IT CHAMPIONSHIP, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-08-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 DANTEK DEVS - VIVACOM 4PLAY 0 - 2
22-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 9 - 2
22-08-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - OPENCODE 2 - 6
22-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM EGT - IPSOS 6 - 1
22-08-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ДАНТЕК - Strypes 1 - 0
23-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Experian 5 - 2
20-09-2017 00:00 не е избран Enetpulse - Stemo 5 - 0
20-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 6 - 1
12-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SAP Labs Bulgaria 5 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 10
28-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - DANTEK DEVS 1 - 2
28-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Progress 3 - 3*
29-08-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - A1 3 - 3*
29-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - EGT 3 - 7
31-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - Enetpulse 4 - 8
31-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SAP Labs Bulgaria 3 - 0
31-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - SUTHERLAND 3 - 12
29-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 2
07-09-2017 00:00 не е избран DANTEK DEVS - Stemo 5 - 0
07-09-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Experian 9 - 3
08-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - IPSOS 6 - 0
08-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1
19-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - OPENCODE 0 - 2
02-10-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 SUTHERLAND - Strypes 4 - 2
09-10-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - SBTECH 0 - 3
16-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM EGT - DXC.technology 1 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SAP Labs Bulgaria 1 - 4
11-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 12
11-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - A1 6 - 4
12-09-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Strypes - Enetpulse 0 - 5
14-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - Progress 3 - 2
14-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - DANTEK DEVS 1 - 0
14-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - EGT 4 - 2
14-09-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 4 - 1
24-10-2017 20:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 2 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-09-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - Stemo 6 - 2
18-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Progress - Experian 1 - 0
18-09-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - VIVACOM 4PLAY 5 - 1
19-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 1 - 3
19-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 3
20-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Strypes 7 - 5
20-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - IPSOS 2 - 2*
20-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - SBTECH 3 - 5
23-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - DXC.technology 2 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - OPENCODE 1 - 4
25-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 1
25-09-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 1 - 3
28-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - SAP Labs Bulgaria 4 - 4
28-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - Progress 1 - 8
28-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - A1 2 - 0
28-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - DANTEK DEVS 5 - 1
09-11-2017 00:00 не е избран EGT - SUTHERLAND 0 - 5
16-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Enetpulse 2 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SBTECH 3 - 1
02-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - IPSOS 4 - 1
03-10-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - Stemo 3 - 3*
03-10-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 DANTEK DEVS - DXC.technology 1 - 6
03-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДАНТЕК 4 - 2
05-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3
05-10-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 SAP Labs Bulgaria - Experian 1 - 5
05-10-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - Strypes 4 - 3
18-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Enetpulse - EGT 4 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - SAP Labs Bulgaria 1 - 5
10-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 5 - 3
12-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM EGT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7
12-10-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 ДАНТЕК - DANTEK DEVS 6 - 2
12-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 2
12-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - OPENCODE 0 - 3
12-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 7 - 2
22-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - VIVACOM 4PLAY 5 - 0
05-12-2017 00:00 не е избран Strypes - A1 5 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - ДАНТЕК 1 - 6
16-10-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 VIVACOM 4PLAY - Experian 1 - 3
16-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 5 - 2
17-10-2017 00:00 не е избран SBTECH - Stemo 5 - 0
19-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - EGT 3 - 6
19-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 1 - 5
19-10-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 SAP Labs Bulgaria - Strypes 5 - 1
19-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - IPSOS 2 - 3
19-10-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - DXC.technology 2 - 6

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 IPSOS - VIVACOM 4PLAY 2 - 6
27-10-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Stemo 3 - 2
27-10-2017 19:45 не е избран Experian - SBTECH 2 - 1
27-10-2017 19:45 не е избран SUTHERLAND - DANTEK DEVS 5 - 3
27-10-2017 20:45 не е избран Strypes - OPENCODE 3 - 2
27-10-2017 20:45 не е избран ДАНТЕК - A1 6 - 2
04-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 3 - 2
05-12-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - Progress 2 - 6
13-12-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - ДАНТЕК 4 - 7
30-10-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - DXC.technology 3 - 2
30-10-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - IPSOS 6 - 2
30-10-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 VIVACOM 4PLAY - Strypes 2 - 2
01-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - Enetpulse 1 - 4
02-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 2
02-11-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Stemo - Experian 6 - 2
02-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 2 - 1
02-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Progress - SUTHERLAND 1 - 3

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 3 - 1
06-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - OPENCODE 5 - 3
06-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SUTHERLAND - A1 6 - 3
06-11-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Strypes - SBTECH 3 - 3
07-11-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - SAP Labs Bulgaria 4 - 4
09-11-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DANTEK DEVS 9 - 3
09-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Experian 2 - 3
09-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Enetpulse - Progress *2 - 2
09-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - Stemo 1 - 6

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 1 - 4
14-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Enetpulse 4 - 4
15-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 5
16-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - DXC.technology 0 - 4
16-11-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Experian - IPSOS *2 - 2
16-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - EGT 5 - 2
16-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5
16-11-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 3 - 5
14-12-2017 00:00 не е избран Stemo - Strypes 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2017 00:00 не е избран DXC.technology - Stemo 5 - 0
20-11-2017 00:00 не е избран EGT - VIVACOM 4PLAY 5 - 0
20-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 5 - 2
20-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SBTECH 7 - 2
20-11-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Enetpulse - SAP Labs Bulgaria 4 - 3
21-11-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 SUTHERLAND - OPENCODE 4 - 3
23-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - Experian 4 - 7
23-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - IPSOS 6 - 3
23-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - Progress 1 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Enetpulse 2 - 3
29-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DANTEK DEVS 5 - 0
30-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4
30-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - Strypes 2 - 3
30-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - EGT 6 - 5
01-12-2017 19:00 не е избран SAP Labs Bulgaria - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 7
18-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - DXC.technology 0 - 5
18-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - ДАНТЕК 2 - 9
18-12-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 VIVACOM 4PLAY - SUTHERLAND 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Enetpulse - VIVACOM 4PLAY 12 - 2
08-12-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 3 - 0
08-12-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - Stemo 5 - 2
08-12-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 ДАНТЕК - Experian 13 - 3
08-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Strypes 3 - 6
08-12-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 DXC.technology - IPSOS 7 - 1
13-12-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 DANTEK DEVS - SAP Labs Bulgaria 0 - 3
13-12-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SUTHERLAND - SBTECH 2 - 0
15-12-2017 19:45 не е избран Progress - A1 9 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-12-2017 00:00 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
11-12-2017 00:00 не е избран Strypes - DXC.technology 0 - 5
11-12-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Stemo - SUTHERLAND 4 - 10
11-12-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - Enetpulse 1 - 1
12-12-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - DANTEK DEVS 3 - 2
14-12-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 SAP Labs Bulgaria - Progress 5 - 1
14-12-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Experian - EGT 3 - 3
14-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3
14-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - ДАНТЕК -

класиране

отборМГТ
1.DXC.technology1776:2071
2.АТИ КОНСУЛТ ORBIT17113:3966
3.ДАНТЕК1680:3261
4.SUTHERLAND1778:4057
5.Enetpulse1769:4948
6.Ingram Micro Top Fortune1756:4940
7.EGT1759:6340
8.SBTECH1745:5834
9.OPENCODE1750:4133
10.Strypes1745:6330
11.A11750:6529
12.Experian1742:6429
13.Progress1749:5528
14.SAP Labs Bulgaria1750:5827
15.Stemo1748:7525
16.VIVACOM 4PLAY1728:6324
17.DANTEK DEVS1728:6619
18.IPSOS1627:9311