Premier League - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-10-2017 12:30 не е избран Своге Boys - Аталанта 0 - 5
14-10-2017 13:30 не е избран Гадните Джиджовци - Сините 10 - 5
14-10-2017 14:30 не е избран Скала Бов - Спартак Церово 3 - 12
14-10-2017 15:30 не е избран Туристите - Миньор Томпсън 2 - 8
14-10-2017 16:30 не е избран Своге Warrior's - Лакатник 3 - 8

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-10-2017 10:00 не е избран Сините - Скала Бов 5 - 8
21-10-2017 11:00 не е избран Спартак Церово - Туристите 5 - 1
21-10-2017 12:00 не е избран Аталанта - Лакатник 3 - 1
21-10-2017 13:00 не е избран Миньор Томпсън - Своге Warrior's 2 - 5
28-10-2017 17:30 не е избран Своге Boys - Гадните Джиджовци 2 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-10-2017 12:30 не е избран Скала Бов - Своге Boys 2 - 5
28-10-2017 13:30 не е избран Лакатник - Миньор Томпсън 6 - 1
28-10-2017 14:30 не е избран Туристите - Сините 3 - 2
28-10-2017 15:30 не е избран Своге Warrior's - Спартак Церово 9 - 1
28-10-2017 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Аталанта 4 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-11-2017 14:00 не е избран Сините - Своге Warrior's 1 - 7
04-11-2017 15:00 не е избран Своге Boys - Туристите 5 - 0
04-11-2017 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Скала Бов 10 - 2
04-11-2017 17:00 не е избран Аталанта - Миньор Томпсън 2 - 3
11-11-2017 16:00 не е избран Спартак Церово - Лакатник 2 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-11-2017 11:00 не е избран Туристите - Гадните Джиджовци 0 - 9
11-11-2017 12:00 не е избран Лакатник - Сините 9 - 3
11-11-2017 13:00 не е избран Миньор Томпсън - Спартак Церово 3 - 4
11-11-2017 14:00 не е избран Скала Бов - Аталанта 0 - 7
11-11-2017 15:00 не е избран Своге Warrior's - Своге Boys 2 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-11-2017 12:00 не е избран Аталанта - Спартак Церово 8 - 2
18-11-2017 13:00 не е избран Сините - Миньор Томпсън 2 - 4
18-11-2017 15:00 не е избран Своге Boys - Лакатник 4 - 4
18-11-2017 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Warrior's 9 - 2
17-03-2018 12:00 не е избран Скала Бов - Туристите 5 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-11-2017 11:00 не е избран Туристите - Аталанта 0 - 12
25-11-2017 12:00 не е избран Спартак Церово - Сините 8 - 2
25-11-2017 13:00 не е избран Своге Warrior's - Скала Бов 13 - 2
25-11-2017 14:00 не е избран Миньор Томпсън - Своге Boys 1 - 2
02-12-2017 11:00 не е избран Лакатник - Гадните Джиджовци 0 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-12-2017 10:00 не е избран Туристите - Своге Warrior's 4 - 3
02-12-2017 12:00 не е избран Гадните Джиджовци - Миньор Томпсън 2 - 3
02-12-2017 13:00 не е избран Скала Бов - Лакатник 2 - 15
02-12-2017 14:00 не е избран Аталанта - Сините 4 - 1
02-12-2017 15:00 не е избран Своге Boys - Спартак Церово 9 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-12-2017 11:00 не е избран Лакатник - Туристите 13 - 2
09-12-2017 12:00 не е избран Миньор Томпсън - Скала Бов 3 - 2
09-12-2017 13:00 не е избран Сините - Своге Boys 3 - 10
09-12-2017 14:00 не е избран Спартак Церово - Гадните Джиджовци 1 - 2
17-03-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Аталанта 1 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-03-2018 13:00 не е избран Спартак Церово - Скала Бов 5 - 2
31-03-2018 14:00 не е избран Миньор Томпсън - Туристите 0 - 3
31-03-2018 15:00 не е избран Лакатник - Своге Warrior's 5 - 2
31-03-2018 16:00 не е избран Сините - Гадните Джиджовци 2 - 6
31-03-2018 17:00 не е избран Аталанта - Своге Boys 1 - 1

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-04-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Миньор Томпсън 2 - 1
06-04-2018 14:00 не е избран Скала Бов - Сините 4 - 4
06-04-2018 16:00 не е избран Туристите - Спартак Церово 0 - 5
06-04-2018 17:00 не е избран Лакатник - Аталанта 4 - 0
21-04-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Boys 0 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-04-2018 11:00 не е избран Сините - Туристите 1 - 3
14-04-2018 14:00 не е избран Спартак Церово - Своге Warrior's 1 - 1
14-04-2018 15:00 не е избран Аталанта - Гадните Джиджовци 1 - 4
14-04-2018 16:00 не е избран Своге Boys - Скала Бов 5 - 2
14-04-2018 17:00 не е избран Миньор Томпсън - Лакатник 2 - 4

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2018 10:00 не е избран Своге Warrior's - Сините 6 - 4
21-04-2018 12:00 не е избран Миньор Томпсън - Аталанта 1 - 8
21-04-2018 15:00 не е избран Лакатник - Спартак Церово 4 - 2
21-04-2018 16:00 не е избран Скала Бов - Гадните Джиджовци 1 - 5
21-04-2018 17:00 не е избран Туристите - Своге Boys 3 - 10

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-04-2018 11:00 не е избран Аталанта - Скала Бов 10 - 1
28-04-2018 14:00 не е избран Спартак Церово - Миньор Томпсън 7 - 4
28-04-2018 15:00 не е избран Гадните Джиджовци - Туристите 8 - 1
28-04-2018 17:00 не е избран Сините - Лакатник 4 - 8
06-05-2018 11:00 не е избран Своге Boys - Своге Warrior's 0 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2018 10:00 не е избран Миньор Томпсън - Сините 2 - 0
05-05-2018 12:00 не е избран Спартак Церово - Аталанта 4 - 3
05-05-2018 14:00 не е избран Туристите - Скала Бов 1 - 6
05-05-2018 15:00 не е избран Лакатник - Своге Boys 6 - 1
05-05-2018 16:00 не е избран Своге Warrior's - Гадните Джиджовци 1 - 6

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-05-2018 12:00 не е избран Сините - Спартак Церово 1 - 2
06-05-2018 13:00 не е избран Скала Бов - Своге Warrior's 2 - 7
06-05-2018 16:00 не е избран Аталанта - Туристите 5 - 0
19-05-2018 10:00 не е избран Своге Boys - Миньор Томпсън 9 - 2
19-05-2018 19:00 не е избран Гадните Джиджовци - Лакатник 2 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-05-2018 10:00 не е избран Своге Warrior's - Туристите 7 - 2
12-05-2018 12:00 не е избран Миньор Томпсън - Гадните Джиджовци 2 - 5
12-05-2018 16:00 не е избран Сините - Аталанта 1 - 4
12-05-2018 17:00 не е избран Спартак Церово - Своге Boys 6 - 9
12-05-2018 18:00 не е избран Лакатник - Скала Бов 6 - 3

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-05-2018 11:00 не е избран Туристите - Лакатник 2 - 9
19-05-2018 12:00 не е избран Скала Бов - Миньор Томпсън 9 - 2
19-05-2018 14:00 не е избран Аталанта - Своге Warrior's 3 - 2
19-05-2018 15:00 не е избран Гадните Джиджовци - Спартак Церово 9 - 3
19-05-2018 17:00 не е избран Своге Boys - Сините 4 - 4

класиране

отборМГТ
1.Гадните Джиджовци1894:3244
2.Лакатник18109:3944
3.Своге Boys1883:4937
4.Аталанта1879:3035
5.Своге Warrior's1876:5729
6.Спартак Церово1873:7528
7.Миньор Томпсън1844:7418
8.Скала Бов1856:11613
9.Туристите1828:11312
10.Сините1845:1022