АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - MANCHESTER - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-08-2017 12:00 не е избран Кралете - Еконт 61 0 - 5
20-08-2017 12:00 не е избран Ботевата Чета - Жар Голяновци 7 - 8
20-08-2017 13:00 не е избран Mladost Team - Спортист Долни Лозен 5 - 7
20-08-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - ФК АЛТЕРНАТИВА 1 - 8
20-08-2017 13:00 не е избран Loko Vakarel - Пеликан 4 - 8
20-08-2017 14:00 не е избран Athletic - F.C.G. 5 - 0
20-08-2017 14:00 не е избран Амфетико - СТЪРШЕЛ 6 - 1
20-08-2017 14:00 не е избран Опаковка БГ - Лозен Сити 6 - 5
06-09-2017 00:00 не е избран Нищо общо с футбола - Земляне 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-08-2017 00:00 не е избран Жар Голяновци - Нищо общо с футбола 5 - 0
27-08-2017 00:00 не е избран Пеликан - Кралете 5 - 0
27-08-2017 17:00 не е избран F.C.G. - Земляне 6 - 2
27-08-2017 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ПФК "61" 13 - 2
27-08-2017 20:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 1 - 2
27-08-2017 21:00 не е избран Еконт 61 - Ботевата Чета 2 - 5
27-08-2017 22:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Loko Vakarel 9 - 3
27-08-2017 22:00 не е избран Лозен Сити - Mladost Team 2 - 3
27-08-2017 22:00 не е избран Athletic - Амфетико 3 - 8

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-09-2017 13:00 не е избран Амфетико - F.C.G. 2 - 7
03-09-2017 13:00 не е избран Опаковка БГ - Athletic 1 - 1
03-09-2017 14:00 не е избран Mladost Team - СТЪРШЕЛ 3 - 4
03-09-2017 14:00 не е избран Loko Vakarel - Спортист Долни Лозен 6 - 10
03-09-2017 15:00 не е избран Кралете - ФК АЛТЕРНАТИВА 0 - 5
03-09-2017 15:00 не е избран Ботевата Чета - Пеликан 7 - 5
03-09-2017 15:00 не е избран Нищо общо с футбола - Еконт 61 0 - 5
03-09-2017 16:00 не е избран Земляне - Жар Голяновци 1 - 10
11-09-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ПФК "61" - Лозен Сити 8 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-09-2017 00:00 не е избран Пеликан - Нищо общо с футбола 5 - 0
10-09-2017 00:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Кралете 5 - 0
10-09-2017 15:00 не е избран Еконт 61 - Земляне 5 - 7
10-09-2017 17:00 не е избран Лозен Сити - Loko Vakarel 5 - 4
10-09-2017 17:00 не е избран СТЪРШЕЛ - ПФК "61" 9 - 8
10-09-2017 19:00 не е избран Athletic - Mladost Team 2 - 2*
11-10-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 F.C.G. - Жар Голяновци 6 - 9
11-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Амфетико - Опаковка БГ 3 - 1
31-10-2017 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Ботевата Чета 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-09-2017 00:00 не е избран Кралете - Лозен Сити 0 - 5
17-09-2017 00:00 не е избран Нищо общо с футбола - ФК АЛТЕРНАТИВА 0 - 5
17-09-2017 17:00 не е избран Жар Голяновци - Еконт 61 5 - 4
17-09-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - F.C.G. 4 - 2
17-09-2017 18:00 не е избран Mladost Team - Амфетико 2 - 3
17-09-2017 20:00 не е избран Loko Vakarel - СТЪРШЕЛ 3 - 11
17-09-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Athletic 9 - 3
17-09-2017 22:00 не е избран Земляне - Пеликан 5 - 7
21-09-2017 22:30 не е избран Ботевата Чета - Спортист Долни Лозен 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-08-2017 21:00 не е избран Пеликан - Жар Голяновци 7 - 5
24-09-2017 00:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Нищо общо с футбола 5 - 0
24-09-2017 00:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Кралете 5 - 0
24-09-2017 13:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Земляне 1 - 3
24-09-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Mladost Team 2 - 4
24-09-2017 20:00 не е избран Амфетико - ПФК "61" 4 - 3
24-09-2017 21:00 не е избран Athletic - Loko Vakarel 4 - 4
24-09-2017 22:00 не е избран F.C.G. - Еконт 61 4 - 0
24-09-2017 22:00 не е избран Лозен Сити - Ботевата Чета 6 - 9

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 0 - 5
01-10-2017 00:00 не е избран Кралете - Athletic 0 - 5
01-10-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - СТЪРШЕЛ 0 - 5
01-10-2017 00:00 не е избран Нищо общо с футбола - Лозен Сити 0 - 5
01-10-2017 13:00 не е избран Mladost Team - F.C.G. 2 - 6
01-10-2017 14:00 не е избран Loko Vakarel - Амфетико 2 - 4
01-10-2017 15:00 не е избран Земляне - Спортист Долни Лозен 3 - 4
01-10-2017 15:00 не е избран Жар Голяновци - ФК АЛТЕРНАТИВА 2 - 1
01-10-2017 19:00 не е избран Еконт 61 - Пеликан 1 - 12

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-09-2017 15:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Еконт 61 5 - 4
08-10-2017 00:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Нищо общо с футбола 5 - 0
08-10-2017 00:00 не е избран Athletic - Ботевата Чета 5 - 0
08-10-2017 00:00 не е избран Амфетико - Кралете 5 - 0
08-10-2017 16:00 не е избран F.C.G. - Пеликан 3 - 6
08-10-2017 16:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Жар Голяновци 4 - 4
08-10-2017 17:00 не е избран Лозен Сити - Земляне 4 - 6
08-10-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Loko Vakarel 7 - 3
08-10-2017 18:00 не е избран Mladost Team - ПФК "61" 6 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - F.C.G. 0 - 5
15-10-2017 00:00 не е избран Кралете - Опаковка БГ 0 - 5
15-10-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - Амфетико 0 - 5
15-10-2017 00:00 не е избран Жар Голяновци - Лозен Сити 5 - 0
15-10-2017 17:00 не е избран Loko Vakarel - Mladost Team 8 - 4
15-10-2017 18:00 не е избран Земляне - СТЪРШЕЛ 5 - 12
15-10-2017 20:00 не е избран Еконт 61 - Спортист Долни Лозен 7 - 5
15-10-2017 22:00 не е избран Нищо общо с футбола - Athletic 1 - 7
29-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Пеликан - ФК АЛТЕРНАТИВА 2 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-09-2017 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Пеликан 3 - 9
22-10-2017 13:00 не е избран F.C.G. - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 3
22-10-2017 13:00 не е избран Mladost Team - Кралете 6 - 1
22-10-2017 15:00 не е избран Athletic - Земляне 5 - 0
22-10-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 5 - 0
22-10-2017 20:00 не е избран Амфетико - Нищо общо с футбола 7 - 0
22-10-2017 21:00 не е избран Лозен Сити - Еконт 61 12 - 3
22-10-2017 22:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Жар Голяновци 12 - 7
18-11-2017 21:00 не е избран ПФК "61" - Loko Vakarel 8 - 3

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-10-2017 00:00 не е избран Кралете - ПФК "61" 5 - 0
29-10-2017 15:00 не е избран Земляне - Амфетико 4 - 8
29-10-2017 15:00 не е избран Жар Голяновци - Athletic 3 - 5
29-10-2017 16:00 не е избран Нищо общо с футбола - Опаковка БГ 2 - 6
29-10-2017 16:00 не е избран Пеликан - Лозен Сити 7 - 3
29-10-2017 17:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Спортист Долни Лозен 4 - 4
29-10-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Mladost Team 8 - 2
25-11-2017 21:00 не е избран Еконт 61 - СТЪРШЕЛ 0 - 0
02-12-2017 20:00 не е избран Loko Vakarel - F.C.G. 3 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-11-2017 11:00 не е избран Mladost Team - Нищо общо с футбола 12 - 0
05-11-2017 14:00 не е избран F.C.G. - Спортист Долни Лозен 12 - 4
05-11-2017 15:00 не е избран Лозен Сити - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 3
05-11-2017 16:00 не е избран Амфетико - Жар Голяновци 5 - 3
05-11-2017 17:00 не е избран Athletic - Еконт 61 5 - 5
05-11-2017 18:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Пеликан 4 - 7
05-11-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Земляне 8 - 3
05-11-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Ботевата Чета 7 - 8
25-11-2017 21:00 не е избран Loko Vakarel - Кралете 4 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-11-2017 12:00 не е избран Кралете - F.C.G. 3 - 9
12-11-2017 14:00 не е избран Жар Голяновци - Опаковка БГ 4 - 4
12-11-2017 16:00 не е избран Нищо общо с футбола - ПФК "61" 8 - 6
12-11-2017 17:00 не е избран Земляне - Mladost Team 0 - 5
12-11-2017 18:00 не е избран Еконт 61 - Амфетико 0 - 5
12-11-2017 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Лозен Сити 4 - 4
12-11-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Loko Vakarel 6 - 3
12-11-2017 21:00 не е избран Пеликан - Athletic 10 - 1
12-11-2017 22:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - СТЪРШЕЛ 3 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-11-2017 00:00 не е избран Кралете - Ботевата Чета 0 - 5
19-11-2017 12:00 не е избран Амфетико - Пеликан 3 - 1
19-11-2017 12:00 не е избран Loko Vakarel - Нищо общо с футбола -
19-11-2017 13:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Спортист Долни Лозен 4 - 6
19-11-2017 13:00 не е избран Athletic - ФК АЛТЕРНАТИВА 2 - 5
19-11-2017 14:00 не е избран Mladost Team - Жар Голяновци 1 - 6
19-11-2017 16:00 не е избран Опаковка БГ - Еконт 61 7 - 3
19-11-2017 16:00 не е избран ПФК "61" - Земляне 1 - 2
19-11-2017 21:00 не е избран F.C.G. - Лозен Сити 3 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-11-2017 00:00 не е избран Нищо общо с футбола - Кралете 0 - 5
26-11-2017 00:00 не е избран Лозен Сити - СТЪРШЕЛ 5 - 0
26-11-2017 12:00 не е избран Еконт 61 - Mladost Team 0 - 0
26-11-2017 13:00 не е избран Жар Голяновци - ПФК "61" 9 - 2
26-11-2017 15:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Athletic 4 - 2
26-11-2017 16:00 не е избран Пеликан - Опаковка БГ 8 - 3
26-11-2017 19:00 не е избран Земляне - Loko Vakarel 7 - 3
26-11-2017 20:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Амфетико 0 - 3
26-11-2017 21:00 не е избран Ботевата Чета - F.C.G. 8 - 3

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-12-2017 00:00 не е избран Athletic - Лозен Сити 0 - 5
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Еконт 61 -
03-12-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - Нищо общо с футбола 5 - 0
03-12-2017 14:00 не е избран Амфетико - Спортист Долни Лозен 9 - 2
03-12-2017 14:00 не е избран Mladost Team - Пеликан 5 - 3
03-12-2017 15:00 не е избран F.C.G. - СТЪРШЕЛ 5 - 7
03-12-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 1
03-12-2017 17:00 не е избран Loko Vakarel - Жар Голяновци 5 - 7
03-12-2017 18:00 не е избран Кралете - Земляне 6 - 8

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-12-2017 13:00 не е избран Нищо общо с футбола - F.C.G. -
17-12-2017 16:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Опаковка БГ 2 - 10
17-12-2017 16:00 не е избран Лозен Сити - Амфетико -
17-12-2017 17:00 не е избран Пеликан - ПФК "61" -
17-12-2017 18:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Mladost Team -
17-12-2017 19:00 не е избран Еконт 61 - Loko Vakarel -
17-12-2017 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Athletic -
17-12-2017 20:00 не е избран Земляне - Ботевата Чета -
17-12-2017 20:00 не е избран Жар Голяновци - Кралете -

класиране

отборМГТ
1.Амфетико1680:2945
2.Пеликан16102:4839
3.Опаковка БГ1779:4238
4.Жар Голяновци1692:6432
5.Спортист Долни Лозен1787:8130
6.СТЪРШЕЛ1681:6028
7.F.C.G.1679:6028
8.Ботевата Чета1668:6627
9.ФК АЛТЕРНАТИВА1659:3726
10.Mladost Team1662:5523
11.Лозен Сити1672:6122
12.Athletic1655:5722
13.Земляне1661:8521
14.Еконт 611544:7212
15.ПФК "61"1558:919
16.Loko Vakarel1558:977
17.Кралете1622:776
18.Нищо общо с футбола1511:883