IT ЛИГА, IT лига - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-09-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - 60K 2 - 4
18-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Скейлфокус 3 - 2
18-09-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Програмиста 5 - 1
21-09-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - ПроксиАд 5 - 4
21-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център СайтГраунд - Ди Ен Ейч Софт 20 - 2
21-09-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център ФМИ-Пловдив - МенторМейт 13 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - ФМИ-Пловдив 2 - 6
25-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ПроксиАд - СайтГраунд 3 - 10
28-09-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Скейлфокус - Ейсик Депо 0 - 12
28-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център 60K - ВиЕсДжи 3 - 5
28-09-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център Ес Би Тек - Риуорд Гейтуей 3 - 2
19-02-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Кодар 5 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Ес Би Тек 4 - 4
02-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - 60K 0 - 6
02-10-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Скейлфокус 8 - 11
05-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СайтГраунд - Програмиста 2 - 2
05-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ФМИ-Пловдив - ПроксиАд 10 - 1
05-10-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център МенторМейт - Ди Ен Ейч Софт 2 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - ФМИ-Пловдив 4 - 1
09-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ПроксиАд - МенторМейт 15 - 1
09-10-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - СайтГраунд 2 - 6
12-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център 60K - Кодар 7 - 2
12-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Ес Би Тек - Ейсик Депо 3 - 4
19-02-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - ВиЕсДжи 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Риуорд Гейтуей 3 - 1
16-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Ес Би Тек 4 - 14
16-10-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - 60K 2 - 6
19-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Скейлфокус 2 - 3
19-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център МенторМейт - Програмиста 1 - 3
19-10-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - ПроксиАд 8 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център 60K - ФМИ-Пловдив 8 - 3
23-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Ди Ен Ейч Софт 2 - 6
23-10-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - МенторМейт 3 - 2
26-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ес Би Тек - СайтГраунд 7 - 3
26-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Кодар 10 - 5
26-10-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център ВиЕсДжи - Ейсик Депо 6 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Риуорд Гейтуей 8 - 0
30-10-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Ес Би Тек 1 - 7
02-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - Скейлфокус 3 - 5
02-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ПроксиАд - Програмиста 3 - 4
02-11-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център МенторМейт - 60K 0 - 13
22-02-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - ВиЕсДжи 5 - 14

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - ПроксиАд 5 - 2
06-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Ди Ен Ейч Софт 5 - 1
06-11-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - МенторМейт 4 - 1
09-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Риуорд Гейтуей - ФМИ-Пловдив 5 - 3
09-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ВиЕсДжи - СайтГраунд 7 - 5
09-11-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център Ейсик Депо - Кодар 9 - 7

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Ейсик Депо 8 - 0
13-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - ВиЕсДжи 3 - 8
13-11-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - Риуорд Гейтуей 2 - 10
16-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - Ес Би Тек 3 - 2
16-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ПроксиАд - 60K 2 - 3
16-11-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център Програмиста - Скейлфокус 4 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Ди Ен Ейч Софт 1 - 5
23-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - СайтГраунд 3 - 12
23-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ВиЕсДжи - МенторМейт 8 - 1
19-02-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ес Би Тек - ПроксиАд 6 - 4
19-02-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - ФМИ-Пловдив 1 - 7
22-02-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център 60K - Програмиста 5 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Кодар 4 - 5
27-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - ВиЕсДжи 2 - 3
30-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - 60K 1 - 1
30-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Ес Би Тек 1 - 2
30-11-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център ПроксиАд - Риуорд Гейтуей 3 - 0
22-02-2018 22:00 Терен 2 - Младежки център МенторМейт - Ейсик Депо 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Програмиста 1 - 3
04-12-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - ПроксиАд 10 - 2
07-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ейсик Депо - Ди Ен Ейч Софт 3 - 3
07-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - МенторМейт 8 - 3
07-12-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център СайтГраунд - ФМИ-Пловдив 8 - 0
22-02-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Скейлфокус 6 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - Кодар 8 - 3
11-12-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - СайтГраунд 0 - 20
11-12-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център 60K - Ес Би Тек 6 - 1
14-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Скейлфокус - Риуорд Гейтуей 1 - 7
14-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Програмиста - ВиЕсДжи 4 - 4
14-12-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център ПроксиАд - Ейсик Депо 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Риуорд Гейтуей 2 - 1
18-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - ВиЕсДжи 3 - 8
18-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Ейсик Депо 1 - 9
21-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ПроксиАд - Кодар 4 - 2
21-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център МенторМейт - ФМИ-Пловдив 3 - 8
21-06-2018 22:00 Терен 2 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - СайтГраунд 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Ди Ен Ейч Софт 5 - 1
05-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - ПроксиАд 17 - 0
07-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Програмиста 5 - 3
08-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - 60K 3 - 3
08-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Ес Би Тек 1 - 4
21-05-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Скейлфокус 10 - 6

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - ВиЕсДжи 3 - 4
12-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Ейсик Депо 4 - 2
12-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Кодар 5 - 4
15-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - СайтГраунд 3 - 6
15-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ПроксиАд - ФМИ-Пловдив 4 - 6
15-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - МенторМейт 5 - 7

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Програмиста 8 - 3
19-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - ПроксиАд 0 - 10
19-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Скейлфокус 9 - 3
28-05-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Риуорд Гейтуей 4 - 2
07-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Ес Би Тек 6 - 4
11-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - 60K 1 - 15

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Ейсик Депо 1 - 3
26-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Кодар 5 - 1
26-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център 60K - СайтГраунд 4 - 4
29-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - ФМИ-Пловдив 0 - 5
29-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - МенторМейт 14 - 0
29-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център ПроксиАд - Ди Ен Ейч Софт 1 - 4

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - Програмиста 0 - 5
02-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - 60K 5 - 8
05-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Ес Би Тек 5 - 1
05-04-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Риуорд Гейтуей 1 - 9
12-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - ВиЕсДжи 3 - 10
12-04-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - Скейлфокус 2 - 3

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Кодар 4 - 5
16-04-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - СайтГраунд 4 - 7
16-04-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - ФМИ-Пловдив 3 - 3
19-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Ди Ен Ейч Софт 5 - 0
19-04-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център 60K - МенторМейт 8 - 0
19-04-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - ПроксиАд 4 - 3

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ПроксиАд - Скейлфокус 1 - 6
23-04-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - Ес Би Тек 0 - 5
23-04-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - 60K 0 - 5
26-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Риуорд Гейтуей 8 - 2
25-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - ВиЕсДжи 11 - 6
28-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Ейсик Депо 4 - 6

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - СайтГраунд 5 - 7
14-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - ФМИ-Пловдив 8 - 5
14-05-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - МенторМейт 17 - 0
17-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център 60K - ПроксиАд 3 - 2
17-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Програмиста 4 - 1
17-05-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Ди Ен Ейч Софт 5 - 0

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ПроксиАд - Ес Би Тек 2 - 7
21-05-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - Риуорд Гейтуей 0 - 5
24-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - ВиЕсДжи 0 - 5
24-05-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Кодар 5 - 0
11-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Ейсик Депо 2 - 5
25-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - 60K 1 - 7

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - ФМИ-Пловдив 7 - 9
28-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - МенторМейт 20 - 1
28-05-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Ди Ен Ейч Софт 5 - 0
31-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - ПроксиАд 3 - 5
31-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Програмиста 12 - 3
31-05-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Скейлфокус 5 - 2

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Ес Би Тек 0 - 5
04-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ПроксиАд - ВиЕсДжи 3 - 14
04-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Риуорд Гейтуей 3 - 8
07-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - СайтГраунд 2 - 9
07-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - Кодар 5 - 0
07-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - Ейсик Депо 0 - 5

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - МенторМейт 15 - 1
11-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Ди Ен Ейч Софт 5 - 0
14-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Програмиста 18 - 1
14-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Скейлфокус 2 - 2
14-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - 60K 0 - 5
25-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - ПроксиАд 8 - 4

класиране

отборМГТ
1.60K24136:4463
2.ВиЕсДжи24166:7260
3.СайтГраунд24204:6159
4.Ейсик Депо24131:8649
5.Ес Би Тек24113:6447
6.ФМИ-Пловдив24119:10734
7.Скейлфокус2473:10832
8.Програмиста2479:11029
9.Риуорд Гейтуей2494:8425
10.Ди Ен Ейч Софт2459:11122
11.Кодар2490:17118
12.ПроксиАд2479:14115
13.МенторМейт2434:2186