ЛИГА ВЕТЕРАНИ, Висша лига - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-09-2017 19:00 не е избран Левски Г - ветерани - Тиняците 1 - 4
17-09-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Академик - ветерани 0 - 0
17-09-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 4
17-09-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - No Name - ветерани 0 - 5
17-09-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Червена звезда Горни Богров 4 - 3
17-09-2017 21:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 5 - 4
11-07-2018 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 1 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-09-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ПФК "61" 5 - 0
24-09-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Шопски отряд 0 - 5
24-09-2017 00:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 5 - 0
24-09-2017 11:00 не е избран Floor Decor - Тиняците 1 - 10
24-09-2017 11:00 не е избран No Name - ветерани - Левски Г - ветерани 5 - 1
27-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5
11-03-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Лозенец Юн 10 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-09-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Floor Decor 0 - 5
30-09-2017 00:00 не е избран Лозенец Юн - Академик - ветерани 5 - 0
30-09-2017 17:00 не е избран Левски Г - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 2 - 3
30-09-2017 21:00 не е избран Тиняците - No Name - ветерани 0 - 4
01-10-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 0 - 5
01-10-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - Червена звезда Горни Богров 0 - 5
01-10-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 4 - 8

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2017 00:00 не е избран Академик - ветерани - Шопски отряд 0 - 5
06-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5
07-10-2017 21:00 не е избран БФК Мики Маус - ПФК "61" 5 - 0
08-10-2017 12:00 не е избран Floor Decor - No Name - ветерани 1 - 10
08-10-2017 13:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Левски Г - ветерани 2 - 5
08-10-2017 13:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 3 - 1
11-03-2018 14:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Тиняците 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Академик - ветерани 5 - 0
14-10-2017 19:00 не е избран No Name - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 8 - 0
15-10-2017 00:00 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0
15-10-2017 10:00 не е избран Тиняците - Червена звезда Горни Богров 8 - 0
15-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 5 - 4
15-10-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - БФК Мики Маус 7 - 10
11-03-2018 11:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 3 - 11

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-10-2017 00:00 не е избран Академик - ветерани - Левски Г - ветерани 0 - 5
21-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Шопски отряд 0 - 5
21-10-2017 19:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - No Name - ветерани 1 - 11
21-10-2017 20:00 не е избран Floor Decor - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 1 - 4
21-10-2017 21:00 не е избран Дартанян - ПФК "61" 11 - 3
22-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 3 - 1
10-03-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - Тиняците 5 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - ТЕМИДА 5 - 0
28-10-2017 00:00 не е избран Тиняците - Академик - ветерани 5 - 0
28-10-2017 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Червена звезда Горни Богров 9 - 2
28-10-2017 21:00 не е избран Левски Г - ветерани - Дартанян 3 - 5
29-10-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 6 - 2
29-10-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Floor Decor 7 - 3
26-11-2017 14:00 не е избран No Name - ветерани - БФК Мики Маус 5 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2017 11:00 не е избран Floor Decor - Червена звезда Горни Богров 8 - 3
05-11-2017 00:00 не е избран Академик - ветерани - No Name - ветерани 0 - 5
05-11-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Левски Г - ветерани 0 - 5
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ПФК "61" 5 - 0
05-11-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 6 - 5
17-02-2018 18:00 не е избран Дартанян - Тиняците 5 - 0
17-03-2018 18:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 4 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-11-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Лозенец Юн 0 - 5
11-11-2017 00:00 не е избран Тиняците - ТЕМИДА 5 - 0
11-11-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Академик - ветерани 5 - 0
11-11-2017 18:00 не е избран Шопски отряд - Floor Decor 4 - 3
11-11-2017 20:00 не е избран No Name - ветерани - Дартанян 7 - 3
12-11-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 3
12-11-2017 12:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - БФК Мики Маус 3 - 20

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-11-2017 00:00 не е избран Шопски отряд - ПФК "61" 5 - 0
18-11-2017 00:00 не е избран Академик - ветерани - Червена звезда Горни Богров 0 - 5
18-11-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - No Name - ветерани 0 - 5
19-11-2017 10:00 не е избран Floor Decor - БФК Мики Маус 4 - 12
19-11-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Левски Г - ветерани 8 - 4
19-11-2017 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Тиняците 1 - 4
19-11-2017 15:00 не е избран Дартанян - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 6

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-09-2017 11:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1
26-11-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Floor Decor 0 - 5
26-11-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ТЕМИДА 5 - 0
26-11-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Дартанян 0 - 5
26-11-2017 00:00 не е избран БФК Мики Маус - Академик - ветерани 5 - 0
26-11-2017 10:00 не е избран Левски Г - ветерани - Шопски отряд 2 - 3
18-02-2018 12:00 не е избран Тиняците - Лозенец Юн 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-12-2017 00:00 не е избран Floor Decor - Академик - ветерани 5 - 0
03-12-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Червена звезда Горни Богров 0 - 5
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Левски Г - ветерани 0 - 5
03-12-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Тиняците 2 - 12
03-12-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - No Name - ветерани 0 - 9
03-12-2017 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 3
03-12-2017 13:00 не е избран Дартанян - БФК Мики Маус 5 - 9

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-12-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - Floor Decor 5 - 2
10-12-2017 00:00 не е избран Тиняците - ПФК "61" 5 - 0
10-12-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5
10-12-2017 00:00 не е избран БФК Мики Маус - ТЕМИДА 5 - 0
10-12-2017 00:00 не е избран Академик - ветерани - Дартанян 0 - 5
17-12-2017 12:00 не е избран No Name - ветерани - Шопски отряд 8 - 4
25-02-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Лозенец Юн 2 - 4