Б група - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК Ботевъ Брусен 6 - 1
30-08-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 5
30-08-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Звезда 10 - 1
01-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - АФК Чех Пласт 12 - 4
01-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 4
01-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Kафето Тийм" 7 - 3
06-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - ФК"КРИСТА" ЛОМ 2 - 3
06-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - Фк ЧАМ КИД 1 - 3
08-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 7 - 3
08-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 3 - 2
08-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 10

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 6
13-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 2 - 8
13-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - АФК Звезда 4 - 2
15-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА - ФК Ботевъ Брусен 4 - 4
15-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 5 - 6
15-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 6 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 2
20-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 9
20-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 3 - 5
22-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3
22-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 2 - 6
22-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - Фк ЧАМ КИД 1 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4
29-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 3
29-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - АФК Звезда 6 - 4
05-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 5 - 1
05-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК Ботевъ Брусен 2 - 2
06-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 5 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - АФК Чех Пласт 2 - 7
04-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 1
04-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 1
06-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - Фк ЧАМ КИД 1 - 4
06-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 6 - 2
06-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 1
11-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - АФК Звезда 4 - 2
12-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 4
13-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "Kафето Тийм" 5 - 13
13-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 2 - 2
13-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - ФК Ботевъ Брусен 3 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - АФК Звезда 4 - 2
18-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 4
19-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 6
20-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 1 - 4
20-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 5 - 5
20-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА - ФК"КРИСТА" ЛОМ 2 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - ФК"ТИМАК АГРО" 5 - 11
25-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК "Kафето Тийм" 2 - 5
25-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 1 - 5
27-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 6
27-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - Фк ЧАМ КИД 4 - 4
27-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК Ботевъ Брусен 2 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА - АФК Чех Пласт 4 - 0
01-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - ФК"КРИСТА" ЛОМ 4 - 1
01-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 4
03-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Звезда 9 - 3
03-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 4
03-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 1 - 3

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 7 - 12
08-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 1 - 9
08-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4
10-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - Фк ЧАМ КИД 1 - 3
10-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК Ботевъ Брусен 3 - 2
10-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 2 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА - АФК Чех Пласт 6 - 3
05-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 6 - 0
05-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Звезда 6 - 3
05-06-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 3 - 5
12-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 7
12-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 0 - 4
12-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 2 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 3 - 5
19-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 8 - 3
19-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 3
19-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Звезда 6 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 5
26-06-2018 19:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 1
26-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА - ФК "Kафето Тийм" 7 - 3
26-06-2018 20:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 4

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 2 - 3
03-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 6
03-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 2 - 13
03-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 2 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 4
05-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 3
05-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 3
05-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - АФК Звезда 11 - 3

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 4 - 6
10-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 9
10-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "Kафето Тийм" 4 - 8
10-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 3 - 1

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 1 - 1
12-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА - АФК Звезда 7 - 3
12-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 7 - 3
12-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 9 - 8

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 4
17-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК"ТИМАК АГРО" 10 - 9
17-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК "Kафето Тийм" 6 - 5
17-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 0 - 4