Еко Асорти - Мечкарево29193:10870
2.КАМИТЕ29125:8961
3.ФК Сините Камъни 201329136:8257
4.FIRE29153:11657
5.Бока Хуниорс29155:10954
6.Сокол Гергевец29127:16431
7.Блясък29122:14727
8.ТУНДЖА 200929112:13025
9.Атлетико29111:14722
10.LY GALAXY2969:14510
11.ФК Адмирал2038:1047