АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-08-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 5 - 0
20-08-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК ИХТИМАН 5 - 1
20-08-2017 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Majestic 0 - 7
20-08-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - СИНИТЕ 1 - 4
20-08-2017 20:00 не е избран Intellect - Valencia C.F. 5 - 4
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - DELTA 6 - 3
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Керамик - Вълците 1 - 4
06-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 0 - 0
19-09-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Неудобните - Софийска вода 3 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-08-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 0 - 5
27-08-2017 00:00 не е избран Valencia C.F. - Спортинг 5 - 0
27-08-2017 16:00 не е избран DELTA - Majestic 2 - 5
27-08-2017 17:00 не е избран Софийска вода - ФК Керамик 4 - 2
27-08-2017 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Intellect 7 - 2
05-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 2 - 3
06-09-2017 17:45 не е избран Хищниците - Ян Бибиян 7 - 3
13-09-2017 22:30 не е избран СИНИТЕ - Неудобните 2 - 1
14-12-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-09-2017 00:00 не е избран Majestic - БЕСНИТЕ 5 - 0
03-09-2017 12:00 не е избран Неудобните - Хищниците 4 - 1
03-09-2017 16:00 не е избран Спортинг - ФК ИХТИМАН 0 - 5
03-09-2017 17:00 не е избран Малки Страсти - DELTA 13 - 2
03-09-2017 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - Valencia C.F. 5 - 4
03-09-2017 19:00 не е избран Intellect - Вълците 5 - 5*
03-09-2017 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 2 - 0
03-09-2017 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 4 - 1
19-10-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Керамик - СИНИТЕ 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-09-2017 00:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 0
10-09-2017 00:00 не е избран Вълците - Спортинг 5 - 0
10-09-2017 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Полиграфия Инфо 8 - 4
10-09-2017 21:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 1 - 7
10-09-2017 22:00 не е избран Valencia C.F. - Majestic *6 - 6
03-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Ян Бибиян 10 - 1
03-10-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Вадиас - Неудобните 1 - 1
04-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Intellect 3 - 1
04-10-2017 22:45 Bauhaus Арена - терен 2 СИНИТЕ - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - Софийска вода 0 - 5
17-09-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Valencia C.F. 0 - 5
17-09-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 10 - 5
17-09-2017 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 5 - 3
17-09-2017 15:00 не е избран Полиграфия Инфо - Вълците 0 - 9
17-09-2017 19:00 не е избран Intellect - СИНИТЕ 1 - 5
17-09-2017 20:00 не е избран Majestic - ФК ИХТИМАН 6 - 7
17-09-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5
25-11-2017 20:00 не е избран Неудобните - Малки Страсти 2 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-09-2017 00:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БЕСНИТЕ 5 - 0
24-09-2017 00:00 не е избран СИНИТЕ - Спортинг 5 - 0
24-09-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 5 - 0
24-09-2017 16:00 не е избран Вълците - Majestic 8 - 0
24-09-2017 16:00 не е избран Софийска вода - Полиграфия Инфо 2 - 1
24-09-2017 18:00 не е избран DELTA - Valencia C.F. 5 - 9
24-09-2017 20:00 не е избран Хищниците - Intellect 2 - 9
25-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Неудобните 4 - 7
24-10-2017 22:30 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2017 00:00 не е избран Intellect - ФК Вадиас 0 - 5
01-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Хищниците 0 - 5
01-10-2017 00:00 не е избран Majestic - Софийска вода 0 - 5
01-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Вълците 0 - 5
01-10-2017 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - СИНИТЕ 0 - 3
01-10-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - ФК ИХТИМАН 3 - 7
01-10-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 3 - 5
01-10-2017 20:00 не е избран ФК Керамик - Ян Бибиян *8 - 8
01-10-2017 21:00 не е избран Неудобните - DELTA 11 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-10-2017 00:00 не е избран Софийска вода - БЕСНИТЕ 5 - 0
08-10-2017 00:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 5 - 0
08-10-2017 11:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 8
08-10-2017 14:00 не е избран DELTA - ФК ИХТИМАН 0 - 7
08-10-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ - Majestic 4 - 3
08-10-2017 19:00 не е избран Малки Страсти - Intellect 13 - 0
08-10-2017 20:00 не е избран Вълците - Valencia C.F. 9 - 4
08-10-2017 21:00 не е избран Хищниците - Полиграфия Инфо 11 - 2
09-10-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Неудобните - ФК Керамик 5 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 5
15-10-2017 00:00 не е избран Majestic - Хищниците 0 - 5
15-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - СИНИТЕ 0 - 5
15-10-2017 14:00 не е избран ФК Керамик - DELTA 5 - 2
15-10-2017 14:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Вълците 4 - 2
15-10-2017 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 1 - 0
15-10-2017 21:00 не е избран Intellect - Ян Бибиян 9 - 5
31-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Valencia C.F. - Софийска вода 1 - 2
01-11-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-10-2017 00:00 не е избран Хищниците - БЕСНИТЕ 5 - 0
22-10-2017 00:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 0
22-10-2017 17:00 не е избран Малки Страсти - Полиграфия Инфо 6 - 2
22-10-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - ФК ИХТИМАН 4 - 3
22-10-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ - Valencia C.F. 5 - 1
22-10-2017 21:00 не е избран DELTA - Вълците 0 - 7
22-10-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 9 - 3
26-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5
29-11-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Неудобните - Intellect 4 - 1

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-10-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Ян Бибиян 5 - 0
29-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5
29-10-2017 10:00 не е избран Спортинг - Неудобните 0 - 5
29-10-2017 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - СИНИТЕ 3 - 1
29-10-2017 20:00 не е избран Вълците - Софийска вода 4 - 2
29-10-2017 22:00 не е избран Intellect - ФК Керамик 5 - 0
04-11-2017 00:00 не е избран Majestic - Малки Страсти 0 - 5
24-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 4
09-12-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 3 - 7

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-11-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - БЕСНИТЕ 5 - 0
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 5 - 0
05-11-2017 14:00 не е избран Хищниците - ФК ИХТИМАН 4 - 7
05-11-2017 17:00 не е избран СИНИТЕ - Вълците 8 - 1
05-11-2017 18:00 не е избран DELTA - Софийска вода 1 - 6
05-11-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 4 - 2
05-11-2017 20:00 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 1
05-11-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Majestic 5 - 0
05-11-2017 20:00 не е избран Неудобните - Полиграфия Инфо 4 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5
12-11-2017 00:00 не е избран Majestic - Неудобните 0 - 5
12-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Ян Бибиян 0 - 5
12-11-2017 13:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Керамик 3 - 3
12-11-2017 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 9
12-11-2017 18:00 не е избран Вълците - Хищниците 4 - 0
12-11-2017 19:00 не е избран Valencia C.F. - Малки Страсти 0 - 8
12-11-2017 21:00 не е избран Intellect - DELTA 4 - 1
09-12-2017 16:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ 2 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-11-2017 00:00 не е избран DELTA - СИНИТЕ 0 - 5
19-11-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК ИХТИМАН 5 - 0
19-11-2017 00:00 не е избран Неудобните - БЕСНИТЕ 5 - 0
19-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - Majestic 5 - 0
19-11-2017 00:00 не е избран Intellect - Спортинг 5 - 0
19-11-2017 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 11 - 3
19-11-2017 20:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 3 - 1
19-11-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Valencia C.F. 7 - 7
19-11-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 3 - 9

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5
26-11-2017 00:00 не е избран Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5
26-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Керамик 0 - 5
26-11-2017 13:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3
26-11-2017 15:00 не е избран Вълците - Малки Страсти 3 - 5
26-11-2017 17:00 не е избран СИНИТЕ - Хищниците 6 - 1
26-11-2017 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - Intellect 4 - 2
26-11-2017 20:00 не е избран Valencia C.F. - Неудобните 4 - 9
26-11-2017 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Ян Бибиян 8 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0
03-12-2017 00:00 не е избран Intellect - Majestic 5 - 0
03-12-2017 00:00 не е избран Спортинг - Полиграфия Инфо 0 - 5
03-12-2017 14:00 не е избран DELTA - Хищниците 5 - 1
03-12-2017 16:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ 2 - 5
03-12-2017 18:00 не е избран Малки Страсти - Софийска вода 6 - 3
03-12-2017 19:00 не е избран Ян Бибиян - Вълците 13 - 12
03-12-2017 19:00 не е избран Неудобните - ФК ИХТИМАН 6 - 4
03-12-2017 20:00 не е избран ФК Керамик - Valencia C.F. 3 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-12-2017 00:00 не е избран Majestic - Спортинг 5 - 0
10-12-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Intellect 0 - 5
17-12-2017 10:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас -
17-12-2017 14:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Керамик -
17-12-2017 17:00 не е избран Полиграфия Инфо - DELTA -
17-12-2017 18:00 не е избран Вълците - Неудобните -
17-12-2017 18:00 не е избран Софийска вода - Ян Бибиян -
17-12-2017 21:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 8
17-12-2017 21:00 не е избран СИНИТЕ - Малки Страсти 3 - 4

класиране

отборМГТ
1.Малки Страсти17108:2174
2.ПФК ЧИЧОВЦИ1789:3763
3.СИНИТЕ1773:2561
4.Неудобните1672:3555
5.ФК Вадиас1671:4052
6.ФК ИХТИМАН1678:5645
7.Софийска вода1648:3343
8.Вълците1690:4940
9.Ян Бибиян1680:9138
10.Intellect1761:6235
11.ФК Керамик1650:5733
12.Хищниците1656:6131
13.Полиграфия Инфо1642:7524
14.Valencia C.F.1767:9322
15.Majestic1740:7620
16.DELTA1643:9715
17.Спортинг170:8010
18.БЕСНИТЕ170:803