IT CHAMPIONSHIP, ACCEDIA LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - Visteon 0 - 3
23-08-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Bright marketing research - Persy 2 - 1
24-08-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM EPAM Systems - THT 5 - 0
24-08-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT-II - Polycomp 1 - 3
24-08-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 TEK EXPERTS - eCommera 4 - 10
24-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala-Soft - Minerva 7 - 0
24-08-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Adastra - ФокусВижън 2 - 4
24-08-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 AXPO - Sirma *2 - 2
24-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - E&G Finances 9 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - TEK EXPERTS 5 - 7
28-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Visteon - ФокусВижън 7 - 1
28-08-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Paysafe - AXPO 2 - 1
30-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM THT - EGT-II 5 - 4
31-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Polycomp - Adastra 4 - 2
31-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM E&G Finances - Bright marketing research 7 - 1
31-08-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Minerva - BHTC 1 - 6
31-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Musala-Soft 0 - 1
11-09-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Persy - EPAM Systems *0 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-09-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Musala-Soft - Sirma 3 - 0
04-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - eCommera 1 - 8
04-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT-II - Persy 1 - 3
06-09-2017 19:45 не е избран Adastra - THT 2 - 6
07-09-2017 20:15 ACCEDIA STADIUM ФокусВижън - Polycomp 2 - 3
07-09-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Bright marketing research - Minerva 3 - 4
07-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - E&G Finances 4 - 7
11-09-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM AXPO - Visteon 0 - 5
05-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM TEK EXPERTS - Paysafe 1 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2017 21:45 не е избран AXPO - TEK EXPERTS 1 - 4
15-09-2017 18:45 не е избран Visteon - Polycomp 3 - 2
15-09-2017 19:45 не е избран E&G Finances - EGT-II 3 - 2
15-09-2017 19:45 не е избран Paysafe - Musala-Soft 3 - 2
15-09-2017 20:45 не е избран Minerva - EPAM Systems *3 - 3
19-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Persy - Adastra 2 - 3
28-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM THT - ФокусВижън 2 - 9
12-10-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Sirma - BHTC 4 - 5
26-10-2017 00:00 не е избран eCommera - Bright marketing research 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-09-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Adastra - E&G Finances 1 - 5
19-09-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 TEK EXPERTS - Visteon 1 - 2
19-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - Paysafe 6 - 2
19-09-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT-II - Minerva 7 - 9
19-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala-Soft - AXPO 4 - 3
20-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Bright marketing research - Sirma 3 - 3
20-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФокусВижън - Persy 1 - 3
30-10-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Polycomp - THT 8 - 6
01-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - eCommera 2 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM E&G Finances - ФокусВижън 5 - 0
25-09-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Minerva - Adastra 3 - 3
25-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - EPAM Systems 0 - 1
26-09-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - Bright marketing research 5 - 0
26-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Visteon - THT 13 - 0
28-09-2017 00:00 не е избран TEK EXPERTS - Musala-Soft 0 - 5
28-09-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 AXPO - BHTC 3 - 5
17-10-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 eCommera - EGT-II 7 - 3
20-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Persy - Polycomp 0 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 EPAM Systems - Paysafe 1 - 2
02-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Bright marketing research - AXPO 6 - 1
03-10-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 THT - Persy 3 - 1
03-10-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 BHTC - TEK EXPERTS 5 - 7
04-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Musala-Soft - Visteon 1 - 2
05-10-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT-II - Sirma 4 - 8
05-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adastra - eCommera 1 - 8
05-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ФокусВижън - Minerva 1 - 7
16-11-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Polycomp - E&G Finances 3 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Musala-Soft - BHTC 3 - 2
09-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Visteon - Persy 4 - 1
09-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Paysafe - EGT-II 5 - 3
09-10-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 eCommera - ФокусВижън 7 - 2
09-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - Adastra *3 - 3
11-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Minerva - Polycomp 1 - 5
11-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TEK EXPERTS - Bright marketing research 7 - 5
12-10-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 E&G Finances - THT 5 - 3
12-10-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 AXPO - EPAM Systems 5 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ФокусВижън - Sirma 0 - 3
16-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Bright marketing research - Musala-Soft 3 - 4
16-10-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 EPAM Systems - TEK EXPERTS 1 - 7
17-10-2017 00:00 не е избран THT - Minerva 0 - 5
19-10-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Polycomp - eCommera 4 - 4
19-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adastra - Paysafe 1 - 2
19-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT-II - AXPO 0 - 2
19-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Persy - E&G Finances 2 - 1
07-12-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 BHTC - Visteon 3 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Musala-Soft - EPAM Systems 2 - 1
23-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM eCommera - THT 5 - 4
23-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - E&G Finances 4 - 2
23-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Minerva - Persy 3 - 2
23-10-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 BHTC - Bright marketing research 3 - 5
26-10-2017 18:45 не е избран Sirma - Polycomp 3 - 7
26-10-2017 20:45 не е избран AXPO - Adastra 4 - 2
26-10-2017 20:45 не е избран TEK EXPERTS - EGT-II 13 - 4
26-10-2017 21:45 не е избран Paysafe - ФокусВижън 4 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-11-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 THT - Sirma 6 - 6*
03-11-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 EPAM Systems - BHTC 1 - 7
03-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adastra - TEK EXPERTS 4 - 4
03-11-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Bright marketing research - Visteon 1 - 2
03-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM E&G Finances - Minerva 3 - 1
03-11-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ФокусВижън - AXPO 1 - 0
30-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM EGT-II - Musala-Soft 1 - 9
04-12-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Polycomp - Paysafe -
05-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Persy - eCommera 1 - 3

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 BHTC - EGT-II 7 - 1
06-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala-Soft - Adastra 6 - 0
06-11-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Paysafe - THT 4 - 4
06-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - Persy 2 - 3
07-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - Minerva 4 - 0
09-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - E&G Finances 5 - 0
09-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Bright marketing research - EPAM Systems 5 - 4
09-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM TEK EXPERTS - ФокусВижън 7 - 0
12-12-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 AXPO - Polycomp 4 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Persy - Paysafe 0 - 2
13-11-2017 00:00 не е избран ФокусВижън - Musala-Soft 0 - 5
13-11-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Polycomp - TEK EXPERTS 0 - 3
13-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 E&G Finances - Sirma 3 - 0
14-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Minerva - eCommera 1 - 4
15-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM THT - AXPO 4 - 2
16-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM EPAM Systems - Visteon 2 - 9
16-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adastra - BHTC 2 - 5
16-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT-II - Bright marketing research 2 - 11

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - EGT-II 5 - 2
20-11-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Paysafe - E&G Finances 3 - 0
20-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - ФокусВижън 10 - 2
21-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TEK EXPERTS - THT 4 - 2
22-11-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Visteon - eCommera 0 - 2
22-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM AXPO - Persy 3 - 2
23-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala-Soft - Polycomp 9 - 2
23-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Bright marketing research - Adastra 5 - 4
23-11-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Sirma - Minerva 3 - 7

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2017 00:00 не е избран THT - Musala-Soft 0 - 5
29-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Polycomp - BHTC 1 - 3
30-11-2017 00:00 не е избран Adastra - EPAM Systems 5 - 0
30-11-2017 00:00 не е избран E&G Finances - AXPO 0 - 5
30-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Sirma 11 - 1
30-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФокусВижън - Bright marketing research 1 - 8
30-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Persy - TEK EXPERTS 0 - 5
18-12-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT-II - Visteon 2 - 7
18-12-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Minerva - Paysafe 5 - 0

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2017 00:00 не е избран TEK EXPERTS - E&G Finances 5 - 0
04-12-2017 00:00 не е избран EGT-II - Adastra 5 - 0
04-12-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Visteon - Sirma 9 - 0
04-12-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 AXPO - Minerva 3 - 1
04-12-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala-Soft - Persy 6 - 0
04-12-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - ФокусВижън 8 - 1
05-12-2017 00:00 не е избран BHTC - THT 5 - 0
05-12-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Bright marketing research - Polycomp 7 - 1
07-12-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Paysafe - eCommera 0 - 10

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM E&G Finances - Musala-Soft 1 - 2
15-12-2017 00:00 не е избран Minerva - TEK EXPERTS 0 - 5
15-12-2017 18:45 не е избран Adastra - Visteon 0 - 5
15-12-2017 18:45 не е избран Polycomp - EPAM Systems -
15-12-2017 19:45 не е избран THT - Bright marketing research 0 - 5
15-12-2017 19:45 не е избран Sirma - Paysafe 6 - 2
15-12-2017 20:45 не е избран ФокусВижън - EGT-II 5 - 6
15-12-2017 20:45 не е избран Persy - BHTC 0 - 5
18-12-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - AXPO 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.eCommera1798:2546
2.Visteon1782:1846
3.Musala-Soft1774:1845
4.BHTC1787:4637
5.TEK EXPERTS1784:4737
6.Paysafe1639:4729
7.Bright marketing research1770:5428
8.Polycomp1548:5025
9.E&G Finances1747:5024
10.Minerva1751:5923
11.AXPO 1739:4822
12.EPAM Systems1642:5914
13.THT1745:8814
14.Sirma1749:7613
15.Persy1721:4813
16.ФокусВижън1734:8710
17.Adastra 1735:719
18.EGT-II1748:1026