ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА, ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-03-2018 00:00 не е избран Локомотив София - Витоша 2013 -
10-03-2018 00:00 не е избран Левски Раковски - ДИТ 2010 -
10-03-2018 00:00 не е избран Левски София А - Академик -
10-03-2018 00:00 не е избран Левски София Б - Национал А -
10-03-2018 00:00 не е избран Левски 2010 - Национал Б -
10-03-2018 00:00 не е избран Олимпия - Балкан Ботевград -
10-03-2018 00:00 не е избран Урвич - ДИТ 2009 -
10-03-2018 00:00 не е избран ФК Сердика - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ -
10-03-2018 00:00 не е избран Витоша Б - Бенковски -

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-03-2018 00:00 не е избран Витоша 2013 - Бенковски -
17-03-2018 00:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Витоша Б -
17-03-2018 00:00 не е избран ДИТ 2009 - ФК Сердика -
17-03-2018 00:00 не е избран Балкан Ботевград - Урвич -
17-03-2018 00:00 не е избран Национал Б - Олимпия -
17-03-2018 00:00 не е избран Национал А - Левски 2010 -
17-03-2018 00:00 не е избран Академик - Левски София Б -
17-03-2018 00:00 не е избран ДИТ 2010 - Левски София А -
17-03-2018 00:00 не е избран Локомотив София - Левски Раковски -

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-03-2018 00:00 не е избран Левски Раковски - Витоша 2013 -
24-03-2018 00:00 не е избран Левски София А - Локомотив София -
24-03-2018 00:00 не е избран Левски София Б - ДИТ 2010 -
24-03-2018 00:00 не е избран Левски 2010 - Академик -
24-03-2018 00:00 не е избран Олимпия - Национал А -
24-03-2018 00:00 не е избран Урвич - Национал Б -
24-03-2018 00:00 не е избран ФК Сердика - Балкан Ботевград -
24-03-2018 00:00 не е избран Витоша Б - ДИТ 2009 -
24-03-2018 00:00 не е избран Бенковски - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ -

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-03-2018 00:00 не е избран Витоша 2013 - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ -
31-03-2018 00:00 не е избран ДИТ 2009 - Бенковски -
31-03-2018 00:00 не е избран Балкан Ботевград - Витоша Б -
31-03-2018 00:00 не е избран Национал Б - ФК Сердика -
31-03-2018 00:00 не е избран Национал А - Урвич -
31-03-2018 00:00 не е избран Академик - Олимпия -
31-03-2018 00:00 не е избран ДИТ 2010 - Левски 2010 -
31-03-2018 00:00 не е избран Локомотив София - Левски София Б -
31-03-2018 00:00 не е избран Левски Раковски - Левски София А -

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2018 00:00 не е избран Левски София А - Витоша 2013 -
04-04-2018 00:00 не е избран Левски София Б - Левски Раковски -
04-04-2018 00:00 не е избран Левски 2010 - Локомотив София -
04-04-2018 00:00 не е избран Олимпия - ДИТ 2010 -
04-04-2018 00:00 не е избран Урвич - Академик -
04-04-2018 00:00 не е избран ФК Сердика - Национал А -
04-04-2018 00:00 не е избран Витоша Б - Национал Б -
04-04-2018 00:00 не е избран Бенковски - Балкан Ботевград -
04-04-2018 00:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - ДИТ 2009 -

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-04-2018 00:00 не е избран Витоша 2013 - ДИТ 2009 5 - 0
07-04-2018 00:00 не е избран Балкан Ботевград - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 2 - 1
07-04-2018 00:00 не е избран Национал Б - Бенковски 11 - 0
07-04-2018 00:00 не е избран Национал А - Витоша Б 2 - 0
07-04-2018 00:00 не е избран Академик - ФК Сердика 9 - 1
07-04-2018 00:00 не е избран ДИТ 2010 - Урвич 2 - 1
07-04-2018 00:00 не е избран Локомотив София - Олимпия 2 - 0
07-04-2018 00:00 не е избран Левски Раковски - Левски 2010 2 - 1
07-04-2018 00:00 не е избран Левски София А - Левски София Б -

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-04-2018 00:00 не е избран Левски София Б - Витоша 2013 -
14-04-2018 00:00 не е избран Левски 2010 - Левски София А -
14-04-2018 00:00 не е избран Олимпия - Левски Раковски -
14-04-2018 00:00 не е избран Урвич - Локомотив София -
14-04-2018 00:00 не е избран ФК Сердика - ДИТ 2010 -
14-04-2018 00:00 не е избран Витоша Б - Академик -
14-04-2018 00:00 не е избран Бенковски - Национал А -
14-04-2018 00:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Национал Б -
14-04-2018 00:00 не е избран ДИТ 2009 - Балкан Ботевград -

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-10-2017 09:00 не е избран Витоша 2013 - Балкан Ботевград 1 - 1
14-10-2017 10:00 не е избран Национал Б - ДИТ 2009 5 - 2
14-10-2017 11:00 не е избран Национал А - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 1 - 2
14-10-2017 12:00 не е избран Левски Раковски - Урвич -
14-10-2017 13:00 не е избран Левски София Б - Левски 2010 1 - 3
14-10-2017 14:00 не е избран Левски София А - Олимпия 12 - 0
14-10-2017 15:00 не е избран Локомотив София - ФК Сердика 4 - 0
14-10-2017 16:00 не е избран ДИТ 2010 - Витоша Б 0 - 8
14-10-2017 17:00 не е избран Академик - Бенковски 3 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2018 00:00 не е избран Левски 2010 - Витоша 2013 -
21-04-2018 00:00 не е избран Олимпия - Левски София Б -
21-04-2018 00:00 не е избран Урвич - Левски София А -
21-04-2018 00:00 не е избран ФК Сердика - Левски Раковски -
21-04-2018 00:00 не е избран Витоша Б - Локомотив София -
21-04-2018 00:00 не е избран Бенковски - ДИТ 2010 -
21-04-2018 00:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Академик -
21-04-2018 00:00 не е избран ДИТ 2009 - Национал А -
21-04-2018 00:00 не е избран Балкан Ботевград - Национал Б -

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-04-2018 00:00 не е избран Витоша 2013 - Национал Б -
28-04-2018 00:00 не е избран Национал А - Балкан Ботевград -
28-04-2018 00:00 не е избран Академик - ДИТ 2009 -
28-04-2018 00:00 не е избран ДИТ 2010 - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ -
28-04-2018 00:00 не е избран Локомотив София - Бенковски -
28-04-2018 00:00 не е избран Левски Раковски - Витоша Б -
28-04-2018 00:00 не е избран Левски София А - ФК Сердика -
28-04-2018 00:00 не е избран Левски София Б - Урвич -
28-04-2018 00:00 не е избран Левски 2010 - Олимпия -

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2018 00:00 не е избран Олимпия - Витоша 2013 -
05-05-2018 00:00 не е избран Урвич - Левски 2010 -
05-05-2018 00:00 не е избран ФК Сердика - Левски София Б -
05-05-2018 00:00 не е избран Витоша Б - Левски София А -
05-05-2018 00:00 не е избран Бенковски - Левски Раковски -
05-05-2018 00:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Локомотив София -
05-05-2018 00:00 не е избран ДИТ 2009 - ДИТ 2010 -
05-05-2018 00:00 не е избран Балкан Ботевград - Академик -
05-05-2018 00:00 не е избран Национал Б - Национал А -

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-05-2018 00:00 не е избран Витоша 2013 - Национал А -
12-05-2018 00:00 не е избран Академик - Национал Б -
12-05-2018 00:00 не е избран ДИТ 2010 - Балкан Ботевград -
12-05-2018 00:00 не е избран Локомотив София - ДИТ 2009 -
12-05-2018 00:00 не е избран Левски Раковски - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ -
12-05-2018 00:00 не е избран Левски София А - Бенковски -
12-05-2018 00:00 не е избран Левски София Б - Витоша Б -
12-05-2018 00:00 не е избран Левски 2010 - ФК Сердика -
12-05-2018 00:00 не е избран Олимпия - Урвич -

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-05-2018 00:00 не е избран Урвич - Витоша 2013 -
19-05-2018 00:00 не е избран ФК Сердика - Олимпия -
19-05-2018 00:00 не е избран Витоша Б - Левски 2010 -
19-05-2018 00:00 не е избран Бенковски - Левски София Б -
19-05-2018 00:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Левски София А -
19-05-2018 00:00 не е избран ДИТ 2009 - Левски Раковски -
19-05-2018 00:00 не е избран Балкан Ботевград - Локомотив София -
19-05-2018 00:00 не е избран Национал Б - ДИТ 2010 -
19-05-2018 00:00 не е избран Национал А - Академик -

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-05-2018 00:00 не е избран Витоша 2013 - Академик -
26-05-2018 00:00 не е избран ДИТ 2010 - Национал А -
26-05-2018 00:00 не е избран Локомотив София - Национал Б -
26-05-2018 00:00 не е избран Левски Раковски - Балкан Ботевград -
26-05-2018 00:00 не е избран Левски София А - ДИТ 2009 -
26-05-2018 00:00 не е избран Левски София Б - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ -
26-05-2018 00:00 не е избран Левски 2010 - Бенковски -
26-05-2018 00:00 не е избран Олимпия - Витоша Б -
26-05-2018 00:00 не е избран Урвич - ФК Сердика -

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-11-2017 00:00 не е избран Академик - ДИТ 2010 -
02-06-2018 00:00 не е избран ФК Сердика - Витоша 2013 -
02-06-2018 00:00 не е избран Витоша Б - Урвич -
02-06-2018 00:00 не е избран Бенковски - Олимпия -
02-06-2018 00:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Левски 2010 -
02-06-2018 00:00 не е избран ДИТ 2009 - Левски София Б -
02-06-2018 00:00 не е избран Балкан Ботевград - Левски София А -
02-06-2018 00:00 не е избран Национал Б - Левски Раковски -
02-06-2018 00:00 не е избран Национал А - Локомотив София -

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-06-2018 00:00 не е избран Витоша 2013 - ДИТ 2010 -
06-06-2018 00:00 не е избран Локомотив София - Академик -
06-06-2018 00:00 не е избран Левски Раковски - Национал А -
06-06-2018 00:00 не е избран Левски София А - Национал Б -
06-06-2018 00:00 не е избран Левски София Б - Балкан Ботевград -
06-06-2018 00:00 не е избран Левски 2010 - ДИТ 2009 -
06-06-2018 00:00 не е избран Олимпия - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ -
06-06-2018 00:00 не е избран Урвич - Бенковски -
06-06-2018 00:00 не е избран ФК Сердика - Витоша Б -

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-06-2018 00:00 не е избран Витоша Б - Витоша 2013 -
09-06-2018 00:00 не е избран Бенковски - ФК Сердика -
09-06-2018 00:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Урвич -
09-06-2018 00:00 не е избран ДИТ 2009 - Олимпия -
09-06-2018 00:00 не е избран Балкан Ботевград - Левски 2010 -
09-06-2018 00:00 не е избран Национал Б - Левски София Б -
09-06-2018 00:00 не е избран Национал А - Левски София А -
09-06-2018 00:00 не е избран Академик - Левски Раковски -
09-06-2018 00:00 не е избран ДИТ 2010 - Локомотив София -

класиране

не се изчислява класиране за тази група