АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Магнус - VILLA MARK 4 - 4*
24-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM MU Bulgaria - Loko Vakarel 2 - 6
24-08-2014 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Спокойните - ЖИВЕЛИ 0 - 5
24-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Бохемите - Лозен Сити 5 - 0
24-08-2014 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 ING - Botev City 10 - 4
24-08-2014 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Old school - FC CHAPA-SKIMUCHI 0 - 5
24-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортист Долни Лозен - Лъвски Сърца 3 - 3*
24-08-2014 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 Athletic - The Clock 5 - 0
29-08-2014 21:30 ACCEDIA STADIUM MFC Galaxy Sofia - Дразмахала 4 - 9

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-08-2014 00:00 не е избран Botev City - Old school 5 - 0
31-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Бохемите 2 - 6
31-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Лозен Сити - ING 3 - 12
31-08-2014 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 ЖИВЕЛИ - MU Bulgaria 13 - 3
31-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM The Clock - MFC Galaxy Sofia 2 - 5
31-08-2014 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 Лъвски Сърца - Athletic 0 - 11
31-08-2014 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC CHAPA-SKIMUCHI - Спортист Долни Лозен 0 - 2
31-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - Дразмахала 7 - 5
31-08-2014 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Магнус - Спокойните 4 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-09-2014 00:00 не е избран Old school - Лозен Сити 0 - 5
07-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Athletic - FC CHAPA-SKIMUCHI 6 - 0
07-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Спортист Долни Лозен - Botev City 8 - 9
07-09-2014 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 MFC Galaxy Sofia - Лъвски Сърца 3 - 2
07-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM MU Bulgaria - Магнус 3 - 9
07-09-2014 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 ING - Loko Vakarel 9 - 1
07-09-2014 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Бохемите - ЖИВЕЛИ 3 - 4
07-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Спокойните - VILLA MARK 2 - 7
09-09-2014 18:45 не е избран Дразмахала - The Clock 12 - 8

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-09-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Спокойните - MU Bulgaria 11 - 2
14-09-2014 09:00 Bauhaus Арена - терен 2 Магнус - Бохемите 5 - 3
14-09-2014 09:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ЖИВЕЛИ - ING 3 - 3*
14-09-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM FC CHAPA-SKIMUCHI - MFC Galaxy Sofia 1 - 4
14-09-2014 10:00 Bauhaus Арена - терен 2 Лъвски Сърца - Дразмахала 3 - 13
14-09-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Botev City - Athletic 2 - 7
14-09-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - The Clock 6 - 0
14-09-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Old school 7 - 4
14-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Лозен Сити - Спортист Долни Лозен 3 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-09-2014 00:00 не е избран MU Bulgaria - VILLA MARK 0 - 5
28-09-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM MFC Galaxy Sofia - Botev City 4 - 3
28-09-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM The Clock - Лъвски Сърца 4 - 6
28-09-2014 12:00 Bauhaus Арена - терен 2 Дразмахала - FC CHAPA-SKIMUCHI 9 - 2
28-09-2014 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Old school - ЖИВЕЛИ 4 - 13
28-09-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Бохемите - Спокойните 3 - 2
28-09-2014 13:00 Bauhaus Арена - терен 2 Спортист Долни Лозен - Loko Vakarel 6 - 9
28-09-2014 14:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Athletic - Лозен Сити 5 - 0
28-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM ING - Магнус 4 - 6

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Магнус - Old school 8 - 4
30-09-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Лозен Сити - MFC Galaxy Sofia 3 - 4
30-09-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Спокойните - ING 3 - 2
02-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Botev City - Дразмахала 3 - 8
02-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM VILLA MARK - Лъвски Сърца 10 - 4
02-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM MU Bulgaria - Бохемите 0 - 5
03-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM ЖИВЕЛИ - Спортист Долни Лозен 8 - 4
03-10-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Loko Vakarel - Athletic 0 - 8
03-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM FC CHAPA-SKIMUCHI - The Clock 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-10-2014 00:00 не е избран ING - MU Bulgaria 5 - 0
05-10-2014 14:00 не е избран Бохемите - VILLA MARK 4 - 7
05-10-2014 14:00 не е избран Лъвски Сърца - FC CHAPA-SKIMUCHI 6 - 3
05-10-2014 15:00 не е избран Old school - Спокойните 1 - 6
05-10-2014 15:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Магнус 5 - 8
05-10-2014 15:00 не е избран Athletic - ЖИВЕЛИ 2 - 3
05-10-2014 16:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Loko Vakarel 4 - 5
05-10-2014 16:00 не е избран Дразмахала - Лозен Сити 6 - 7
05-10-2014 16:00 не е избран The Clock - Botev City 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-10-2014 00:00 не е избран MU Bulgaria - Old school 0 - 5
12-10-2014 15:00 не е избран VILLA MARK - FC CHAPA-SKIMUCHI 13 - 4
12-10-2014 17:00 не е избран Botev City - Лъвски Сърца 9 - 1
12-10-2014 18:00 не е избран Лозен Сити - The Clock 5 - 0
12-10-2014 18:00 не е избран Loko Vakarel - Дразмахала 7 - 8
12-10-2014 18:00 не е избран ЖИВЕЛИ - MFC Galaxy Sofia *2 - 2
12-10-2014 19:00 не е избран Магнус - Athletic 1 - 4
12-10-2014 19:00 не е избран Спокойните - Спортист Долни Лозен 14 - 1
12-10-2014 19:00 не е избран Бохемите - ING 3 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-10-2014 00:00 не е избран Спортист Долни Лозен - MU Bulgaria 5 - 0
19-10-2014 18:00 не е избран FC CHAPA-SKIMUCHI - Botev City 1 - 15
19-10-2014 20:00 не е избран Old school - Бохемите 2 - 8
19-10-2014 21:00 не е избран Athletic - Спокойните 1 - 0
19-10-2014 21:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Магнус 3 - 6
19-10-2014 21:00 не е избран Дразмахала - ЖИВЕЛИ 10 - 9
19-10-2014 22:00 не е избран ING - VILLA MARK 5 - 7
19-10-2014 22:00 не е избран The Clock - Loko Vakarel 0 - 5
19-10-2014 22:00 не е избран Лъвски Сърца - Лозен Сити 4 - 4

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-10-2014 00:00 не е избран MU Bulgaria - Athletic 0 - 5
26-10-2014 09:00 не е избран VILLA MARK - Botev City 8 - 5
26-10-2014 09:00 не е избран Loko Vakarel - Лъвски Сърца 7 - 5
26-10-2014 10:00 не е избран ЖИВЕЛИ - The Clock 13 - 6
26-10-2014 10:00 не е избран Магнус - Дразмахала 5 - 0
26-10-2014 11:00 не е избран Бохемите - Спортист Долни Лозен 5 - 4
26-10-2014 11:00 не е избран ING - Old school 5 - 0
26-10-2014 14:00 не е избран Спокойните - MFC Galaxy Sofia 4 - 1
27-10-2014 22:45 не е избран Лозен Сити - FC CHAPA-SKIMUCHI 4 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-11-2014 00:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - MU Bulgaria 5 - 0
02-11-2014 11:00 не е избран Old school - VILLA MARK 0 - 5
02-11-2014 11:00 не е избран The Clock - Магнус 3 - 4
02-11-2014 12:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ING 2 - 10
02-11-2014 12:00 не е избран Athletic - Бохемите 0 - 3
02-11-2014 12:00 не е избран Дразмахала - Спокойните 0 - 5
02-11-2014 13:00 не е избран Лъвски Сърца - ЖИВЕЛИ 0 - 5
02-11-2014 13:00 не е избран Botev City - Лозен Сити 10 - 2
02-11-2014 14:00 не е избран FC CHAPA-SKIMUCHI - Loko Vakarel 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-11-2014 00:00 не е избран MU Bulgaria - Дразмахала -
09-11-2014 09:00 не е избран Спокойните - The Clock 12 - 5
09-11-2014 14:00 не е избран ЖИВЕЛИ - FC CHAPA-SKIMUCHI 5 - 0
09-11-2014 14:00 не е избран Old school - Спортист Долни Лозен 8 - 2
09-11-2014 15:00 не е избран Бохемите - MFC Galaxy Sofia 4 - 1
09-11-2014 16:00 не е избран VILLA MARK - Лозен Сити 11 - 2
09-11-2014 16:00 не е избран Loko Vakarel - Botev City 4 - 11
09-11-2014 16:00 не е избран ING - Athletic 7 - 2
09-11-2014 20:00 не е избран Магнус - Лъвски Сърца 8 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-11-2014 00:00 не е избран The Clock - MU Bulgaria 5 - 0
16-11-2014 14:00 не е избран Botev City - ЖИВЕЛИ 6 - 3
16-11-2014 17:00 не е избран Лозен Сити - Loko Vakarel 0 - 5
16-11-2014 18:00 не е избран Дразмахала - Бохемите 0 - 5
16-11-2014 18:00 не е избран Лъвски Сърца - Спокойните 2 - 8
16-11-2014 18:00 не е избран FC CHAPA-SKIMUCHI - Магнус 0 - 5
16-11-2014 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - VILLA MARK 0 - 9
16-11-2014 19:00 не е избран Athletic - Old school 4 - 2
16-11-2014 19:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - ING 4 - 4*

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-11-2014 00:00 не е избран MU Bulgaria - Лъвски Сърца 0 - 5
23-11-2014 10:00 не е избран Бохемите - The Clock 14 - 3
23-11-2014 20:00 не е избран Old school - MFC Galaxy Sofia 5 - 1
23-11-2014 20:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Athletic 0 - 5
23-11-2014 21:00 не е избран Спокойните - FC CHAPA-SKIMUCHI 5 - 0
23-11-2014 21:00 не е избран ING - Дразмахала 5 - 0
23-11-2014 22:00 не е избран VILLA MARK - Loko Vakarel 8 - 2
23-11-2014 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Лозен Сити *4 - 4
23-11-2014 22:00 не е избран Магнус - Botev City 1 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11-2014 00:00 не е избран FC CHAPA-SKIMUCHI - MU Bulgaria -
30-11-2014 09:00 не е избран Botev City - Спокойните 7 - 3
30-11-2014 09:00 не е избран Лозен Сити - Магнус 6 - 7
30-11-2014 09:00 не е избран Loko Vakarel - ЖИВЕЛИ 1 - 3
30-11-2014 10:00 не е избран Дразмахала - Old school 0 - 5
30-11-2014 10:00 не е избран The Clock - ING 5 - 11
30-11-2014 10:00 не е избран Лъвски Сърца - Бохемите 0 - 5
30-11-2014 11:00 не е избран Athletic - VILLA MARK 4 - 7
30-11-2014 11:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Спортист Долни Лозен 4 - 2

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-12-2014 00:00 не е избран MU Bulgaria - Botev City 0 - 5
07-12-2014 11:00 не е избран Old school - The Clock 5 - 0
07-12-2014 11:00 не е избран Athletic - MFC Galaxy Sofia 5 - 4
07-12-2014 12:00 не е избран ING - Лъвски Сърца 5 - 0
07-12-2014 12:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Дразмахала 5 - 0
07-12-2014 13:00 не е избран Магнус - Loko Vakarel 12 - 1
07-12-2014 13:00 не е избран Спокойните - Лозен Сити 7 - 1
07-12-2014 13:00 не е избран Бохемите - FC CHAPA-SKIMUCHI 5 - 0
07-12-2014 14:00 не е избран VILLA MARK - ЖИВЕЛИ 3 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-12-2014 12:00 не е избран Botev City - Бохемите 6 - 9
14-12-2014 00:00 не е избран Дразмахала - Athletic 0 - 5
14-12-2014 00:00 не е избран The Clock - Спортист Долни Лозен 0 - 5
14-12-2014 00:00 не е избран FC CHAPA-SKIMUCHI - ING 0 - 5
14-12-2014 00:00 не е избран Лозен Сити - MU Bulgaria 5 - 0
14-12-2014 14:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - VILLA MARK 3 - 3*
14-12-2014 14:00 не е избран Loko Vakarel - Спокойните 2 - 7
14-12-2014 14:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Магнус 6 - 3
14-12-2014 15:00 не е избран Лъвски Сърца - Old school -

класиране

отборМГТ
1.VILLA MARK17120:4944
2.Бохемите1790:3742
3.Магнус1796:5440
4.ЖИВЕЛИ17104:5439
5.Athletic1779:2939
6.ING17103:4335
7.Спокойните1789:4433
8.Botev City17110:6933
9.MFC Galaxy Sofia1756:6024
10.Loko Vakarel1769:9324
11.Дразмахала1680:8521
12.Лозен Сити1754:8617
13.Спортист Долни Лозен1758:9516
14.Old school1645:7415
15.Лъвски Сърца1644:9811
16.FC CHAPA-SKIMUCHI1623:896
17.The Clock 1741:1183
18.MU Bulgaria1510:940