АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, CHAMPIONSHIP - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-08-2017 11:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Stomana Industry 8 - 0
20-08-2017 17:00 не е избран Левски Г - Кралете 8 - 1
20-08-2017 17:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 2 - 5
20-08-2017 17:00 не е избран ЦВС - ПСЖ София 3 - 1
20-08-2017 18:00 не е избран Тигрите - Лозен 3 - 7
20-08-2017 19:00 не е избран ING - Гетото 5 - 2
20-08-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - El Stars 2 - 3
13-09-2017 00:00 не е избран Наполи - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
13-09-2017 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Изтокът 2 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-08-2017 00:00 не е избран Гетото - Приятели 5 - 0
27-08-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - ING 4 - 6
27-08-2017 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 2 - 4
27-08-2017 18:00 не е избран Кралете - El Stars 2 - 6
27-08-2017 18:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 5
27-08-2017 18:00 не е избран Лозен - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 10
27-08-2017 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Тигрите *1 - 1
27-08-2017 19:00 не е избран Левски Г - Наполи 3 - 1
27-08-2017 21:00 не е избран Изтокът - SPM -ltd 6 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-09-2017 00:00 не е избран SPM -ltd - ПСЖ София 5 - 0
03-09-2017 11:00 не е избран Приятели - Stomana Industry 6 - 2
03-09-2017 12:00 не е избран ЦВС - Гетото 5 - 4
03-09-2017 14:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 2 - 0
03-09-2017 18:00 не е избран Тигрите - Левски Г 2 - 3
03-09-2017 19:00 не е избран ING - Лозен 7 - 5
03-09-2017 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС *2 - 2
03-09-2017 20:00 не е избран El Stars - Изтокът 9 - 1
27-09-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Наполи - Кралете 13 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-09-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - ЦВС 0 - 3
10-09-2017 18:00 не е избран Гетото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6
10-09-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - SPM -ltd 6 - 4
10-09-2017 20:00 не е избран Кралете - Изтокът 9 - 3
10-09-2017 21:00 не е избран Лозен - Приятели 8 - 2
10-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 1
10-10-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Пълна Мрежа - ING 1 - 10
25-10-2017 22:45 не е избран Наполи - Тигрите 7 - 2
09-12-2017 20:00 не е избран ПСЖ София - El Stars 3 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-09-2017 00:00 не е избран Приятели - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
17-09-2017 12:00 не е избран ЦВС - Лозен 1 - 3
17-09-2017 13:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 2 - 4
17-09-2017 14:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Наполи 2 - 9
17-09-2017 19:00 не е избран ING - Левски Г 6 - 4
17-09-2017 20:00 не е избран Изтокът - ПСЖ София 3 - 1
17-09-2017 21:00 не е избран Тигрите - Кралете 10 - 4
17-09-2017 21:00 не е избран SPM -ltd - Гетото 3 - 6
04-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Stomana Industry 2 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-09-2017 13:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6
24-09-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Изтокът *2 - 2
24-09-2017 21:00 не е избран Stomana Industry - SPM -ltd 13 - 4
31-10-2017 00:00 не е избран Кралете - ПСЖ София 0 - 5
01-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Гетото - El Stars 4 - 11
06-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Наполи - ING 3 - 3
07-11-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЦВС 0 - 5
14-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Тигрите - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 4
25-11-2017 00:00 не е избран Левски Г - Приятели 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-09-2017 00:00 не е избран Приятели - Наполи 0 - 5
01-10-2017 13:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Кралете 7 - 1
01-10-2017 17:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 1 - 6
01-10-2017 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 5 - 7
01-10-2017 20:00 не е избран ING - Тигрите 5 - 9
01-10-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - Лозен 7 - 1
01-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Левски Г 0 - 5
01-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Гетото 5 - 3
15-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM El Stars - Stomana Industry 4 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-10-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0
08-10-2017 00:00 не е избран Тигрите - Приятели 5 - 0
08-10-2017 12:00 не е избран Stomana Industry - Изтокът *2 - 2
08-10-2017 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ING 5 - 7
08-10-2017 18:00 не е избран Гетото - ПСЖ София 3 - 4
08-10-2017 19:00 не е избран Кралете - БНС РЕД БУЛС 0 - 8
08-10-2017 20:00 не е избран Лозен - El Stars 3 - 4
08-10-2017 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - SPM -ltd 11 - 2
08-10-2017 22:00 не е избран Наполи - ЦВС 8 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-10-2017 00:00 не е избран ING - Кралете 5 - 0
15-10-2017 00:00 не е избран SPM -ltd - Левски Г 0 - 5
15-10-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Гетото 5 - 4
15-10-2017 13:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 5
15-10-2017 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Наполи 2 - 5
15-10-2017 19:00 не е избран Изтокът - Лозен 0 - 9
15-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Тигрите 2 - 9
18-11-2017 00:00 не е избран ПСЖ София - Stomana Industry 5 - 0
08-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM El Stars - ФК Пълна Мрежа -

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-10-2017 00:00 не е избран Кралете - Гетото 0 - 5
22-10-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - БНС РЕД БУЛС 0 - 5
22-10-2017 16:00 не е избран ING - Приятели 8 - 4
22-10-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ПСЖ София 9 - 1
22-10-2017 18:00 не е избран Тигрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 5
22-10-2017 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 1 - 3
22-10-2017 20:00 не е избран Левски Г - El Stars 3 - 4
22-10-2017 21:00 не е избран Наполи - SPM -ltd 17 - 1
02-12-2017 10:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 6 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-10-2017 00:00 не е избран Приятели - Кралете 5 - 0
29-10-2017 11:00 не е избран Гетото - Stomana Industry 5 - 4
29-10-2017 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 3
29-10-2017 18:00 не е избран El Stars - Наполи 1 - 2
29-10-2017 19:00 не е избран SPM -ltd - Тигрите 10 - 10
29-10-2017 19:00 не е избран ПСЖ София - ФК Пълна Мрежа 5 - 6
29-10-2017 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 3 - 2
29-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - ING 4 - 1
29-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Левски Г 1 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-11-2017 00:00 не е избран Кралете - Stomana Industry 0 - 5
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 0 - 5
05-11-2017 00:00 не е избран Наполи - Изтокът 5 - 0
05-11-2017 13:00 не е избран ING - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3
05-11-2017 17:00 не е избран Лозен - Гетото 3 - 2
05-11-2017 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SPM -ltd 5 - 2
05-11-2017 20:00 не е избран Приятели - ЦВС *3 - 3
05-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 7 - 3
24-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Тигрите - El Stars 4 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-11-2017 00:00 не е избран ЦВС - Кралете 5 - 0
12-11-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Лозен 1 - 5
12-11-2017 13:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4
12-11-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 3 - 4
12-11-2017 16:00 не е избран ПСЖ София - Наполи 0 - 5
12-11-2017 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Левски Г 1 - 3
12-11-2017 19:00 не е избран SPM -ltd - ING 4 - 6
12-11-2017 20:00 не е избран Изтокът - Тигрите 3 - 10
12-11-2017 20:00 не е избран Гетото - ФК Пълна Мрежа 2 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-11-2017 00:00 не е избран Кралете - Лозен 0 - 5
19-11-2017 11:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Stomana Industry 2 - 5
19-11-2017 17:00 не е избран ING - El Stars 3 - 11
19-11-2017 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Изтокът 6 - 6
19-11-2017 19:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 2
19-11-2017 20:00 не е избран Приятели - SPM -ltd 6 - 5
19-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - Гетото 4 - 0
19-11-2017 22:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 3 - 5
19-11-2017 22:00 не е избран Тигрите - ПСЖ София 8 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-11-2017 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Кралете 5 - 0
26-11-2017 00:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
26-11-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Левски Г 2 - 6
26-11-2017 14:00 не е избран ПСЖ София - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2
26-11-2017 17:00 не е избран Гетото - Наполи 5 - 13
26-11-2017 18:00 не е избран El Stars - Приятели 8 - 3
26-11-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Тигрите 3 - 5
26-11-2017 21:00 не е избран SPM -ltd - ЦВС 6 - 3
26-11-2017 21:00 не е избран Изтокът - ING 5 - 3

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-12-2017 00:00 не е избран Кралете - ФК Пълна Мрежа 0 - 5
03-12-2017 12:00 не е избран Наполи - Stomana Industry 7 - 3
03-12-2017 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 4 - 4
03-12-2017 13:00 не е избран ЦВС - El Stars 2 - 4
03-12-2017 16:00 не е избран ING - ПСЖ София 11 - 3
03-12-2017 17:00 не е избран Левски Г - Лозен 8 - 3
03-12-2017 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - SPM -ltd 4 - 5
03-12-2017 20:00 не е избран Приятели - Изтокът 9 - 3
03-12-2017 21:00 не е избран Тигрите - Гетото 3 - 3

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-12-2017 00:00 не е избран SPM -ltd - Кралете 5 - 0
17-12-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Тигрите -
17-12-2017 13:00 не е избран Гетото - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 -
17-12-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING -
17-12-2017 14:00 не е избран Лозен - Наполи -
17-12-2017 15:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 -
17-12-2017 15:00 не е избран ПСЖ София - Приятели 2 - 3
17-12-2017 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Левски Г -
17-12-2017 19:00 не е избран Изтокът - ЦВС -

класиране

отборМГТ
1.Левски Г1677:2566
2.Наполи16108:3463
3.El Stars1580:4155
4.ING1690:6751
5.Тигрите1687:6350
6.БНС РЕД БУЛС1666:3847
7.Лозен1674:5544
8.ФК ЕЛ-СИТИ 20111674:6837
9.Приятели1760:7235
10.ПАРТИЗАН Челопечене 20121658:5332
11.ЦВС1647:5431
12.Гетото1657:7328
13.Изтокът 1648:7627
14.ФК Пълна Мрежа1536:6025
15. SPM -ltd1766:10222
16.ПСЖ София1743:8021
17.Stomana Industry1643:7016
18.Кралете1722:1059