ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, CALCIO - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Смирненски 3 - 1
05-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Десант-68 7 - 8
06-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център No Mercy - Бактрейд 7 - 5
06-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 5 - 8
06-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Сините Ангели 4 - 3
06-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Победа (Царацово) 3 - 5
08-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - TAURUS BULLS 12 - 5
09-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - BTL UNITED 3 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Смирненски - DEMBA TEAM 2 - 4
12-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - No Mercy 13 - 6
12-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ФК Бунарджика 2 - 6
13-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - БРЕСТНИК 5 - 0
13-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Фаворит 2 - 2
14-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - FC Siza Sport 1 - 9
15-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 7
23-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - TAURUS BULLS 5 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5
19-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Смирненски 5 - 2
19-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BTL UNITED 4 - 1
19-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Бактрейд 4 - 4
20-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Десант-68 5 - 9
20-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Малкото Пони 1 - 0
22-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Победа (Царацово) 10 - 7
01-10-2017 12:00 СЦ Арена No Mercy - Сините Ангели 16 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - БРЕСТНИК 3 - 3
03-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Победа (Царацово) - No Mercy 0 - 5
03-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - DEMBA TEAM 7 - 0
04-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 2 - 2
04-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Смирненски - TAURUS BULLS 5 - 5
05-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3
06-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Десант-68 1 - 6
06-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - ФК Бунарджика 2 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Смирненски 4 - 3
10-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 3 - 4
11-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Победа (Царацово) 5 - 2
12-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BTL UNITED 3 - 2
12-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Бактрейд 7 - 5
13-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център No Mercy - Малкото Пони 2 - 4
13-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Сините Ангели 5 - 4
15-10-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - BOHEMIANS 4 - 6

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - No Mercy 10 - 3
18-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 2 - 1
18-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Фаворит 5 - 3
18-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - TAURUS BULLS 3 - 1
19-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Победа (Царацово) - DEMBA TEAM 0 - 5
20-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Смирненски 2 - 3
20-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - БРЕСТНИК 2 - 4
21-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 3 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4
31-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Победа (Царацово) 9 - 6
31-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 2 - 6
31-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Малкото Пони 4 - 5
01-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Смирненски - Бактрейд 4 - 6
01-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - BTL UNITED 9 - 1
01-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 4 - 3
01-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център TAURUS BULLS - Сините Ангели 6 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Фаворит 7 - 6
08-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Сините Ангели - Десант-68 0 - 5
08-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - Бактрейд 2 - 5
08-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - TAURUS BULLS 1 - 2
09-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - No Mercy 5 - 5
09-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - DEMBA TEAM 6 - 8
10-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Смирненски 4 - 1
10-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 4 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - BTL UNITED 7 - 4
14-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 6 - 4
14-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4
15-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - BOHEMIANS 1 - 6
15-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Малкото Пони 2 - 2
17-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - FC Siza Sport 2 - 8
17-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Победа (Царацово) 8 - 1
24-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Смирненски - Бирен Спортист 3 - 9

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - Смирненски 3 - 10
21-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център No Mercy - БРЕСТНИК 8 - 3
21-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Малкото Пони - Десант-68 5 - 0
22-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Бактрейд 4 - 1
22-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Фаворит 6 - 2
22-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - TAURUS BULLS 5 - 3
23-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - DEMBA TEAM 4 - 3
23-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - BOHEMIANS 1 - 6

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Смирненски - Малкото Пони 2 - 2
28-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Бирен Спортист 0 - 3
29-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BTL UNITED 6 - 2
29-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Победа (Царацово) 11 - 3
29-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - FC Siza Sport 4 - 3
29-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център DEMBA TEAM - No Mercy 3 - 11
01-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 8 - 6
03-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - Фаворит 4 - 3
05-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - DEMBA TEAM 8 - 5
07-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 3 - 1
10-12-2017 17:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Бактрейд 6 - 2
10-12-2017 18:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - BOHEMIANS 1 - 10
10-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - TAURUS BULLS 5 - 0
17-12-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Смирненски 9 - 2
17-12-2017 16:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Бирен Спортист 1 - 14

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 0 - 5
12-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Малкото Пони 11 - 8
12-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 4 - 8
12-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - No Mercy 2 - 7
12-12-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Победа (Царацово) 5 - 0
13-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Смирненски - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 6
13-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 1 - 8
13-12-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - BTL UNITED 7 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Смирненски 5 - 0
05-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Фаворит 4 - 1
06-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Победа (Царацово) 4 - 3
06-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - TAURUS BULLS 9 - 6
07-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 9
07-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 3 - 7
09-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Бирен Спортист 0 - 11
11-03-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център No Mercy - Десант-68 10 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - Малкото Пони 1 - 6
13-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3
13-03-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - BTL UNITED 2 - 2
13-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 2 - 8
13-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - FC Siza Sport 5 - 4
13-03-2018 21:15 Терен 3 - Младежки център Смирненски - No Mercy 8 - 7
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 8 - 2
14-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - DEMBA TEAM 6 - 3

класиране

отборМГТ
1.BOHEMIANS1596:4239
2.No Mercy15106:6631
3.FC Siza Sport1591:5230
4.БРЕСТНИК1565:5528
5.ФК Бунарджика1580:6126
6.Бирен Спортист 769:5725
7.Десант-681560:6125
8.ЕЛМА ТАКСИ1559:6125
9.Бактрейд1565:5923
10.DEMBA TEAM1567:7222
11.Малкото Пони1553:6321
12.Фаворит1561:7015
13.TAURUS BULLS1557:7714
14.Смирненски1553:7414
15.BTL UNITED1533:818
16.Победа (Царацово)1536:1003
17.Сините Ангели818:48-1