СТОЛИЧНА ЛИГА ПО МИНИ ФУТБОЛ, LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-08-2017 00:00 не е избран McDonald's - FC BAUHAUS ARENA -
26-08-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Бандата 0 - 5
26-08-2017 18:00 не е избран Джиа Мото - Ант студио 2 - 3
26-08-2017 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Мойто слабо място *4 - 4
06-09-2017 00:00 не е избран Ultras Team - NEXT GEN 0 - 0
06-09-2017 19:45 не е избран Santos - JAGUARES 4 - 3
27-09-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - ФК Отборчето 5 - 0
28-09-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Африка Юнайтед - Белите София 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2017 21:45 не е избран Мойто слабо място - Ант студио 6 - 1
01-09-2017 21:45 не е избран ФК Отборчето - McDonald's 4 - 5
01-09-2017 21:45 не е избран ФК Западно Ехо - Ultras Team 3 - 2
02-09-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - Африка Юнайтед 0 - 5
02-09-2017 18:00 не е избран JAGUARES - Джиа Мото 7 - 4
02-09-2017 20:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 6 - 4
03-09-2017 21:00 не е избран Бандата - Santos 3 - 6
14-10-2017 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Bianchi Coffee 6 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-09-2017 00:00 Bauhaus Арена - терен 2 Ultras Team - Мойто слабо място 0 - 5
08-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM McDonald's - Белите София 1 - 3
08-09-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ант студио - JAGUARES 4 - 1
09-09-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - NEXT GEN 5 - 0
09-09-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - ФК Отборчето 0 - 5
09-09-2017 18:00 не е избран Джиа Мото - Бандата 0 - 12
09-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК Западно Ехо 7 - 1
28-10-2017 00:00 не е избран Santos - FC BAUHAUS ARENA 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-09-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - McDonald's 0 - 5
15-09-2017 19:45 не е избран Бандата - Ант студио 2 - 3
15-09-2017 21:45 не е избран Ultras Team - Африка Юнайтед 2 - 10
16-09-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Santos 0 - 5
16-09-2017 18:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Джиа Мото 8 - 3
16-09-2017 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Торпедо-София 4 - 6
16-09-2017 20:00 не е избран Белите София - Bianchi Coffee 11 - 4
16-09-2017 21:00 не е избран Мойто слабо място - JAGUARES 3 - 6

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-09-2017 00:00 не е избран Ант студио - FC BAUHAUS ARENA 0 - 5
29-09-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 McDonald's - ФК Западно Ехо 4 - 5
29-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM JAGUARES - Бандата 5 - 5
29-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Торпедо-София - Ultras Team 5 - 0
30-09-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - NEXT GEN 5 - 0
30-09-2017 00:00 не е избран Джиа Мото - ФК Отборчето 5 - 0
30-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Мойто слабо място 7 - 3
30-09-2017 21:00 не е избран Santos - Белите София 3 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Ант студио 0 - 5
06-10-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - Santos 0 - 5
06-10-2017 00:00 не е избран Ultras Team - McDonald's 0 - 5
08-10-2017 20:00 не е избран Мойто слабо място - Бандата 10 - 4
12-10-2017 17:45 ACCEDIA STADIUM FC BAUHAUS ARENA - JAGUARES 3 - 4
25-11-2017 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Bianchi Coffee 5 - 1
03-12-2017 00:00 не е избран Белите София - Джиа Мото 5 - 0
09-12-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Торпедо-София 5 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM McDonald's - Африка Юнайтед 2 - 10
13-10-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ант студио - Белите София 2 - 6
14-10-2017 00:00 не е избран Santos - ФК Западно Ехо 0 - 5
14-10-2017 00:00 не е избран Джиа Мото - NEXT GEN 5 - 0
14-10-2017 00:00 не е избран JAGUARES - ФК Отборчето 5 - 0
14-10-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Мойто слабо място 1 - 8
15-10-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Ultras Team 5 - 0
15-12-2017 18:45 не е избран Бандата - FC BAUHAUS ARENA -

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - Ант студио 0 - 5
20-10-2017 00:00 не е избран Ultras Team - Santos 0 - 5
20-10-2017 20:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 5 - 0
21-10-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Бандата 0 - 5
21-10-2017 18:00 не е избран ФК Западно Ехо - Джиа Мото 5 - 0
21-10-2017 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Bianchi Coffee 17 - 1
25-11-2017 00:00 не е избран Белите София - JAGUARES 5 - 0
25-11-2017 18:00 не е избран Мойто слабо място - FC BAUHAUS ARENA 8 - 7

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-10-2017 00:00 не е избран McDonald's - Мойто слабо място 5 - 0
27-10-2017 00:00 не е избран Джиа Мото - Ultras Team 5 - 0
27-10-2017 21:45 не е избран Ант студио - ФК Западно Ехо 2 - 8
28-10-2017 00:00 не е избран JAGUARES - NEXT GEN 5 - 0
28-10-2017 20:00 не е избран Santos - Африка Юнайтед 0 - 5
28-10-2017 20:00 не е избран Бандата - Белите София 0 - 5
28-10-2017 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ФК Отборчето 5 - 0
18-11-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Торпедо-София 0 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2017 19:45 не е избран Ultras Team - Ант студио 0 - 0
14-10-2017 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - JAGUARES 8 - 3
21-10-2017 21:00 не е избран Белите София - FC BAUHAUS ARENA 4 - 6
03-11-2017 00:00 не е избран McDonald's - Bianchi Coffee 0 - 5
04-11-2017 00:00 не е избран Мойто слабо място - ФК Отборчето 5 - 0
04-11-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - Бандата 0 - 5
04-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Santos 5 - 0
04-11-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Джиа Мото 8 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - Африка Юнайтед 0 - 5
10-11-2017 00:00 не е избран JAGUARES - Ultras Team 5 - 0
10-11-2017 00:00 не е избран Santos - McDonald's 0 - 5
11-11-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - NEXT GEN 5 - 0
11-11-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Белите София 0 - 5
11-11-2017 18:00 не е избран Джиа Мото - Торпедо-София 0 - 11
11-11-2017 19:00 не е избран Бандата - ФК Западно Ехо 4 - 4
11-11-2017 20:00 не е избран Bianchi Coffee - Мойто слабо място 3 - 10

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - JAGUARES 5 - 0
17-11-2017 00:00 не е избран Ultras Team - Бандата 0 - 5
17-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Ант студио 5 - 0
17-11-2017 00:00 не е избран McDonald's - Джиа Мото 0 - 5
18-11-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - ФК Отборчето 0 - 0
18-11-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Santos 5 - 0
18-11-2017 18:00 не е избран ФК Западно Ехо - FC BAUHAUS ARENA 4 - 4
18-11-2017 20:00 не е избран Мойто слабо място - Белите София 3 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-09-2017 19:00 не е избран Джиа Мото - Bianchi Coffee 2 - 9
28-10-2017 21:00 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 4 - 5
24-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - McDonald's 0 - 5
24-11-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ultras Team 5 - 0
25-11-2017 00:00 не е избран Santos - Мойто слабо място 0 - 5
25-11-2017 00:00 не е избран Бандата - Африка Юнайтед 0 - 5
25-11-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - ФК Западно Ехо 0 - 5
25-11-2017 00:00 не е избран Белите София - NEXT GEN 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-09-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 16 - 1
01-12-2017 00:00 не е избран Ultras Team - ФК Отборчето 0 - 0
01-12-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Ант студио 5 - 0
02-12-2017 00:00 не е избран Мойто слабо място - NEXT GEN 5 - 0
02-12-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 5 - 0
02-12-2017 00:00 не е избран Santos - Джиа Мото 0 - 5
02-12-2017 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - Белите София 11 - 3
07-12-2017 20:45 не е избран McDonald's - JAGUARES 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-09-2017 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Торпедо-София 3 - 6
08-12-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Бандата - McDonald's отложен
09-12-2017 00:00 не е избран Ант студио - Santos 0 - 0
09-12-2017 00:00 не е избран JAGUARES - Bianchi Coffee 0 - 5
09-12-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5
09-12-2017 00:00 не е избран Белите София - Ultras Team 5 - 0
09-12-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - ФК Западно Ехо 0 - 5
09-12-2017 18:00 не е избран Джиа Мото - Мойто слабо място 1 - 11

класиране

отборМГТ
1.Африка Юнайтед15110:1942
2.Торпедо-София1575:3036
3.Белите София1575:3436
4.Мойто слабо място1586:4134
5.ФК Западно Ехо1577:4033
6.FC BAUHAUS ARENA1363:4625
7.McDonald's1342:3721
8.Bianchi Coffee1549:6621
9.JAGUARES1548:5619
10.Бандата1350:4317
11.Ант студио1525:5017
12.Santos1528:5116
13.Джиа Мото1539:7915
14.ФК Отборчето159:605
15.Ultras Team154:633
16.NEXT GEN150:652