SUPER BUSINESS PREMIERSHIP, PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-08-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0
29-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Тренто - Тяло пречиш ми 1 - 4
06-09-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 0 - 5
06-09-2017 15:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 4 - 5
25-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - Витоша Бистрица 4 - 7
26-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Serdika-Sofia 4 - 2
28-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Северозапад 3 - 1
06-02-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Mat Star - Без напрежение 13 - 8

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2017 20:45 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 3 - 2
02-09-2017 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 3
02-09-2017 20:00 не е избран Тренто - Валяците 3 - 5
02-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Mat Star 5 - 3
21-09-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Serdika-Sofia - PMP Build Invest 2 - 2
09-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 2 - 8
26-10-2017 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Carpe Diem FC 0 - 5
08-12-2017 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - Без напрежение 5 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-09-2017 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 2 - 3
13-09-2017 19:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 2 - 5
17-10-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Mat Star - Serdika-Sofia 2 - 4
23-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 2 - 3
23-10-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Без напрежение - Северозапад 1 - 4
28-10-2017 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Тренто 2 - 10
08-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 7 - 8
13-02-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-08-2017 20:00 не е избран Serdika-Sofia - Без напрежение 2 - 3
15-09-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 0 - 0
15-09-2017 21:45 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 2 - 6
15-09-2017 21:45 не е избран Тренто - Цар Иван Асен II 5 - 7
16-09-2017 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Сантяго Бернабеу 5 - 3
16-09-2017 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Mat Star 2 - 2*
21-11-2017 00:00 не е избран Валяците - Carpe Diem FC 5 - 0
12-07-2018 20:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 4 - 6
29-09-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 PMP Build Invest - МАРАДОНА 5 - 2
30-09-2017 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Тренто 2 - 4
30-09-2017 20:00 не е избран Без напрежение - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 5
30-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Serdika-Sofia 6 - 3
04-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1
06-12-2017 19:45 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 0 - 5
15-02-2018 20:45 не е избран Mat Star - МФК "Булгари" 5 - 10

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2017 00:00 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 5 - 0
06-10-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 МАРАДОНА - Mat Star 7 - 13
06-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Витоша Бистрица - PMP Build Invest 5 - 8
06-12-2017 20:45 не е избран Тренто - Актив комерс 0 - 5
08-12-2017 21:45 не е избран Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 0 - 5
15-12-2017 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Северозапад 0 - 5
14-03-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 МФК "Булгари" - Без напрежение 5 - 0
14-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Serdika-Sofia 3 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-10-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Mat Star - Витоша Бистрица 4 - 4
13-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Валяците 5 - 0
14-10-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Carpe Diem FC 5 - 0
14-10-2017 00:00 не е избран Serdika-Sofia - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0
14-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - МФК "Булгари" 5 - 2
14-10-2017 20:00 не е избран PMP Build Invest - Тренто 2 - 1
11-11-2017 19:15 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 3
24-02-2018 17:00 не е избран Без напрежение - МАРАДОНА 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2017 21:30 не е избран Тренто - Mat Star 5 - 12
20-10-2017 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 3 - 2
20-10-2017 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 2 - 6
21-10-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0
21-10-2017 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Без напрежение отложен
21-10-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5
06-02-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Северозапад 4 - 9
06-02-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Serdika-Sofia 2 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-10-2017 20:45 не е избран Mat Star - Валяците 1 - 3
27-10-2017 21:45 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 6 - 3
28-10-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 5 - 0
28-10-2017 00:00 не е избран Без напрежение - Тренто 5 - 0
28-10-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 3 - 9
28-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - Витоша Бистрица 9 - 2
28-10-2017 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 5 - 2
28-10-2017 20:00 не е избран Serdika-Sofia - МАРАДОНА 5 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Mat Star 5 - 0
03-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Без напрежение 4 - 2
03-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 1 - 6
04-11-2017 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Serdika-Sofia 0 - 5
04-11-2017 00:00 не е избран Тренто - Северозапад 0 - 5
04-11-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5
04-11-2017 19:00 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 2
04-11-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Валяците 3 - 1
10-11-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Serdika-Sofia - Тренто 3 - 1
10-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Без напрежение - Carpe Diem FC 7 - 5
11-11-2017 18:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 6 - 1
11-11-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 9 - 3
18-11-2017 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Витоша Бистрица 6 - 7
10-03-2018 20:45 не е избран Mat Star - Цар Иван Асен II -
12-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 1 - 3

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - Mat Star 2 - 2
17-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Цар Иван Асен II - Без напрежение 4 - 4
18-11-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 0
18-11-2017 00:00 не е избран Тренто - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5
18-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5
18-11-2017 19:00 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 0
18-11-2017 20:00 не е избран Валяците - Serdika-Sofia 4 - 2
24-02-2018 18:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 2
24-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Актив комерс 2 - 6
25-11-2017 00:00 не е избран Без напрежение - Сантяго Бернабеу 5 - 0
25-11-2017 00:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0
25-11-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тренто 5 - 0
25-11-2017 19:00 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 6 - 4
25-11-2017 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 4 - 3
25-11-2017 21:00 не е избран Serdika-Sofia - Carpe Diem FC 13 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-12-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5
02-12-2017 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 3
02-12-2017 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Северозапад 1 - 5
02-12-2017 20:00 не е избран Актив комерс - Без напрежение 4 - 2
07-02-2018 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Serdika-Sofia 0 - 5
17-02-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - Mat Star 5 - 0
11-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" отложен
07-12-2018 18:45 не е избран Тренто - МАРАДОНА 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-12-2017 00:00 не е избран Без напрежение - PMP Build Invest 0 - 5
08-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Тяло пречиш ми 2 - 7
09-12-2017 00:00 не е избран Serdika-Sofia - Сантяго Бернабеу 5 - 0
09-12-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0
09-12-2017 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Тренто 5 - 0
09-12-2017 18:00 не е избран МАРАДОНА - Валяците 1 - 5
05-02-2018 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Цар Иван Асен II 0 - 5
19-03-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Северозапад - Актив комерс 1 - 4

класиране

отборМГТ
1.Тяло пречиш ми1567:2040
2.Северозапад1570:2539
3.Актив комерс1564:2137
4.PMP Build Invest1555:2034
5.МФК "Булгари"1457:2831
6.Валяците1450:3927
7.Serdika-Sofia1558:3025
8.МАРАДОНА1550:7121
9.ПЪЛНА СКРЪБ1538:5516
10.Витоша Бистрица1451:7016
11.Без напрежение1438:6113
12.Mat Star1461:7312
13.Цар Иван Асен II1442:6210
14.Сантяго Бернабеу1533:6010
15.Тренто1530:726
16.Carpe Diem FC1523:806