БИЗНЕС ЛИГА, PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Столичен Авто Транспорт 11 - 5
29-08-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Rehau - КОМЕРЦ СОФИЯ *5 - 5
29-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - MAHARANI 3 - 3
29-08-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Milky Group Bio - ВЕТ Юнайтед 6 - 1
30-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GO PETROLEUM 10 - 1
30-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Вършец 4 - 6
07-09-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0
07-12-2017 18:45 не е избран FC ALA GROUP - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
06-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Петролтех Трейдинг 3 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GO PETROLEUM - MAHARANI 3 - 10
05-09-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Столичен Авто Транспорт - Ilinden United 3 - 8
05-09-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Вършец - Бат' Динко и Приятели 4 - 5
05-09-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ескус Милк - Milky Group Bio 2 - 5
06-09-2017 17:30 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Easy TV Net 4 - 1
21-09-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
21-09-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Петролтех Трейдинг - Rehau 4 - 2
06-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - FC ALA GROUP 10 - 0
06-02-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ВЕТ Юнайтед - Fibank 2 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Ескус Милк 7 - 3
12-09-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Easy TV Net - Петролтех Трейдинг 2 - 8
12-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - GO PETROLEUM 2 - 6
12-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Вършец 2 - 4
13-09-2017 00:00 не е избран MAHARANI - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
13-09-2017 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
13-09-2017 21:00 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 7 - 2
15-11-2017 00:00 не е избран Rehau - Столичен Авто Транспорт 5 - 0
09-03-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Столичен Авто Транспорт - Easy TV Net *5 - 5
26-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC BAUHAUS ARENA - Milky Group Bio 1 - 9
26-09-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Петролтех Трейдинг - MAHARANI 13 - 4
26-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Rehau 9 - 9*
26-09-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ескус Милк - Ilinden United 4 - 8
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3
27-09-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GO PETROLEUM - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
27-09-2017 18:30 Bauhaus Арена - терен 2 FC ALA GROUP - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 5
27-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Fibank 1 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GO PETROLEUM 5 - 3
04-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 7 - 4
06-10-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Петролтех Трейдинг 0 - 5
06-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 9
06-10-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 MAHARANI - Столичен Авто Транспорт 4 - 1
06-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - Ескус Милк 5 - 4
20-11-2017 00:00 не е избран Fibank - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
08-12-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - ВЕТ Юнайтед 0 - 5
08-02-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Вършец 0 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GO PETROLEUM - Петролтех Трейдинг 2 - 9
10-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Столичен Авто Транспорт - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 5
10-10-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Лев Инс - Fibank 1 - 3
10-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - MAHARANI 6 - 2
11-10-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5
11-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 1
11-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Easy TV Net 18 - 4
11-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - Rehau 7 - 4
11-10-2017 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 FC ALA GROUP - Milky Group Bio 1 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - GO PETROLEUM 5 - 0
17-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Вършец 0 - 5
18-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Столичен Авто Транспорт 13 - 2
18-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - FC ALA GROUP 4 - 4
18-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - FC BAUHAUS ARENA 3 - 10
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10
18-10-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 КОМЕРЦ СОФИЯ - ВЕТ Юнайтед 7 - 6
18-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM MAHARANI - Ескус Милк 7 - 1
15-02-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2017 00:00 не е избран Ескус Милк - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
24-10-2017 19:45 не е избран GO PETROLEUM - Столичен Авто Транспорт 12 - 1
24-10-2017 20:45 не е избран Вършец - MAHARANI 2 - 0
24-10-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 3
25-10-2017 18:45 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Easy TV Net 3 - 1
25-10-2017 19:45 не е избран Лев Инс - Rehau 18 - 3
25-10-2017 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Ilinden United 1 - 4
25-10-2017 21:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - Петролтех Трейдинг 2 - 4
14-03-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fibank 2 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 0 - 5
31-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - GO PETROLEUM 9 - 2
31-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 0 - 0
31-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - Ескус Милк 5 - 3
01-11-2017 00:00 не е избран MAHARANI - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
01-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Вършец 0 - 5
01-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - FC ALA GROUP 6 - 4
01-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Столичен Авто Транспорт - ВЕТ Юнайтед 2 - 8
01-11-2017 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2017 00:00 не е избран GO PETROLEUM - ВЕТ Юнайтед 0 - 5
07-11-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5
07-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Столичен Авто Транспорт 10 - 1
07-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 8 - 0
07-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - MAHARANI 10 - 4
08-11-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Rehau 5 - 0
08-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Easy TV Net 8 - 5
08-11-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Milky Group Bio - Fibank 6 - 2
08-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Петролтех Трейдинг 4 - 7

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - FC ALA GROUP 4 - 4*
17-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5
17-11-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
17-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5
17-11-2017 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Вършец 0 - 5
17-11-2017 00:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - Ескус Милк 5 - 0
17-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - FC BAUHAUS ARENA 10 - 2
17-11-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Rehau - Бат' Динко и Приятели 6 - 14
08-12-2017 19:45 не е избран Fibank - GO PETROLEUM 5 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2017 00:00 не е избран GO PETROLEUM - Ескус Милк 0 - 5
21-11-2017 00:00 не е избран FC ALA GROUP - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
21-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - ВЕТ Юнайтед 3 - 6
22-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC BAUHAUS ARENA - Столичен Авто Транспорт 6 - 2
22-11-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - MAHARANI 11 - 2
22-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - Rehau 7 - 2
22-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Ilinden United 9 - 2
22-11-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 4 - 2
22-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Лев Инс - Петролтех Трейдинг 13 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - FC ALA GROUP 3 - 2
28-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - GO PETROLEUM 5 - 0
29-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
29-11-2017 00:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
29-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - Fibank 1 - 11
29-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Вършец 0 - 7
29-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 10
07-12-2017 18:45 не е избран Столичен Авто Транспорт - Лев Инс 0 - 5
13-02-2018 20:45 не е избран MAHARANI - Бат' Динко и Приятели 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
05-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - MAHARANI 1 - 1
05-12-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Rehau 7 - 3
06-12-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ескус Милк 0 - 5
06-12-2017 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Столичен Авто Транспорт 5 - 0
07-12-2017 19:45 не е избран GO PETROLEUM - Вършец 0 - 5
13-02-2018 18:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 5 - 0
22-02-2018 21:45 не е избран Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 11 - 2
22-02-2018 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Петролтех Трейдинг 3 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-12-2017 00:00 не е избран Rehau - GO PETROLEUM 5 - 0
12-12-2017 00:00 не е избран MAHARANI - Fibank 0 - 5
12-12-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Milky Group Bio 0 - 5
12-12-2017 00:00 не е избран Вършец - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
13-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Бат' Динко и Приятели 1 - 6
13-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Ilinden United 4 - 10
13-12-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ВЕТ Юнайтед - FC ALA GROUP 3 - 3
14-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Столичен Авто Транспорт - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 18
15-03-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - Лев Инс 4 - 9

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-12-2017 00:00 не е избран GO PETROLEUM - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
12-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Столичен Авто Транспорт 5 - 0
12-12-2017 00:00 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
06-02-2018 19:45 не е избран Rehau - Easy TV Net 5 - 0
07-02-2018 19:30 не е избран Лев Инс - Вършец 5 - 3
06-03-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - Петролтех Трейдинг 6 - 1
06-03-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Ескус Милк 5 - 0
06-03-2018 20:45 не е избран Ilinden United - MAHARANI 16 - 1
08-03-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ВЕТ Юнайтед 7 - 1

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-02-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - GO PETROLEUM 5 - 0
01-02-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Milky Group Bio 0 - 5
01-02-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Лев Инс 0 - 5
13-03-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 0 - 5
13-03-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ескус Милк - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 7
13-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - Rehau 4 - 1
13-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 5 - 9
13-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Fibank 1 - 4
14-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - FC ALA GROUP 5 - 3

класиране

отборМГТ
1.Лев Инс17134:2846
2.АТИ КОНСУЛТ ORBIT17101:4143
3.Бат' Динко и Приятели1790:3342
4.Fibank1785:2841
5.Milky Group Bio1786:3538
6.Вършец1775:4136
7.Петролтех Трейдинг1789:6034
8.Ilinden United1786:6531
9.ВЕТ Юнайтед1773:7323
10.MAHARANI1756:8221
11.FC ALA GROUP1761:6619
12.Rehau1765:10917
13.Ескус Милк1769:8015
14.GO PETROLEUM1739:8612
15.КОМЕРЦ СОФИЯ1726:7711
16.FC BAUHAUS ARENA1722:859
17.Easy TV Net1734:1035
18.Столичен Авто Транспорт1731:1302