ГФЛ КУПИ, Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ - програма

1/32 финал

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ФК Даяна 0 - 5
26-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Последен Шанс 3 - 8
26-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 0 - 5
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АКВА БИЛД - БРЕСТНИК 5 - 0
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - МФК Евмолпия 0 - 13
27-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Лаос 3 - 3*
27-09-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Фаворит 8 - 6
27-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Криско 3 - 1
27-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Сините Ангели 5 - 0
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - DEMBA TEAM 4 - 9
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - VIP Dent 0 - 5
27-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Победа (Царацово) 4 - 1
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Пълдин Атлетик 3 - 5
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Чико-Бунара 5 - 0
28-09-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - FC FIGHTERS 3 - 9
28-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Щ+Щ 9 - 2
28-09-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 1
29-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Сабрина 6 - 3
29-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Смирненски - No Mercy 2 - 8
29-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Тарос Трейд 0 - 5
29-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Малкото Пони 8 - 1
29-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Quantico - Ф.К. ОАЗИС 2 - 5

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 5
24-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Балканска Гозба 4 - 3
24-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 6 - 7

1/32 финал

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - АПФК Пловдив 4 - 1

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Пълдин Атлетик 4 - 13
25-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2

1/32 финал

Начален часТеренМачРезултат
26-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Мосад - Фитони *3 - 3

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
27-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4
29-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - AFC Cvet Junior 0 - 3
21-02-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Мосад - VIP Dent 0 - 5

1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - La Furia 6 - 4
20-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0
21-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АКВА БИЛД 9 - 3
21-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 10 - 2
21-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS *2 - 2
23-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Old School 5 - 0
29-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - No Mercy 5 - 0
30-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - МФК Евмолпия 6 - 3

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 10
02-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - AFC Cvet Junior 3 - 2
04-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс *4 - 4
14-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 2

1/2 финал

Начален часТеренМачРезултат
08-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Любекс 5 - 3
10-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 4 - 3

Финал

Начален часТеренМачРезултат
22-06-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 4 - 1

класиране

не се изчислява класиране за тази група