ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 10 - 5
22-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - FC FIGHTERS 1 - 8
22-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5
22-08-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - СИНИ ОРЛИ 8 - 5
23-08-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АПФК Пловдив 3 - 3
23-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 10 - 0
23-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 5 - 1
23-08-2017 21:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - АКВА БИЛД 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 1 - 5
29-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - AFC Cvet Junior 2 - 10
29-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 1 - 13
29-08-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 7 - 2
29-08-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АКВА БИЛД - Балканска Гозба 3 - 5
30-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 6
30-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС 5 - 1
30-08-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 2 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 2
05-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АКВА БИЛД 4 - 2
05-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 0 - 5
05-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 5 - 2
07-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 8 - 5
11-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 5
12-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 2 - 4
15-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 7 - 6
12-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 5 - 10
13-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - VIP Dent 6 - 11
13-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 5 - 2
13-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Балканска Гозба 3 - 2
14-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 6 - 5
15-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 3 - 2
18-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АКВА БИЛД - Пълдин Атлетик 3 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - FC FIGHTERS 8 - 2
19-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АКВА БИЛД 5 - 5
19-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 7 - 5
20-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 6
20-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 0
20-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 2 - 5
20-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4
21-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 3 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - Чико-Бунара 6 - 4
03-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 1 - 3
03-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център АКВА БИЛД - ФК Даяна 5 - 3
04-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2
04-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Балканска Гозба 2 - 3
04-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Пълдин Атлетик 2 - 2
04-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 4
04-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 4 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 0
10-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0
10-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 12 - 0
11-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 5
11-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 5 - 0
13-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АКВА БИЛД 4 - 3
13-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 3
16-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 5 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АКВА БИЛД - СИНИ ОРЛИ 2 - 1
17-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8
17-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 1
17-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 3 - 11
18-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 4 - 8
18-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 7
18-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 2 - 4
18-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Даяна 2 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 2 - 2
31-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 5 - 1
01-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 2
01-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - АКВА БИЛД 5 - 0
01-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 3 - 3
01-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2
02-11-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 5 - 0
03-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 2 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 3 - 2
07-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8
07-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 0 - 6
07-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 1 - 3
08-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - СИНИ ОРЛИ 7 - 3
08-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 7 - 7
08-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - FC FIGHTERS 1 - 4
12-11-2017 18:00 Терен 1 - Младежки център АКВА БИЛД - Тарос Трейд 2 - 6

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7
14-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 0 - 2
14-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - АКВА БИЛД 4 - 2
14-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - VIP Dent 4 - 4
15-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ТРАДА ДИЗАЙН 13 - 1
15-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 1 - 1
15-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 4 - 4
15-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 3 - 3

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 2
21-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 8 - 9
21-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Тарос Трейд 3 - 7
21-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 1 - 2
22-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3
22-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - FC FIGHTERS 5 - 2
22-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 8
22-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - АКВА БИЛД 4 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 2 - 6
28-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 4 - 3
28-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 2
28-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 10 - 5
29-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - AFC Cvet Junior 12 - 3
29-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център АКВА БИЛД - Лаос 2 - 11
29-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 2
30-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 13
04-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 8 - 1
05-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 3 - 1
07-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 1 - 1
10-12-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Тарос Трейд 6 - 3
10-12-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АКВА БИЛД 1 - 10
10-12-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 1 - 3
10-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 2 - 6
11-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 4 - 3
12-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 2
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0
13-12-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 4
13-12-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - AFC Cvet Junior 1 - 4
14-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център АКВА БИЛД - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 8
16-01-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Чико-Бунара 4 - 9

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 7 - 2
06-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АКВА БИЛД 5 - 3
07-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 7 - 3
07-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 5 - 1
07-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 3
07-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - FC FIGHTERS 7 - 2
07-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 6
21-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 4 - 2
13-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 6 - 4
13-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 0 - 5
14-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - АКВА БИЛД 6 - 2
14-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 6 - 4
14-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 5
15-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 7 - 6

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център АКВА БИЛД - Ф.К. ОАЗИС 4 - 6
28-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 5 - 7
28-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 1 - 2
29-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 6 - 2
29-03-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 2 - 3
29-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 5
29-03-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 5 - 4
04-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 4

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 4
03-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Лаос 2 - 7
04-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АКВА БИЛД 2 - 4
04-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4
04-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 7
04-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Чико-Бунара 5 - 7
09-04-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 0
17-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 8

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 2 - 5
10-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 3 - 3
10-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 10
11-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 4 - 2
11-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център АКВА БИЛД - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 3
12-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4
15-04-2018 15:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 3 - 8
20-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - АПФК Пловдив 5 - 0

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 8 - 2
18-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 0 - 5
18-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 6
19-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АКВА БИЛД - AFC Cvet Junior 4 - 3
21-04-2018 10:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 4
22-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Лаос 0 - 5
22-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 6 - 1
24-04-2018 21:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FC FIGHTERS 8 - 0

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 7 - 3
25-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0
25-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Ф.К. ОАЗИС 3 - 9
25-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 6 - 0
25-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 3 - 5
26-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5
26-04-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 2 - 3
27-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АКВА БИЛД 6 - 8

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 3 - 4
08-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 7 - 6
08-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 7 - 1
08-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 2 - 3
08-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АКВА БИЛД 0 - 5
08-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 3
10-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 3
10-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 7

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2018 00:00 не е избран Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0
15-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 5 - 0
16-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 0 - 5
16-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 5 - 0
16-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 8 - 2
16-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - AFC Cvet Junior 2 - 4
16-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център АКВА БИЛД - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 6
16-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 2

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-05-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - FC FIGHTERS 0 - 5
28-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 5 - 4
29-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АКВА БИЛД 3 - 5
29-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5
29-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 3 - 4
29-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 0 - 2
31-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 4 - 3
31-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 5 - 0

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 5
04-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 4 - 3
05-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 15 - 3
05-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 5 - 4
06-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3
06-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център АКВА БИЛД - AFC Cvet Junior 3 - 7
06-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 3 - 5
09-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0

27 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2018 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0
12-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5
12-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 5
12-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 5 - 0
13-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АКВА БИЛД 5 - 9
13-06-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 3 - 2
13-06-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 5
14-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 6 - 6

28 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 0 - 5
19-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 7 - 1
19-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 6 - 11
19-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - АКВА БИЛД 6 - 3
19-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 9 - 2
20-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 5 - 4
20-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Лаос 9 - 7
20-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5

29 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-06-2018 00:00 не е избран Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0
24-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 5 - 0
24-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АКВА БИЛД - Пълдин Атлетик 4 - 3
27-06-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Чико-Бунара 11 - 7
27-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 3 - 7
27-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 5 - 7
27-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 6
29-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 3 - 4

класиране

отборМГТ
1.VIP Dent29156:7077
2.КЦМ 2000 ГРУП29198:5776
3.Чико-Бунара29159:14648
4.Тарос Трейд2999:9745
5.Лаос29132:12843
6.ФК Даяна29111:11040
7.Балканска Гозба29114:11139
8.AFC Cvet Junior29110:11135
9.FC FIGHTERS29108:11835
10.ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ29131:14335
11.АКВА БИЛД29119:12434
12.Пълдин Атлетик29126:10434
13.АПФК Пловдив2976:11633
14.Ф.К. ОАЗИС29115:13928
15.СИНИ ОРЛИ2979:14615
16.ТРАДА ДИЗАЙН2958:17110