АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - MANCHESTER - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-08-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - Белите кончета 4 - 7
24-08-2014 12:00 Bauhaus Арена - терен 2 Червена Звезда - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 4
24-08-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Три Сигми ФК 5 - 0
24-08-2014 13:00 Bauhaus Арена - терен 2 Mladost Team - ФК Редута 5 - 2
24-08-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Кралете 9 - 0
24-08-2014 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 Баджанаците - Играчорите 0 - 5
24-08-2014 14:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PNG - DELTA 0 - 5
29-08-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Черно тото - Еконт 61 8 - 3
29-08-2014 21:30 ACCEDIA STADIUM Drink Team - ЦВС 1 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-08-2014 00:00 не е избран Играчорите - PNG 5 - 0
31-08-2014 00:00 не е избран Кралете - Баджанаците 5 - 0
31-08-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели *2 - 2
31-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Три Сигми ФК - Черно тото 0 - 5
31-08-2014 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Белите кончета - Червена Звезда 5 - 8
31-08-2014 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Drink Team - Fresh Market 5 - 4
31-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - DELTA 1 - 2
31-08-2014 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Еконт 61 - Mladost Team 4 - 10
31-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Редута - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 11

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-09-2014 00:00 не е избран Баджанаците - ФК Редута 0 - 5
07-09-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - ЦВС 3 - 5
07-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Черно тото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5
07-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Белите кончета 4 - 1
07-09-2014 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Еконт 61 10 - 0
07-09-2014 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM DELTA - Играчорите 1 - 8
07-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Червена Звезда - Drink Team 2 - 4
07-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM PNG - Кралете 5 - 4
22-09-2014 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Mladost Team - Три Сигми ФК 3 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Белите кончета - Черно тото 0 - 6
14-09-2014 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Drink Team - Приятели 1 - 7
14-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Mladost Team 3 - 1
14-09-2014 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 Fresh Market - Червена Звезда *3 - 3
14-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM ФК Редута - PNG 1 - 6
14-09-2014 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Три Сигми ФК - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 6
14-09-2014 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Кралете - DELTA *2 - 2
14-09-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Играчорите 2 - 5
14-09-2014 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Еконт 61 - Баджанаците 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Играчорите - Кралете 5 - 0
23-09-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 DELTA - ФК Редута 4 - 1
23-09-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM PNG - Еконт 61 5 - 0
24-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Приятели - Fresh Market 5 - 1
24-09-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5
24-09-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Баджанаците - Три Сигми ФК 0 - 5
25-09-2014 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mladost Team - Белите кончета 3 - 2
25-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Червена Звезда - ЦВС 2 - 3
25-09-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Черно тото - Drink Team 4 - 4*

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-09-2014 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Баджанаците 5 - 0
28-09-2014 09:00 не е избран ЦВС - Кралете 5 - 0
28-09-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Три Сигми ФК - PNG 5 - 0
28-09-2014 09:00 Bauhaus Арена - терен 2 Еконт 61 - DELTA 2 - 9
28-09-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Белите кончета - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 6
28-09-2014 10:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Редута - Играчорите 4 - 6
28-09-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Червена Звезда - Приятели 0 - 7
28-09-2014 11:00 Bauhaus Арена - терен 2 Fresh Market - Черно тото 2 - 2
29-09-2014 22:30 не е избран Drink Team - Mladost Team 8 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-10-2014 00:00 не е избран Баджанаците - Белите кончета 0 - 5
05-10-2014 11:00 не е избран Приятели - ЦВС 2 - 3
05-10-2014 12:00 не е избран Черно тото - Червена Звезда 4 - 2
05-10-2014 12:00 не е избран Mladost Team - Fresh Market 4 - 1
05-10-2014 12:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Drink Team 9 - 1
05-10-2014 13:00 не е избран PNG - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 19
05-10-2014 13:00 не е избран DELTA - Три Сигми ФК 2 - 1
05-10-2014 13:00 не е избран Играчорите - Еконт 61 8 - 0
05-10-2014 14:00 не е избран Кралете - ФК Редута 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-10-2014 00:00 не е избран Drink Team - Баджанаците 5 - 0
12-10-2014 11:00 не е избран ЦВС - ФК Редута 3 - 7
12-10-2014 15:00 не е избран Еконт 61 - Кралете 5 - 0
12-10-2014 15:00 не е избран Три Сигми ФК - Играчорите 8 - 4
12-10-2014 16:00 не е избран Белите кончета - PNG 7 - 3
12-10-2014 16:00 не е избран Fresh Market - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 7
12-10-2014 16:00 не е избран Приятели - Черно тото 3 - 1
12-10-2014 17:00 не е избран Червена Звезда - Mladost Team 3 - 4
12-12-2014 21:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 5 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2014 21:45 не е избран ФК Редута - Еконт 61 10 - 4
19-10-2014 00:00 не е избран Баджанаците - Fresh Market 0 - 5
19-10-2014 17:00 не е избран Черно тото - ЦВС 4 - 0
19-10-2014 18:00 не е избран Mladost Team - Приятели 1 - 7
19-10-2014 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Червена Звезда 5 - 0
19-10-2014 19:00 не е избран PNG - Drink Team 0 - 7
19-10-2014 19:00 не е избран DELTA - Белите кончета 5 - 1
19-10-2014 19:00 не е избран Играчорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 3
19-10-2014 20:00 не е избран Кралете - Три Сигми ФК 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-10-2014 00:00 не е избран Червена Звезда - Баджанаците 5 - 0
26-10-2014 20:00 не е избран ЦВС - Еконт 61 5 - 0
26-10-2014 20:00 не е избран Три Сигми ФК - ФК Редута 0 - 5
26-10-2014 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Кралете 4 - 2
26-10-2014 21:00 не е избран Белите кончета - Играчорите 1 - 6
26-10-2014 21:00 не е избран Drink Team - DELTA 1 - 5
26-10-2014 22:00 не е избран Fresh Market - PNG 4 - 2
26-10-2014 22:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 9
26-10-2014 22:00 не е избран Черно тото - Mladost Team 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-11-2014 00:00 не е избран Баджанаците - Приятели 0 - 5
02-11-2014 09:00 не е избран Mladost Team - ЦВС 5 - 1
02-11-2014 09:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Черно тото 4 - 2
02-11-2014 09:00 не е избран PNG - Червена Звезда 3 - 7
02-11-2014 10:00 не е избран DELTA - Fresh Market 4 - 0
02-11-2014 10:00 не е избран Кралете - Белите кончета 4 - 3
02-11-2014 11:00 не е избран ФК Редута - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5
02-11-2014 11:00 не е избран Еконт 61 - Три Сигми ФК 5 - 0
02-11-2014 18:00 не е избран Играчорите - Drink Team 5 - 1

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-11-2014 00:00 не е избран Черно тото - Баджанаците 5 - 0
09-11-2014 11:00 не е избран ЦВС - Три Сигми ФК 5 - 0
09-11-2014 12:00 не е избран Приятели - PNG 4 - 1
09-11-2014 12:00 не е избран Mladost Team - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 5
09-11-2014 13:00 не е избран Белите кончета - ФК Редута 4 - 1
09-11-2014 13:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 2 - 4
09-11-2014 13:00 не е избран Червена Звезда - DELTA 1 - 8
09-11-2014 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Еконт 61 5 - 0
09-11-2014 18:00 не е избран Drink Team - Кралете 7 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-11-2014 00:00 не е избран Баджанаците - Mladost Team 0 - 5
16-11-2014 15:00 не е избран Кралете - Fresh Market 2 - 1
16-11-2014 15:00 не е избран ФК Редута - Drink Team 5 - 9
16-11-2014 15:00 не е избран Еконт 61 - Белите кончета 1 - 10
16-11-2014 16:00 не е избран PNG - Черно тото 1 - 8
16-11-2014 16:00 не е избран DELTA - Приятели 2 - 0
16-11-2014 16:00 не е избран Играчорите - Червена Звезда *4 - 4
16-11-2014 17:00 не е избран Три Сигми ФК - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
16-11-2014 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ЦВС 3 - 6

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-11-2014 00:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Баджанаците 5 - 0
23-11-2014 17:00 не е избран Mladost Team - PNG 15 - 2
23-11-2014 18:00 не е избран Червена Звезда - Кралете 4 - 7
23-11-2014 18:00 не е избран Приятели - Играчорите 0 - 7
23-11-2014 18:00 не е избран Черно тото - DELTA 2 - 3
23-11-2014 19:00 не е избран Белите кончета - Три Сигми ФК 5 - 0
23-11-2014 19:00 не е избран Drink Team - Еконт 61 17 - 3
23-11-2014 19:00 не е избран Fresh Market - ФК Редута 0 - 5
23-11-2014 20:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 4

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11-2014 00:00 не е избран Баджанаците - ЦВС 0 - 5
30-11-2014 20:00 не е избран Три Сигми ФК - Drink Team 0 - 5
30-11-2014 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Белите кончета 8 - 2
30-11-2014 21:00 не е избран Кралете - Приятели 2 - 2
30-11-2014 21:00 не е избран ФК Редута - Червена Звезда 5 - 0
30-11-2014 21:00 не е избран Еконт 61 - Fresh Market 1 - 4
30-11-2014 22:00 не е избран PNG - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 0 - 5
30-11-2014 22:00 не е избран DELTA - Mladost Team 5 - 0
30-11-2014 22:00 не е избран Играчорите - Черно тото 7 - 1

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-10-2014 17:00 не е избран Drink Team - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 4
06-12-2014 12:00 не е избран Черно тото - Кралете 6 - 7
07-12-2014 00:00 не е избран Баджанаците - PNG 0 - 5
07-12-2014 09:00 не е избран Mladost Team - Играчорите 1 - 5
07-12-2014 10:00 не е избран Fresh Market - Три Сигми ФК 5 - 0
07-12-2014 10:00 не е избран Червена Звезда - Еконт 61 -
07-12-2014 10:00 не е избран Приятели - ФК Редута 10 - 7
07-12-2014 11:00 не е избран ЦВС - Белите кончета 2 - 2
07-12-2014 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - DELTA 2 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-12-2014 00:00 не е избран DELTA - Баджанаците 5 - 0
14-12-2014 00:00 не е избран ФК Редута - Черно тото 0 - 5
14-12-2014 00:00 не е избран Три Сигми ФК - Червена Звезда 0 - 5
14-12-2014 12:00 не е избран Играчорите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ *3 - 3
14-12-2014 12:00 не е избран Кралете - Mladost Team 8 - 3
14-12-2014 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Fresh Market 7 - 4
14-12-2014 13:00 не е избран PNG - ЦВС 0 - 5
14-12-2014 13:00 не е избран Еконт 61 - Приятели 0 - 5
14-12-2014 13:00 не е избран Белите кончета - Drink Team 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.ПАРТИЗАН Челопечене 20121793:3049
2.ЧЕРНИТЕ КОТКИ17102:2941
3.Играчорите1788:3141
4.DELTA1768:2741
5.Приятели1770:3835
6.ЦВС1757:4031
7.Черно тото1771:4129
8.Drink Team1779:6628
9.Mladost Team1765:6624
10.Кралете1753:6623
11.Белите кончета1762:6122
12.ФК Редута1662:7218
13.Fresh Market1645:5814
14.Червена Звезда1646:6614
15.Три Сигми ФК1726:7012
16.PNG1733:10112
17.Еконт 611633:1069
18.Баджанаците170:850