ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, LA LIGA - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ФК Илюминати 3 - 1
06-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - La Furia 11 - 4
08-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Quantico 1 - 7
08-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Фитони - Сабрина 6 - 2
08-09-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Мосад - Последен Шанс 3 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Любекс 4 - 5
12-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център La Furia - Фитони 3 - 4
12-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Ф.К. Елит 2 - 9
13-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сабрина - Мосад 2 - 12
15-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - МФК Евмолпия 5 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ХАОС 1 - 5
21-09-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - Quantico 9 - 1
21-09-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 6
22-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център Мосад - La Furia 7 - 7
22-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Илюминати 6 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Фитони 4 - 4
03-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Quantico 6 - 1
04-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - МФК Евмолпия 4 - 2
05-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Ф.К. Елит 2 - 5
06-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Мосад 5 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Сабрина 5 - 0
11-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Мосад - Любекс 8 - 3
11-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - Криско 5 - 1
12-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - ФК Илюминати 2 - 3
15-10-2017 18:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ХАОС 2 - 6

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Ф.К. Елит 2 - 0
17-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център La Furia - МФК Евмолпия 3 - 3
17-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Криско 4 - 2
17-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Фитони - Мосад 5 - 3
19-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Quantico 5 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - Сабрина 7 - 2
31-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Мосад - ФК Илюминати 12 - 6
01-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Quantico - Последен Шанс 3 - 6
02-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ДИОМЕТРАН 5 - 3
02-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Криско - АФК ХАОС 4 - 7

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - МФК Евмолпия 7 - 3
07-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център La Furia - Ф.К. Елит 3 - 6
07-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - АФК ХАОС 0 - 5
07-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Quantico 1 - 2
08-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Криско 7 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фитони 5 - 8
15-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Последен Шанс 4 - 5
15-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Quantico - La Furia 8 - 2
15-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Сабрина 7 - 3
16-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Последен Шанс 0 - 5
20-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Quantico 5 - 2
21-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Мосад - МФК Евмолпия 9 - 4
21-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Ф.К. Елит 9 - 1
22-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център La Furia - Криско 3 - 4
22-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Сабрина - АФК ХАОС 0 - 9

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Сабрина 8 - 1
28-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - Фитони 0 - 5
29-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - La Furia 4 - 4
29-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Quantico - Любекс 0 - 5
01-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - АФК ДИОМЕТРАН 1 - 10

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Сабрина 7 - 1
05-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Криско 13 - 3
05-12-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - Quantico 2 - 1
08-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център La Furia - Последен Шанс 3 - 5
10-12-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център Мосад - Ф.К. Елит 0 - 5
10-12-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - АФК ХАОС 6 - 4

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-12-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център Quantico - Мосад 5 - 0
13-12-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ДИОМЕТРАН 6 - 4
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Илюминати 2 - 7
14-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Любекс 0 - 8
17-12-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - La Furia 0 - 5
21-02-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Фитони 1 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Мосад - Криско 0 - 5
06-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 5 - 1
06-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - La Furia 1 - 4
07-03-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - АФК ХАОС 2 - 2
07-03-2018 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Сабрина 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център La Furia - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4
12-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - МФК Евмолпия 0 - 5
14-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Фитони 10 - 7
14-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Сабрина - Любекс 0 - 5
14-03-2018 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Мосад 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.Любекс 1281:3231
2.Последен Шанс1262:3431
3.АФК ДИОМЕТРАН1260:3627
4.АФК ХАОС1256:3423
5.Фитони1249:4021
6.Ф.К. Елит1247:4218
7.ФК Илюминати1241:5215
8.Quantico1237:4315
9.Мосад1258:5514
10.Криско1237:6213
11.МФК Евмолпия1240:5810
12.La Furia1243:579
13.Сабрина1212:780